Ciśnienie a ciąża

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 821

.. ...szpitalu z potwornym nadciśnieniem( 240/120 ) i bradykardią ( 40 ) jestem na tym punkcie przewrażliwiona i byle dolegliwości ze strony serca czy ciśnienia powodują,że * żegnam się z życiem * . Życia nie miałam łatwego.Ojczym zrobił mi z dzieciństwa wojsko,póżniej wczesna ciąża - miałam..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja?

.. ...200mg ( inne obniżały ciśnienie więc ich nie mogłam brać ), ten lek brałam też w zmniejszonych dawkach podczas ciąży ( ponieważ ciąża była planowana - przed nią powolutku zmniejszałam dawkę - z 2 tabletek do jednej ). Ataki częstokurczu pojawiały sie głównie w nocy i sporadycznie w ciągu..

Blokery a ciąża

.. ...wieczorem, bo boję się że napad wróci i nie cierpie spać sama. Mam takie pytanie: CZY MY KOBIETY Z CZĘSTOSKURCZEM MOŻEMY RODZIĆ NORMALNIE CZY MUSI BYĆ CESARA???????????????? Z góry dzięki za odpowiedź pa..

Częstoskurcz a ciąża

.. ...dobrze. Żona na niskie ciśnienie, a Mexicord go nie obniża. Witam!Ja od kilkunastu lat rowniez mam czestoskurcze :( Czuje sie wtedy okropnie, boli mnie w klatce piersiowej, ciezko mi sie oddycha a serce lomocze nawet do 230 - 250 razy na minute.Na szczescie czestoskurcze sa..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 75

.. ...zawał?Zmierzyłam sobie ciśnienie a tu niespodzianka: 140/90, puls 110. Wzięłam validol, lek na nadciśnienie ( choruję na nie, ale od ponad roku wszystko było ok ). Po 15 min ponownie zmierzyłam ciśnienie: 150/100, puls 130. Lęk, strach , coś nie doopisania. Wzięłam lek, którego w moim..

Ciąża, poród, zdrowie dziecka, a moja arytmia serca i jej leczenie

.. ...lecze sie na arytmie i ciśnienie w klinice w Zabrzu.Mam komorowe i nadkomorowe zaburzenia rytmu serca,dwa razy miałam zakładanego holtera a w przyszłym roku znowu w czerwcu.Też wspomniałam mojej lekarce o ciąży( prubowalam zmienic leki na takie które mogłabym brać podczas ciąży,ale nie..

Plastyka zastawki mitralnej a ciąża

.. ...to norma przy niskim ciśnieniu, ale jak poczytałam to reszta objawów się zgadza, urodziłam zdrowe dziecko siłami natury, bez wsparcia medycznego ( tzn bez żadnych wkłuć, znieczulenia, leków, nacięcia etc ), ciąża była zagrożona ( prawdopodobnie właśnie ze względu na wadę serca ). Teraz..

Nerwica w ciąży - Str. 203

.. ...bić serducho dostaje ciśnienia i boję się strasznie przed ciążą zażywałam coaxil jakoś było a teraz nic nie mogę jedynie jak już naprawde jest żle to hydrocizina 10mg.Ciąża teraz już jest ok ale na początku plamiłam bolał mnie brzuch i byłam załamana, a teraz zamiast się cieszyć to boję..

Nerwica w ciąży - Str. 239

.. ...inaczej,mam problemy z ciśnieniem i wogóle te głupie lęki i dlatego się boję.Pozdrawiam wszystkie mamusie: ) PROŚBA DO DZIEWCZYN KTÓRE BRAŁY LEKI W CIĄŻY Jestem w 8 tygodniu ciąży,na nerwicę lękową leczę się od 8 lat,brałam różne leki ale najlepiej na mnie działa venlafaxyna( Symfaxin ER..

Propranolol a ciąża

.. ...skurcze serca i lekkie nadciśnienie - od tamtej pory biorę Beto ZK ( Betaloc ). Jednak planuję ciążę i lekarz polecił mi brać Propranolol. Nie był to ten sam lekarz, co wcześniej, bo tamten wyjechał na 2 miesiące. Mieszkam w małym mieście i jest tu tylko 2 kardiologów. W ulotce..

Zespół wazodepresyjny a ciąża

.. ...brzuch. teoretycznie ciśnienie w ciąży się podnosi więc jest szansa że nie będziesz tyle mdlała ale nie ma co szaleć ze staniem bo wiadomo bywa różnie. nie jednej zdrowej kobiecie w ciąży zdaża się zemdleć a ty masz tzw większe szanse ; ) wniosek - ciąża nie jest przeciwskazaniem jedynie..

Podwyższone ciśnienie płucne a ciąża i sport

.. ...iż w badaniu echo nadciśnienie łagodne rozpoznaje się przy wartościach RVSP 36 - 50mmHg. Czy przy takiej granicznej wysokości ciśnienia można spokojnie zajść w ciąże bez obaw że się pogłębi i przejdzie w nadciśnienie? Co może być przyczyną że jest wyższe niż przy zeszłym badaniu? Czy..