Ciśnienie dolne wysokie

Niska hemoglobina i wysoki cholesterol

.. ...frakcje, trójglicerydy, ciśnienei jest w normie ( 110 - 120 góne, 60 - 70 dolne ), EKG? Poporszę o sugestię Nie ma nikt pomysłu??? Skąd wiesz że ma blasze miażdżycową - miała jakieś badanie na żyły? Ja mam to samo tzn duszności i jak wejdę do rodziców na 3 piętro to czuję się jakbym..

Wysokie ciśnienie tętnicze i nerwy

.. ...przestaje pakować moje ciśnienie normalizuje sie nieznacznie ... obecnie jako średnią moge podać 145/75 , sredni puls ok 65. Dodam jeszcze, ze gdy jest troche cieplej i pobiegam ( teraz nie biegam tylko chodze na jeden spacer z psem dziennie ) to cisnienie górne spada poniżej 140 ....

Wysokie ciśnienie górne niskie dolne

.. ...zacząłem mierzyć sobie ciśnienie ( ciśnieniomierz elektroniczny sprawny ) dolne caly czas mam koło 60 - 70 a górne waha mi się 120 - 160. Byłem u lekarza na krwi nic mi nie wyszło ( kreatyny już w niej nie ma ), nerki też sprawne. Czuje się dobrze. Nie mam pojęcia z kad to się bierze,..

Głupia nerwica

.. ...chwile sobie mierze ciśnienie.Od miesiąca biorę Bisocard bo miałam bardzo wysokie ciśnienie,a szczególnie to dolne - 110 i od tej pory jak biorę te tabletki to myśle ,ze albo one nie uchroni mnie i zaraz mi skoczy ciśnienie,albo mi tak spadnie ze zemdleje.I tak zle i tak nie dobrze.Z..

Operacja tętniaka aorty wstępującej - Str. 2

.. ...Wysiłek kazdy podnosi Ci ciśnienie które w Twoim przypadku nie jest wskazane. Przemyśl tę jazdę rowerem. Porozmawiaj z lekarzem na ten temat. Ja przed operacją miałem ciśnienie 150/60 Górne wysokie a dolne niskie. To efekt zastawki uszkodzonej. Teraz po operacji z pomocą leków Bisocard..

Nerwica a może coś z sercem?

.. ...wewnętrzne drgawki. Ciśnienie mam książkowe ale za to puls bardzo wysoki, że momentami czuję pulsujący ból w tętnicach. Kontrolne badania wykonuję co 4miesiące i wyniki mam w normie - w dolnej granicy ale w normie.Do tego mam bóle głowy.Jestem nerwowa, bez powodu się denerwujęi wyżywam..

Górne ciśnienie w normie, dolne wysokie

.. ...dłuższego czasu. Mierze ciśnienie w domu i wartość tego dolnego cały czas jest powyżej 90 dochodzi do 100 ( w tym przedziale cały czas. Umówiłem się już na wizytę u kardiologa, ale muszę czekać do lipca ;( Niestety nie stać mnie narazie na wizytę prywatną. Robiłem morfologię,..