Ciśnienie dzieci normy

Syndrom białego fartucha

Syndrom białego fartucha

.. ...wyniki pomiarów wartości ciśnienia tętniczego danego człowieka są wysokie i niepokojące w warunkach gabinetu lekarskiego, nie odbiegają natomiast od normy, gdy pacjent dokonuje samodzielnych pomiarów w warunkach domowych. Ciśnienie tętnicze krwi zależy miedzy innymi od aktywności układu..

Skoki ciśnienia i bóle brzucha z wymiotami

.. ...lat leczę się na nadciśnienie tętnicze. Z regularnością raz na tydzień - rano nagle ciśnienie mi skacze do wartości 180/150, itp. Próba zażycia tabletek kończy się wymiotami. Potem przychodzi bardzo silny ból brzucha. Pomaga mi tylko ...piwo. Na drugi dzień wszystko wraca do normy. W..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...mnie ogromny wzrost ciśnienia krwi i coś mi się stanie. Teraz już tak nie myślę bo wiem, że tak się nie stanie!!! Owszem kulturystyka nie sprzyja regulacji ćiśnienia krwi ale teraz u mnie ono szybko wraca do normy. Po prostu pokonałem tą barierę...psychiczną barirę. Jeżeli ja nie umarłem..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...cała blada. Zmierzyłam ciśnienie które było w granicach normy a tętno 150. Przez pół godziny nie brałam żadnej tabletki bo myślałam że samo przejdzie, ale poczułam ścisk w klatce aż do gardła i znów zmierzyłam sobie ciśnienie i było 160/120 a tętno 100 po chwili ciśnienie spadło a tętno..

Drętwienie palców u rąk

.. ...że dzieje sie coś z ciśnieniem u mnie. Oczywiście chodzę do lekarza. Występuje u mnie problem z przyjmowaniem leków. Przyjmuje leki np. 1 dzień , góra dwa , a jak naprawde jest dobrze to na trzeci dzień z głebokim zatruciem lekami ląduję na pogotowiu. Dają mi zatrzysk i po jakims czasie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...oddychałam i czekałam aż ciśnienie wróci do normy. Mama zrobiła mi melisę i po kilkunastu minutach wróciłam do normy. Po tych nocnych eskapadach zrobiłam się bardzo nerwowa. Boje się że TO dopadnie mnie w mieście, pod prysznicem, lub kiedy będę sama. Do tego doszły bóle kręgosłupa,..

Nadciśnienie? a może coś innego?

.. ...Cześć. Mam problem z ciśnieniem. Ale zacznę od początku.Opiszę na początek moją sytuację. Gdzieś tak w listopadzie mieliśmy w szkole mierzone ciśnienie. Mi wyszło podwyższone , ok. 145/95. Wszyscy, którzy mieli coś nie tak z ciśnieniem przeszli krótki kurs mierzenia ciśnienia u..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...tygodniach dostałem ciśnienie 260/130 krew leciała mi przez cztery dni z nosa,dobrze ,że poszło nosem , uratował mnie kolega pożyczył mi e - papierosa i wszystko wróciło do normy, po tygodniu kupiłem sobie własnego e papierosa i od pół roku puszczam elektroniczne dymki ,teraz już na..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...tachykardia zatokowa.Ciśnienie w granicach normy, natomiast puls 168/min.Dodatkowo bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było..

Czy takie objawy to nerwica lekowa?

.. ...nie miałem z powodu ciśnienia żadnych dolegliwości.Postanowiłem więc: odchudzićsie,i miec dużo ruchu,no i w diecie zmieniłem co trzeba..Zapisałem się na basen 2xtyg. oraz zacząłem jeżdzic do pracy rowerem 10km w obie strony.Codziennie zapisywałem ciśnienie i piłem tylko jemiołę.Za 2 ipół..

Nadciśnienie nocne

.. ...prześladuje mnie wzrost ciśnienia nocą. Co dziwne ciśnienie osiągające poziom 190/90 spada bardzo szybko do granic normy dla mojego wieku. Często 5 - 10 minut wystarczy dla takiego spadku. Kiedy nie wstanę z łóżka, by uspokoić cikśnienie rano wstaję bardzo zmęczona.W dzień nie mam takich..

Bóle w klatce piersiowej

.. ...nadwagi i lekkie nadciśnienie - wczesniej nie leczone 140/90 - 150/100 ( teraz pod kontrolą leków ). Wybrałem sie do kardiologa ale po badaniu EKG, EKG wysiłkowego i USG serca lekarz stwierdzil iz to moze byc wynik nadcisnienia. ( LA 3.8 - na granicy normy, śladowa niedomykalność..