Ci¶nienie dzi¶

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...się spoać to miałam ci¶nienie 90/58 a tętno 47...tak sie wystraszyłam, że bałam się zasn±ć:( dzi¶ wzięłam więc tylko 1 tabletke rano i tak mam strasznie niskie ci¶nienie 95/60, a tętno 59...nie biorę drugiej tabletki bo to chyba stanowczo za duża dla mnie dawka...nie wiem co..

Nerwica lękowa - jak z ni± walczyć? - Str. 164

.. ...oknami pochmurno i niskie ci¶nienie co powoduje u wielu ludzi złe samopoczucie. Dobrze by było gdyby¶ wzięła jakies proszki przeciwbólowe i zdrzemnęła się chociaż pół godzinki.Może Ci przejdzie i poczujesz się lepiej.Trzymaj się!!! Lilka Witam Cię serdecznie. Tak daleko zamie¶ciła¶ swój..

Nerwica lękowa - jak z ni± walczyć? - Str. 206

.. ...specyfikach: ) dodam ,że ci¶nienie mam 120/75 z tendencjami do obniżania sie. wysokiego raczej nigdy nie miałam. Pozdrawiam,trzymaj się ciepło. ja dziękuję aga, ty kurcze farmaceuta jestes czy co? ale że¶ mi napisała, * weĽ dwie tego, i jedna tego, a jak nie , to jedna tamtego i dwie..

Nerwica lękowa - jak z ni± walczyć? - Str. 394

.. ...mna. Serducho wali, ci¶nienie znowu tańczy. Już nie wiem co robić. Ale jak nie usnę to tu zajrze. Narka. Dziewczyny ja również uciekam do łóżeczka . Życzę Wam spokojnej nocy. Do jutra.PA!! Witam! Trafiłam na stronę przez przypadek. Miałam dzi¶ strasznie dziwn± akację - bół głowy, szyi (..

Nerwica lękowa - jak z ni± walczyć? - Str. 670

.. ...zazwyczaj bardzo niskie ci¶nienie, ale dzi¶ to totalnie nie mam siły. I jak tu walczyć z chorob± skoro nie ma się sił nawet na chodzenie po domu.. SOSO ty to masz dopiero problemy ze sob±...żal mi ciebie i twojej żałosnej postawy...S±dzę, że każdy się ze mn± zgodzi że masz większy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...głowy , podwyższone ci¶nienie , tętno 160 na leż±co - kto to ma wie o co chodzi. W konsekwencji lekarz zapisał mi ¶rodki uspokajaj±ce mówi±c, że mam nerwicę ( nigdy wcze¶niej nie miałam problemów z nerwami, za to często odczuwałam przyspieszone bicie serca ). Dzi¶ po raz pierwszy..

Duży puls - Str. 4

.. ...) ) ) Ja mam 31 lat ci¶nienie 120/70 a puls prawie zawsze 80 - 95 Dzi¶ po rowerkach z mężem miałam 115 i żyję : ) ) ) pozdrawiam Czytam ,czytam i musze sie troszke wypowiedziec. Mieszkam od pewnego czasu w niemczech ,jak to na poczatku bylo ,bylem czasowo bezdomnym i walczylem o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...przyczyny skoczyło mi ci¶nienie 170/100 i tak sie wystraszyłam i ten strach trzyma mnie do dzi¶... W zwiazku z popijaniem musze sie przyznac, ze tez mi sie zdarza,a wlasciwie ostatnio to bardzo duzo.Oczywiscie nie to ze sama do lusterka sacze ; ) tylko koncowka karnawalu, codzienne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...kontaktu i zbadałem sobie ci¶nienie ( my¶lałem że w tym jest problem ) mam 120/80 Witam wszystkich Zacznę od tego że od wielu lat jestem terapeut±. Wczytuj±c się w Wasze opisy bior±c pod uwagę że z badań nic nie wynika z cał± pewno¶ci± macie problemy dawniej nazywane nerwicowe dzi¶..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 220

.. ...napisać jaki macie puls i ci¶nienie ?? i może czy macie temperature ? a macie problemy z jedzeniem ? bo ja nie mam ochoty je¶ć nic a nic :/ to taki synonim jestem głodny ale nie chce mi się je¶ć ;/ po prostu nie mogę :/ hehe: ) ogólnie pobrałem dzi¶ trochę leków i jest lepiej : ) ale..

Arytmia komorowa u czterolatka

.. ...holter sprawdzaj±cy ci¶nienie i okazało się, że mam skoki ci¶nienia nawet do 160/118 parę razy na dobę. Mój lekarz wysłał mnie wówczas na USG I EKG serca po czym założyli mi holter na serce i z wyniku wychodzi, że mam arytmie komorow± ( ponad 6 ty¶ pobudzeń na dobę ) Dopiero jutro idę z..

Sk±d wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić?

.. ...trójglicerydy za wysokie. I ci¶nienie 100/120. Witam wszystkich.Wła¶nie odebrałem badania ze szpitala i prosił bym o jak±¶ opinie na ten temat bo nie mam o tym zielonego pojęcia. Trójglicerydy 517 U/l GGTP - R 245 U/l Alat 75 U/l z góry dziękuje jak kto¶ odpisze Lykajcie lecytyne. Dzi¶..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...wysokie, a raz za niskie ci¶nienie tętnicze krwi, uderzenia gor±ca, omdlenia ( nigdy nie zemdlałem, ale było blisko ), zawroty głowy ( do dzi¶ jeszcze ) itp. Możesz jeszcze wykonać badanie - tzw. Doppler - przepływ krwi w naczyniach doprowadzaj±cych krew do głowy i w jej wnętrzu ( w..

Dodatkowe skurcze - Str. 11

.. ...pogoda dobija , mam skoki ci¶nienia ( jakby skurczy było mało )też my¶lę o Zniechęconej pojawiła się tylko raz ... i dalej ani ¶ladu! Po wczorajszej burzy i ulewach , dzi¶ chyba zanosi się na to samo ! - wiatr szaleje ale ...póki nie pada to pranie mi szybko wyschnie : ) Do następnego *..

Dodatkowe skurcze - Str. 86

.. ...jak miałem w nerwach ci¶nienie 180 na 80 to mnie pu¶cił. Co do tego wysiłku w pracy i niby dodatkowych skurczy to chyba tylko w pracy je mam. Dzi¶ zrobiłem rowerkiem 52 km i dosyć ostro pojechałem i musze powiedzieć, że może poczułem delikatne dokładnie 3 skurcze, w ogóle nie..

Ci¶nienie 106/67 i 93 puls

.. ...głowie więc zmierzyłam ci¶nienie i miałam 110/69, puls 91.Nie wiem czy to normalne.Na internecie jest pełno artykułów na temat nadcisnienia.O niedocisnieniu nie ma nic. Ja dzi¶ miałem 106 na 90 i nie wiem czy to dobrze czy Ľle... Kochani! Nie wiem ile macie lat? Nie trzeba się martwić..

Propranolol a betaloc zok - Str. 2

.. ...się czuję: mam skoki ci¶nienia od 170/100 do 100/60, a przy tym tętno mi wariuje 80 - 106. Odczuwam tez jakby trzepotanie i niezbyt silne bóle w okolicy serca. Byłam dzi¶ u lekarza , zrobiłam EKG, ale niczego specjalnego nie wykazało. Lekarz stwierdził, że to pewnie na tle nerwowym i..

Bardzo wysokie tętno i niziutkie ci¶nienie

.. ...) a naprawde niskie ci¶nienie dzi¶ miał±m 98/36 ( choć aż tak niskie wydaje mi sie niemożliwe ale tak wskazywał ci¶nieniomierz ) co prawda mam 16lat i musze brać tabletki hormonalne no ale żeby ten puls był co dzień aż tak wysoki? tabletki mog± mieć na to aż tak duży wpływ? byłam z tym u..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 14

.. ...zaczęło mi się wahać ci¶nienie, duża arytmia, a migotanie wisiało kilka godzin na włosku. Pocieszaj±ce jest to , że się wybroniłem i nie dostałem migotania. Dzi¶ odpoczywam - wyjdę pewnie na narty ale najwyżej na 2 godziny. Co do zmniejszenia przedsionka to u mnie też podobno się..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 33

.. ...miałam siły do łazienki, ci¶nienie mniej niż 100. Odpływałam. Poszłam dzi¶ do mojego lekarza internisty i co: : odwodniłam się, spadek ci¶nienia ( zmniejszam leki ) - OBNIŻKA TĘTNA NA 80. Teraz się przyzwyczajam. Przy niższym tętnie jakbym miała drugie życie. Serdecznie pozdrawiam,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 60

.. ...z rytmem kom.ok.160. ci¶nienie w trakcie 160/100( na codzień idealne ), Jak miałem pierwszy atak po tygodniu miałem propozycje ablacjii do dzi¶ niewiem czy nie powinienem jednak i¶ć ? leków przewlekle nie biorę tylko polokard 75,magnez ,trochę potasu,no i letrox 150 na..

Postępuj±cy zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 7

.. ...leki na podnoszenie ci¶nienia nie pomagaj±. najgorsza jest ta wegetacja i strach co dalej. strach o każde wyj¶cie z domu. no i znowu dzi¶ go niedopytałam o te abalcje jaki¶ poduszeczej w sercu. kurcze zawsze jest taki po¶piech że nawet za bardzo nie da się z nim pogadać :( a ja zawsze o..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...podstawowe badania - krew, ci¶nienie, tętno, EKG, cukier i skierował mnie na badania do neurologa, kardiologa i endokrynologa. Te badania wyszły tak: - krew ok - EKG - ( napisze to co zapamiętałam ) szumy, niemiarowo¶ć oddechowa, zbyt szybka akcja bicia serca, wysoki puls - ci¶nienie..

Pytanie do osób cierpi±cych na częstoskurcze

.. ...rozładowała wagon węgla: ) Ci¶nienie miałam w normie podczas ataków, ale duszenie w gardle, silne poty i lęk nie do opanowania pamietam do dzi¶ : ) Pozdrawiam Was : ) No i jestem po * upragnionej * wizycie. Lekarz twierdzi, że to częstoskurcze nadkomorowe, ale czekam na echo i holtera do..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...tata zawsze miał niskie ci¶nienie, przeważnie 110/70 to była norma, nawet podczas wysiłku podnosiło się nieznacznie. Dzi¶ otrzymał lek o nazwie metocard, dostał szybszego bicia serca oraz osłabł bardzo - podejrzewam że na wskutek spadku ci¶nienia krwi. Już kolejny raz zareagował w taki..

Nerwica, załamanie nerwów?

.. ...szpitala badania ok ekg ok Ci¶nienie dobre, ja jusz niewiem co to jest. Najlepiej czuje sie u lekarza ale i on mówi to samo nerwica inaczej panik ataki. Najgorsze ze ja nie umiem lekarzowi uwierzyć bo nie wiem czy on mnie rozumie co ja mu chce powiedzieć Dzi¶ rano czołem sie super mowie..

Czy mam nerwicę?

.. ...podniesiono mi tylko ci¶nienie textami w stylu że jak ojciec sam nie chce sobie pomóc to mamy go olać i zaj±ć się sob±, nie rozumiem kompletnie takiego podej¶cia do sprawy, wkurzyłem się wtedy nieziemsko... do dzi¶ jest jak było, nikt nie poszedł do psychologa i męczymy się z nim nadal,..

Nerwica - luĽne rozmowy o życiu z chorob± - Str. 159

.. ...dziwnego ze Ľle sie czuje ci¶nienie mam 140/100 wezmę sobie propranolol mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi Aga, no pogoda, pogoda.. Ale o co chodzi? :] Jezusicku, ależ mnie telepie dzisiaj, a nawet validolu nie mam. Wła¶nie próbuję wybrać jakikolwiek telefon komórkowy i tyle tego jest, że..

Nerwica - luĽne rozmowy o życiu z chorob± - Str. 207

.. ...problemy z tętnem, albo z ci¶nieniem i musiała go zmienić. Wiem wiem Catullus...nie spieszno mi gryĽ korzonki zwłaszcza że jest jeszcze zima... Ja bym powiedział, że raczej jesień : ) ). no dobrze trochę jesieni trochę zimy...Jeste¶my z różnych miast... : ). Widzę, że dzi¶ tu tłumy..

Nerwica - luĽne rozmowy o życiu z chorob± - Str. 312

.. ...żadko bo mam niskie ci¶nienie ).A relanium i relamaĽx s± bez recepty ? Ale checa , wszyscy chyba jeszcze ¶pi± , mój m±ż chrapie w pokoju obok aż ¶ciany się trzęs± ! A żeby było ¶miesznie to wam powiem że wczoraj zepsuł mi się odkurzacz i pralka .Do pralki ma przyj¶ć dzi¶ facet , a co z..

Nerwica - luĽne rozmowy o życiu z chorob± - Str. 402

.. ...nie do wytrzymania. Ci¶nienie mam bardzo niskie i teraz żałuję ,że nie mogę pić kawy bo z cał± pewno¶ci± dzi¶ by pomogła dodać mi troszkę energii. Trzymajcie się skarby : ) ) Pomy¶lno¶ci!!!! Pa Dień dobry witam cał± gromadke nerwusków Sunny dzięki serdeczne za słowa które naprawde s± mi..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 26

.. ...głowy, bo one obniżaj± ci¶nienie i puls a ja i tak mam bardzo niski /48 - 58/. Teraz jeszcze dobijaj± mnie upały /w Warszawie gdzie mieszkam to jaka¶ masakra, dzi¶ w pracy my¶lałam że zejdę z tej duchoty/. Mam też now± teorię, że to ma też zwi±zek z por± dnia i cyklu. Ja się np. dużo..

Nerwica w ci±ży - Str. 112

.. ...serce mi zaraz wywali. ci¶nienie w miarę, tylko tętno mocno przy¶pieszone a ja czuję,że umieram.dzi¶ wraca moje kochanie na 10 dni, na tydzień wyjeżdżamy z dziećmi, może to od tego. a z fors± coraz gorzej, może tym si,ę martwi to moje durne ciało? paskudna ta nerwica, żyć nie daje. ja..

Nerwica w ci±ży - Str. 140

.. ...dusi. zmierzyłam sobie ci¶nienie, wzorowe ,prawie - 123 na 80. a mi Ľle i strasznie. może po kawie przejdzie, najchętniej przespałabym ten czas, a tu spać nie mogę i jak leżę to dusi bardziej.ta okropna jesień, dzi¶ muszę dolać wody do kaloryferów, bo wieczór byl zimny i nagle..

Nerwica w ci±ży - Str. 230

.. ...problemy z oczami, nadci¶nienie, a kilka lat temu doszło poldejrzenie choroby Crohna lub wrzodziej±cego jelita. Dzi¶ przeczytałam o dziewczynie, której podczas ci±ży uaktywniła się choroba wrzodzeij±cego jelita. Lekarza na pocz±tku to olewali, potem co¶ tam robili aż w końcu dziewczyna..

Arytmie komorowe

.. ...holter sprawdzaj±cy ci¶nienie i okazało się, że mam skoki ci¶nienia nawet do 160/118 parę razy na dobę. Mój lekarz wysłał mnie wówczas na USG I EKG serca po czym założyli mi holter na serce i z wyniku wychodzi, że mam arytmie komorow± ( ponad 6 ty¶ pobudzeń na dobę ) Dopiero jutro idę z..

Niski puls wieczorem i w nocy. Kłucie w okolicach serca

.. ...sennym człowiekiem. Ci¶nienie jednego dnia mogę mieć w graniach 120/90 a drugiego ( jak dzi¶ ) 98/54.. Odno¶nie mojego pulsu to również zwiększa się ono gdy wdycham powietrze i zmniejsza gdy je wypuszczam. Tak naprawdę to nie wiem co z sob± zrobić. Nie wiem czy to z powodu tych nerwów,..

Nerwica tkwi±ca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 72

.. ...nie Ľle , troszkę mi ci¶nienie podskoczyło , ale my¶lę że to z emocji , których mi w ostatnich dniach nie brakuje , pozdrowionka i miłego wieczoru ...Pa czesc Kobitki: ) dzi¶ jeszcze bede sie uczyc znowu mam egzamin tym razem w niedziele: ) Aniu - ciesz sie ze zlozylas prace!! obrona to..

Napady paniczno-lękowe z agorafobi± - Str. 48

.. ...to sprawka nerwicy. Ci¶nienie i puls mi znowu skacz±, i niestety miałam dzi¶ znów mały ataczek. Akurat zacz±ł się na dziesięć minut przed tym jak córka wróciła, więc niestety znowu była ¶wiadkiem mojej paniki. Bardzo mnie to dołuje, czy kiedy¶ w przyszło¶ci, u niej nie powtórz± się takie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobi± - Str. 157

.. ...trace cierpliwo¶ć do samej siebie, nie potrafie wzi±¶ć si,e w gar¶ć i podj±ć walkę z t± choler±, narazie walcze z sob± tylko pozdrowienia dla wszystkich , czas na mał± kawkę bo ci¶nienie niziutkie dzi¶..

Silne bicie serca a ci¶nienie w normie?

.. ...serca. O dziwo zmierzyłem ci¶nienie w normie ( wprawdzie w chwili badania nie czułem walenia serducha szczególnie mocno ), przedwczoraj poszedłem grać w piłkę, biegałem w normie beż żadnej dodatkowej zadyszki, po wysiłku nawet przeszło. Ale wczoraj wieczorem i dzi¶ cały czas czuje jakbym..

Apatia, senno¶ć, wyobcowanie

.. ...tarczyca także. Niskie ci¶nienie szybko unormowane kropelkami. Stwiedził depresje, zapisał leki, wysłał do psychiatry. Ta depresji nie potwierdziła, ale leki zostawiła i dołożyła mocniejsze, po czym odesłała dalej. Dzi¶ byłam u endokrynologa i ginekologa, oboje rozkladaj± ręce. Każdy..

Zawroty głowy a betablokery

.. ...wyl±dowałam w szpitalu z ci¶nieniem 90/60...mrówkami przed poczami i tymi zawrotami. Ostatnimi dniami mam te * odjazdowe * zawrotu głowy często, w dzień, w nocym przy zasypianiu. Dodam, że morfologia jest wporz±dku, ale moje normalne ci¶nienie, przed lekami zawsze wynosiło 120/70 -..

Znajomi arytmii i nerwicy z Warszawy i okolic:-)

.. ...odstawiać bisocard , bo ci¶nienie mialam niskie i puls i zaczęłam odczuwać zawroty głowy. dzi¶ zrobiłam sobie morfologię i z tymi wynikami poszłam do mojego kardiologa , no i opowiedziałam mu że teraz mam takie objawy jak zawroty , senno¶ć , apatia . wyniki były ok. po rozmowie..

Nerwica czy cos innego

.. ...jedynie bardzo niskie ci¶nienie krwi. I ta wersja została zapisana w karcie NFZ. Poszłam prywatnie do psychiatry. Diagnoza - nerwica lękowa. Wykupić leki i obserwować reakcję. I tak sobie żyję do dzi¶, zażywam leki, nie wiem dokładnie czy powinnam. Rodzina twierdzi, że wcale nie jestem..

Dziwnie niepokoj±ce ...

.. ...głowy przy czym słabe ci¶nienie a wysoki puls np. 99 na 53 a puls powyżej 100 raz był nawet 121. Po każdym posiłku jest mi niedobrze i jestem osłabiona. Byłam już u róznych lekarzy a mianowicie Laryngolok i Neurolog i nic nie wykryli. Neurolog uważa że to od tego ci¶nienia. I na jaki¶..

Co jeszcze mogę zrobić?

.. ...godzinie,schudł 7 kg, a ci¶nienie ma do dzi¶ 135 na 80.A było to z 5 lat temu.Zapomniałam napisać,że odżywia się antycholesterolowo tzn. cała rodzina się tak odżywia,żeby mu osobno nie szykować.Przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .A jak tam u ciebie z cholesterolem?..

Vivacor a alkohol

.. ...lata mam problem z nadci¶nieniem i od dzi¶ biorę Vivacor 2x dziennie. Jaki Ten lek ma wpływ na zachowanie organizmu podczas spożywania alkoholu? Resztę przeczytałem z ulotki wiec nie pytam. Pozdrawiam chany,jak się ma nadci¶nienie,to nie pije się kawy ,alkoholu i nie pali..

Czy to arytmia?

.. ...Mam 17 lat. Jak mierzę ci¶nienie to często pokazuje mi arytmię serca ( ¶rednio 2 - 3 razy w tygodniu ). Dzi¶ pokazało dwa razy pod rz±d, ci¶nienie miałam 109/69 p.68 i 111/72 p.71 póĽniej już bez arytmii miałam 110/73 p.60. Do tego mam częste bóle głowy. Po wysiłku fizycznym czuję..

Przechodzony zawał serca

.. ...lekarka obniżyła mi ci¶nienie i dała skierowanie Pilne do kardiol. Dzi¶iaj w nocy wzieły mnie bóle za mostkiem, z tyłu za żebrami do lewej ręki chciało mi się wymiotować , czułam ogromne zdenerwowanie i wezwałam pogotowie , zabrało mnie do szpitala , tam pytali mi się kiedy miałam ten..

Nie wiem jak to nazwac

.. ...się a może lek od nadci¶nienia trzeba zmienić.. Nie napisałe¶ jakie masz to ci¶nienie ! Mój m±ż miał 160 na 100 i sam je obniżył w ten sposób,że codziennie zacz±ł pływać,postawił samochód i jeżdził do pracy rowerem 5 km w jedn± stronę.Od tego ruchu schudł 7 kilo i do dzi¶ ma dobre..

Uci±żliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...Badam i kontroluje moje ci¶nienie tętnicze ( biorę 5 mg PRESTARIUM z rana ) : z rana 125 / 75 puls 77 popołudniu 135 / 85 puls 87 wieczorem 130/70 puls 82 Postanowiłem wykonać następuj±ce badani, dzi¶ odebrałem morfologię i biochemię ( poniżej wyniki ) : Morfologia : WBC 7.30 ; RBC 5.29..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...przebrać!!! Zawsze miałem nadci¶nienie ok 140/80. Biorę teraz te pół tabletki. Dzi¶ znów strasznie osłabłem...Nigdy wczesniej nie chorowałem na nic oprócz zwykłego przeziębienia. Co to może być? Jakie jeszcze zrobic badania? Dziekuje i pozdrawiam Witaj, to tak jak bym siebie czytał...

Holer EKG intepretacja

.. ...:( Tak, jestem niskoci¶nieniowcem, nie mierze ci¶nienia bo nie mam czasu, ale dzi¶ czułam się okropnie słabo i sennie i zmierzyłam, miałam 110/55. Także jestem niskoci¶nieniowcem, jak jeszcze dojd± napady wysokiego tętna to jest to masakra. Zauważyłam dodatkowe uderzenia serca, nawet gdy..

Wysokie ci¶nienie = popsuty ci¶nieniomierz

.. Mam wysokie ci¶nienie przeważnie 140/90, zdarza się 160/100 a czasem brak skali na ci¶nieniomierzu ( wtedy czuje udeżenia gor±ca, mam wypieki ) Dostaję także czasem silnych bóli w klatce piersiowej, serce wali jak szalone. Mam też wysoki cholesterol ok 220. Kardiolog powiedział mi dzi¶ że takie ci¶nienie to..