Ciśnienie i ból głowy

Test wysiłkowy EKG

Test wysiłkowy EKG

.. ...nie występują zmiany ciśnienia zagrażające życiu pacjenta; obiektywna ocena wydolności fizycznej pacjenta. Test wysiłkowy jest badaniem prowokującym serce do większej pracy dlatego podczas jego wykonywania mogą pojawić się: bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności; zawroty głowy...

Propranolol

.. ...nerkach, to obniżenie ciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze jest jednym ze wskazań do stosowania propranololu. Inne to: zaburzenia rytmu serca o charakterze tachyarytmii, bóle wieńcowe, stany lękowe, drżenia samoistne, zapobieganie migrenowym bólom głowy. Do działań niepożądanych..

Kryza nadciśnieniowa

.. Kryza nadciśnieniowa to stan, w którym wartości ciśnienia przekraczają 220/120 mmHg. Jest to stan wymagający pilnej i umiejętnej interwencji lekarza. Kryza jest stanem zagrożenia życia. Kryzie zwykle towarzyszy ból głowy o znacznym nasileniu, zawroty głowy i zaburzenia równowagi. Mogą pojawić się wymioty i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...która nas łączy - niskie ciśnienie : - ) Ja mam takie od zawsze i choć groźne to nie jest, to jednak ciągłe zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...wariujący puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet dolegliowść..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 243

.. ...szefa nie dawał mi spać, ciśnienie masakryczne średnio 180/110 puls 114 , bóle w mostku, natrętny ból głowy,pocenie się, w pracy często płakałam gdy ktoś coś do mnie powiedział. Szefowi nie mogłam sprostać krzyczał nawet wtedy gdy wysyłałam fax( OLKA!! CO PIERDOLISZ NA TYM TELEFONIE,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 462

.. ...to sprawa wyjaśniona ciśnienie masz jak niemowlęi nie ma co się dziwić ,że jesteś śpiąca iwonko, pław sie pław ty nasza spiąca królewno, dobrze, że jesteś, mozesz spać nawet pół dnia, żebys tylko od nas nie odchodziła krysiu dalej w głowce samoloty? dziewczyny poradzcie cos na ból głowy,..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...Może to być np. niskie ciśnienie. Proponuje sobie zbadać u lekarza - to nie boli. Poza tym może lekarz jeszcze coś podpowie, ale skoro dzieje sie to tylko podczas wstawania to myśle, że to cisnienie niskie. jak wstaje to normalnie tak mnie boli glowa jakby miala mi wybuchnac a cisnienie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...akcję serca i skaczące ciśnienie - raczej spadające. Od kilku tygodni doszły bóle karku i głowy. Lądowałam kilkukrotnie na izbach przyjęć. Kończyło się zawsze tak samo kroplówka z potasem albo wapniem i do domu. W końcu byłam na dwutygodniowej obserwacji w szpitalu. Zrobiono mi wszystkie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...głowie, rozpierania, ciśnienie w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicach potylicy - coś w rodzaju ucisku. I * piorunki * przeszywające głowę przynajmniej raz dziennie, przez parę sekund, ale tak, że przez godzinę dochodzi się do siebie. Głowa ważąca tyle co ciężki kloc. Nagłe uderzenia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 154

.. ...nocami, mierzę sobie ciśnienie... To już jest jakąś obsesją!! Kiedy to wszystko się zaczęło, zaczęłam narzekać na bóle serca, na zawroty głowy moja Mama była bardzo przerażona. Robiłyśmy wtedy badania krwi, usg, ekg..elektrody na głowie czy czasem czegoś w tej głowie nie ma!! Po kilku..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...wykryto jeszcze skoki ciśnienia witam wszystkich od dluzszego czasu martwily mnie moje bole glowy zastanawialam sie juz nad najgorszym typu - guz czy tetniak:( i znalazlam ta stronke zaczytalalam sie we wszystkie wasze wypowiedzi i znalazlam kilka podobnych dolegliwosci i u siebie:(..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...porannych bólów głowy ( wys. ciśnienia w czaszce ) - mamy cały szereg, cały wachlarzyk innych objawów, których nie da się przegapić, przeoczyć. ( dno oka / podstawowe badania u lek. neurologa a nawet OB i morfologia / markery ), trzy: często są przerzutami innych ognisk nowotworowych...

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...podniesione tętno i dolne ciśnienie, no.130/103. lekarz internista dał mi leki p.astmie. Gdy mam napad stosuje berotec.Pomaga. Z reguły biore wziewy stale. tez mam tętno wysokie i bóle głowy , sa tez migreny, ale to juz inna sprawa. Idx do lekarza po leki rozkurczowe, bo silniejszy atak..

Ból głowy nad okiem

.. ...dobrze jeszcze sprawdzić ciśnienie wewnątrzgałkowe - jakiś miły okulista okaże się pomocny - no i jesli nic nie wyjdzie - ostatnim specjalistą do którego trzeba się zapisac będzie neurolog. Pozdrawiam. M. To są bóle migrenowe lub klastryczne bóle głowy.Pozdrawiam Witam, tak jak opisuje *..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...bardzo w to nie wierze ), Ciśnienie oka mam w normie ostatnio było ok 22. Teraz ostatnio znowu mnie dopadło 26 28 grudzień w nocy oraz 31 ok 10 rano. Proponuję inhalacje z użyciem sody oczyszczonej 1 łyżeczka na 1/2 szkl. wody. Codziennie wieczorem. Z tego co piszecie przyczyną w..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...względu na podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe , lepiej tego nie lekceważyć i udać się do dobrego okulisty. czy masz czesto katarea lub zapchany nos??udajs ie do laryngologa puzniej do okulity tak jak pisala paulinella paulina jezlei neichc eskierowa cna badania zrobt o na wlasna reke..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...być spowodowane niskim ciśnieniem krwi? Moje codzienne ciśnienie to 100/60. Pragnę dodać, że w międzyczasie byłam u neurologa - wynik tomografii bez kontrastu był dobry, a prześwietlenie kręgosłupa wykazało tyłozgięcie szyjnego, zniesioną kifozę piersiowego i skoliozę lędźwiowego. Moja..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty i bóle głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 124

.. ...krwi ( sądzę że chyba ciśnienie mi skoczyło ) i ten straszny przeszywający ból głowy. Pierwsza myśl: wylew. Ale jak tylko drzwi się otworzyły od razu wysiadłam i zaczerpnęłam głęboko jak to było możliwe powietrza. I jakoś się uspokoiłam. Ja to wiem doskonale.Trauma z dzieciństwa,ale na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...siłą.Przyspieszone bicie serca,skoki ciśnienia, uderzające gorąco, ściskanie w klatce piersiowej, zawroty głowy, bóle głowy czasami jakieś dziwne,okropne samopoczucie itd.Zmieniłam kardiologa z nadzieją, że ten powie coś innego i będzie lepiej.Po kilku wizytach i Holterze , który wykazał..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...dawać leki na obniżenie ciśnienia, ale było gorzej, bo z natury mam niskie ciśnienie ( 90/60 ) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki. Nawet nie skierował mnie na Holtera. Nigdy nie miał czasu. Zaprzestałam odwiedzania tego lekarza i stwierdziłam, że sama..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...różnice temperatury,skoki ciśnienia powoduja,ze łapie nas zmęczenie,sennosć,rozdrażnienie,stany depresyjne,gorzej reagujemy na stres no i nasza nerwica ma pole do popisu...ale spoko najważniejesze sie tym nie przejmować,nie panikować - powolutku robić swoje i bedzie dobrze!a tak wogóle..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...głowy i duszności oraz ciśnienie 90/60, a puls ok.110... nie wiem teraz co sie ze mną dzieje, czy to ma związek z gardłem, a może z dojrzewaniem ( dodam że mam 13 lat ) a moze ma jakiś inny powód.? proszę odpiszcie... pozdrawiam cibie i mame i zdrówka życzę... = ) godna polecenia jest..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...objawy, o tyle ze moje ciśnienie przed atakiem dreszczy jest 152/94 a puls 115, potem ciśnienie górne spada do 130 a dolne rośnie do 96 puls do 125 i zaczynają się dreszcze, które trwają ok. 4 godzin. Teraz doszły jeszcze bóle w tylnej części głowy i klatce piersiowej, duży spadek masy..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 12

.. ...przyspieszonym tętnie, zmianach ciśnienia, bólach w klatce piersiowej itp. Bądź cierpliwa, pisz jak masz jakieś wątpliwości. Musimy się jakoś wzajemnie wspierać w tej naszej * niedoli * . Pozdrawiam! Do Klaudii!! Napisz proszę z powodu jakiego typu zaburzeń rytmu serca miałaś robioną..

Działanie uboczne clexane

.. ...mi gwałtownie rosnąć ciśnienie ( codziennie jedną dziesiątkę ) az po 7 dawce osiągnęło pułap 180/94!! puls 104 mierzone o 5:00 rano!! podam, że moje normalne ciśnienie waha sie od 115 - 120 /60 - 70 :( ( do tego koszmarny ból głowy, oczu i karku, czerwony rumieniec na twarzy ,serce..

Nadciśnienie oraz bóle klatki

.. ...otóż mam 20 lat mam ciśnienie 180/90 z tentnem90 - 100+miewam czasami zawroty głowy oraz bule w klatce piersiowej po obu stronach oraz niżej tuż pod żebrami...... nie wiem z czego to wynika.... nie pije alkoholi nie pale ,nie przyjmuje żadnych leków odżywiam sie zdrowo mam raczej..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...Okazało się, że to nadciśnienie tętnicze. Nie wolno bagatelizować, może się skończyć wylewem.Pozdrawiam wszystkich ciśnieniowców. Migrena, zatoki, nadciśnienie? A może jeszcze coś innego. Przyczyn faktycznie może być wiele, ale najprościej jest sprawdzić ciśnienie. Magda 23!!!! idz do..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...moje oko jesteś niskociśnieniowcem,mam identycznie jak ty - reagujesz na zmiany ciśnienia plus jeszcze problemy z sercem. Smolny anemia bywa śmiertelna u kobiet chyba nie muszę tego tłumaczyć ale Beti ty jej nie masz,co do płynów w organizmie to racja powinnaś ich więcej przyjmować i..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...dziewczyną, mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy. Te bóle głowy ostatnio mnie dość trzymają. Chciałam iść z matką do lekarza ale, ona stwierdziła, że moje siostra w tym wieku miała tak samo. Aha, i dodam, ze moi dziadkowie mieli raka mózgu, a moja kuzynka zmarła na..

Wąskie naczynia krwionośne na dnie oka

.. ...piersiowej. Czy ktoś wie co może mi dolegać? hej asiu ja mam podobnie...widze nie ostro ( rozmazanie ) oraz boli mnie lewe oko...do tego strasznie sciska mi glowe...czuje sie jak by mi ja ktos miazdzyl....

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...które mają duży wpływ na ciśnienie krwi i pracę serca. Zaburzenia w pracy nadnerczy mogą objawiać się nagłymi atakami wysokiego ciśnienia i bólem głowy. Ale na razie koniecznie sprawdź tarczycę. Daj znać jak coś się wyjaśni. Pozdrawiam : ) Aha, zapomniałam dopisać, że oczywiście rezonans..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...oddychałam i czekałam aż ciśnienie wróci do normy. Mama zrobiła mi melisę i po kilkunastu minutach wróciłam do normy. Po tych nocnych eskapadach zrobiłam się bardzo nerwowa. Boje się że TO dopadnie mnie w mieście, pod prysznicem, lub kiedy będę sama. Do tego doszły bóle kręgosłupa,..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...Mam przy tym skaczace ciśnienie od 90/60 do 170/120. Ciągły ból głowy i skaczące serce.Puls 100 - 110.Cy jest to grożne? powinna Pani pójść z tym do lekarza kardiologa, masz wysokie tętno które zaliczane jest do tachykardii i jest to w medycynie już patologia, do tego nadciśnienie, na..

Bardzo dziwne ciśnienie 120/42

.. ...problem, mam bardzo dziwne ciśnienie, przeważnie 120/40, 111/35 jak mam nerwowy dzień to zdarzy mi się 120/73, mam też ostatnio częste zawroty głowy, ciągle chce mi sie spać. a rano jak wstane to często czuje ból w klatce. nie wiem co to może znaczyć, moze ktos z Was spotakał sie kiedyś..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...różne.Brak magnezu,słabe ciśnienie,anemia a ja mam zwyrodnienie karku szyjnego i rehabilitant mówi że przez kręgosłup szyjny mogą być bóle i słabość rąk i nóg,zawroty i otumanienie głowy i wogóle wiele innych przypadłości o których nie wspomnę żeby nie wpadł kto w depresję: )Aniu a jeśli..

Ból głowy i ciągłe zmęczenie

.. ...głowa i skoczyło mi ciśnienie 160/90. ból głowy nie do wytrzymania. przerwałem branie kreatyny. po 2óch tyg ciśnienie spadło ból głowy na parę dni ustąpił. teraz znowu ból głowy ale już przy normalnym ciśnieniu 128/78. robiłem badania krwi mocz i ekg wszystko wyszło bardzo dobrze...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 275

.. ...ominęło.Pogoda chyba taka i ciśnienie spada.Mam nadzieję że to przejściowe. Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczoru życzę. Matiago mi już ,żadne leki nie pomogą! wzięłam sporo a łepetyna jak bolała tak boli nadal! My Cię także pozdrawiamy AGUNIU Prawdopodobnie na ból głowy pomaga parzona..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 896

.. ...wynikają z bardzo niskiego ciśnienia i jeśli będą sie powtarzać zawroty omdlenia i bóle głowy to wprowadzi mi na stałe leki podnoszące ciśnienie Czesc dziewczyny,dzisiaj od rana piorę to co zasikal moj krolik,chyba go uduszę.Jestem kilka dni w domu bo mam zapalenie oskrzeli,wiec musze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 913

.. ...następnie cofnij. Gosieńko ciśnienie masz idealne więc ból głowy zwalamy na pogodę ok? A nasz solenizantka pewno w kuchni frykasy szykuje - mniam mniam Krysiu - - hej ,hej gdzie jesteś???? Nefri ja również nie mam żadnych wiadomości od Małgosi ale myślę ,że może Madzia nasza coś będzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 914

.. ...wynikaja z bardzo niskiego ciśnienia i oczywiście nerwów. Na dzień dzisiejszy nie zalecono mi leków, ale jeśli bóle zawroty głowy i omdlenia będą się powtarzać to lekarz wprowadzi na stałę leki podnoszące ciśnienie.Co mogę robić sama to mam jeść słone potrawy,np zacząć biegać dotleniać..

Zmiana ciśnienia z wysokiego na niskie

.. Od kilku dni miewam potworne bóle głowy, wczoraj zaczelam mierzyc sobie cisnienie. zazwyczaj mialam bardzo niskie 100/60 i puls 50. ale byly tez momenty gdy mi skakalo - w przeciagu godziny potrafilam miec cisnienie 200/160 a po jakies chwili wracalo do niskiego - takiego jak napisalam wyzej. mimo ze nie..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...snu wyszło dobrze ), ciśnienie za niskie do tej pory, rezonans nic nie wykazał. Lekarz z początkowo podejrzewał: migrenę, padaczkę, wadę neuronową lub stwardnienie rozsiane ... Wiem, że forum dotyczy kardiologii, ale boję się, że ataki znowu powrócą i będą jeszcze silniejsze, może ktoś..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...Stwierdzono u mnie wysokie ciśnienie krwi po serii badań. Dostałam leki lecz niestety czuję sie po nich okropnie, bole głowy /przed leczeniem ich nie było/,nudnosci. Już kilka razy były zmieniane ale efekt jest ten .sam . Miałam Prenesse i Amlozek /1tab rano druga wieczorem/,Xartan50mg a..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 10

.. ...szybki puls, skaczące ciśnienie, niepokój, bóle w klatce, plecach, zawroty głowy, panika, wzywanie pogotowia, odwiedziny u lekarzy specjalistów... skąd ja to znam, staram się jak najmniej o tym myśleć, przerywać wkręcanie się ze coś mi dolega i zajmować się w tych chwilach czym innym,..

Nerwica powrót

.. ...imadle. Podwyższyło mi się ciśnienie,, nie wiem czy to od tego towarzyszącego lęku, np. przed wylewem krwi do mózgu, a może ten ból głowy - ścisk jest oznaką nadciśnienia ? Ale może być jedno i drugie. A może jedno nakręca drugie ? Leki nadciśnieniowe nie działają, choć średnia jest..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...możliwe. Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...minute przy dość słabym ciśnieniu, uczucie duszności, słabnięcia, ból głowy i drgania ciała przy tym mam... może córka choruje na to samo...myślę że to nie problem anoreksji ja mam 172 cm wzrostu i ważę 50 kg... myślę że warto byłoby porozmawiać z córką czy nigdy wcześniej nie odczuwała..

Nerwica w ciąży - Str. 150

.. ...laboratorium. jeśli chodzi o ciśnienie to ja mam 100/60 - - 110/70, to nie jest niskie ciśnienie tylko normalne i z tego w ciązy trzeba się cieszyć, bo zdarza się tak, że kobietom nibezpiecznie wzrasta. Dziewczyny co do bólu głowy... Ja mam odpoczątku koszmarne! Teraz już rzadziej, ale..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...tego bardzo skaczące ciśnienie. Leczą mnie różnie z mniejszym lub większym skutkiem EEG wykazało zmiany w okolicy potylicy,ale tym nikt się nie zainteresował.Czekam na rezonas głowy,bo kolejny lekarz stwierdził duże uszkodzenie błędnika ( zawroty głowy często wysępujące ).Zobaczymy co..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w podbrzuszu, zawroty głowy, osłabienie... Czy..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...koniecznie bo jednak te skoki ciśnienia występują. Nie są one wcale duże, ale jakieś tam są co daje do myślenia. Trudno mi coś podpowiedzieć bo sam miałem dokładnie takie same objawy, ale udało mi się znalezść ich przyczynę. Z własnego doświadczenia wiem że nie ma się co słuchać innych i..

Bardzo silne bóle serca

.. ...miesięcy. Często spada mi ciśnienie i drętwieją mi kończyny. Mam zawroty głowy i przytyłam 10 kg. Pół roku temu byłam u lekarza - powiedział, ze to na tle nerwowym i zalecił wizytę u psychologa - nie pomogło, więc chciano mnie wysłać do psychiatry. Nie mam żadnych innych dolegliwości..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...Witam! Mam dosyć niskie ciśnienie 90/50 i wysoki puls 90 - 110, pomiary robie zawsze po dłuższm spoczynku do tego jestem osłabiona i rozdrażniona, szybko się męczę, czuję także ból w klatce piersiowej w okolicach mostku, nasila się przy głębszym wdechu, miewam czasami straszne bóle głowy..

Bardzo męczący problem ze zdrowiem

.. ...jakbym miał za wysokie ciśnienie. Reasumując: czy to wszystko jest ze sobą powiązane? Czy może przez refluks żołądkowy nabawiłem się nerwicy, która mogła doprowadzić do uszkodzenia głowy? Przepraszam za ten chaos ale ciężko mi jakoś skręcić te myśli z tym bólem głowy. Proszę o szybką..

Lęk, strach przed operacją bypassów - Str. 2

.. ...związek ze zbyt niskim ciśnieniem tętniczym. Dzięki. Martwię się,bo tata źle to znosi.Denerwuje go ten stan podgorączkowy i ból głowy. Tłumaczę,że to normalne,że to dopiero minął tydzień od operacji. Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie lepiej.: ) Witam serdecznie! Moj tata za trzy dni..

Częste omdlenia w wieku 17 lat?

.. ...sytuacja wygląda np. z ciśnieniem krwi??. około 150/90 Jeżeli jest to wartość która utrzymuje się stale to można mówić tu o nadciśnieniu, które nie leczone potrafi z czasem doprowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. Lepiej nie podchodzić do tego w ten sposób, że teraz jestem młody..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...poczułam się tak jak by mi ciśnienie do głowy uderzyło i pulsowały mi skronie - tyle, także jak to mój neurolog mówi, tętniak jest jak tykająca mina, można w ogóle nie wiedzieć, że się go ma. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim zdrowia, a nie zamartwiania się na zapas: ) Też jestem..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. ...pewnego czasu podwyższone ciśnienie ale nigdy mi nie przeszkadzało , że mam cisnienie 140/95 teraz podniosło sie do nawet 180/120 czasami i nawet po jego zbiciu w szpitalu mam 141/90 ale boli mnie głowa z tyłu czaszki, puls mam podwyższony , po próbie wysiłkowej mam jaieś małe zmiany w..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...lekką gorączkę i wysokie ciśnienie, serce waliło mi jak oszalałe. Dodam, ze nigdy nie miałam nadciśnienia, zawsze było ono zbyt niskie, puls w granicach 55 - 65 się utrzymywał. Po powrocie do Polski to nie ustąpiło, wręcz się nasila. Gdy siedzę lub stoję w bezruchu dłużej niż minutę,..

Ból głowy, ciśnienie, nie mogę jechać samochodem

.. ...Na dodatek skacze mi ciśnienie, zwłaszcza to pierwsze. Biorę codziennie Bisocard ( od kilku lat ) czasami całą tabletkę a czasami po pół. Doraźnie zarzywam Captopril. Chciałbym zapytać gdyż ostatnio prawie co dzień boli mnie głowa. Mam ciśnienie 150 - 160 na 84. Czyli to drugie w miarę..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...surowicy. A zapomniałam dodać, że miałam robiony bilans w szkole i mam bardzo niskie ciśnienie 96 na coś. Potem byłam u tego lekarza także na bilansie i stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku...

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...ma to jakiś związek z ciśnieniem. Często noszę także getry które uciskają nogi a słyszałem że to jest istotne jeśli chodzi o problemy krążenia czy coś takiego... Ale nie wiem czy to jest tak istotne. Ja też radzę pójście do lekarza - internista, neurolog. No i martwi mnie i smuci, że..

Ostry ból głowy, brak diagnozy?

.. ...zycia,pozdrawiam Sprawdz prosze ciśnienie w oczach.To było powodem moich cierpień. Od 6 miesięcy jestem na kroplach i nie wiem co to bóle głowy. A moze chore zatoki? Stawiam jednak na nerwice, tak było i u mnie, wszystkie badania wychodziły w porządku. Kasa w moim przepadku nie grała..

Ból głowy po jedzeniu

.. ...szukałam w zmianach ciśnienia, ale w takim razie skąd ból po posiłkach? Poza tym niewielki poziom stresu i wytężona praca umysłowa przez cały dzień ( pracuję i przygotowuję się do sesji ), tym samym mniej snu. Jednak już nie jeden raz przechodziłam takie sytuacje i żadne bóle nie..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...temperaturę ciała i ciśnienie, bardzo wypadają mi włosy oraz mam totalnie osłabiony organizm. Nie radzę sobie z prostymi czynnościami ponieważ nie mam na nic siły, gdy wstaję z łóżka mam silne zawroty głowy i wręcz uginają mi się nogi.Mam także duszności i czuję uciskanie w klatce..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...miałam raczej niskie ciśnienie, zwykle ok. 100 - 110/60 - 70. Rzadko się zwiększało, nawet stres specjalnie na nie nie działał. Gdy szłam do lekarza, co zawsze było dla mnie stresujące słyszałam jakie to mam piękne ciśnienie - 120/80: ). Czasem ciśnienie spadało bardziej, wtedy wiadomo -..

Bóle głowy trwające nieprzerwanie przez około 2 lata

.. ...bardzo mocny ból, oddychanie też wtedy sprawia ból. Dodam, że mam dość niskie ciśnienie 100/60. Sam nie wiem co to może być. Jakie badania powinienem sobie zrobić? Zrob rtg kregoslupa szyjnego i piersiowego..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...patologii, cukier i ciśnienie w normie. Witam miałam takie same objawy poszłam do lekarza zrobiłam badania a tym także badanie kręgosłupa wyszło mi ze mam całkowite spłaszczenie lordozy szyjnej wiec to wszystko przez to lekarz zalecił mi ćwiczenia żeby przeszły bule głowy i zawroty..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...do niedawna równowagę ciśnienie miałam z lęku 150,rozkurczowe 90.Nie mogłam chodzić do kościoła po dużych sklepach bo zaraz uciekałam MYślałam że to zawał albo że mam guza w głowie moja pediatra przepisała mi tabletki Bisocard na ciśnienie 5mg brałam tylko pół tabletki,Milocardin na..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie - Str. 2

.. ...doprowadzało do wzrostu ciśnienia i tętna więc mierzyłem sobie ciśnienie i było coraz to wyższe aż do pogotowia a tu wszystko ok...I jak lekarz stwierdzał że nic mi nie jest to wracałem sobie na piechotę z pogotowia, aż do następnego razu...W końcu poszedłem do psychuatry a ten skierował..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...mam zawsze bardzo niskie ciśnienie ok90/50 jeśli to w czymś pomoże. Proszę o pomoc ponieważ nie jestem osobą, która często zagląda do lekarza. Napiszcie mi co o tym wiecie i jakie są podejrzenia, proszę...

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...2 lat mam problem z ciśnieniem tętniczym ( ~140/100 ) ,mam zawroty głowy, podczas których czuję się jak pijany, nie mogę czasem złapać ,, równowagi ,, i nie mogę się skupić na czymś, ogólnie czasem przez cały dzień kręci mi się w głowie. Biorę proszki na nadciśnienie , teoretycznie..

Przestałem brać leki Bisocard 5 , Inhibace 5 i inne czy wrócić do leków

.. ...tchu, łomot serca lub ciśnienia i prysznic z całego ciała ,częste bóle w klatce, dziwne uczucie czegoś w gardle , i straszne pocenie całego ciała , cholerny pisk szum w głowie i bóle głowy wiecznie jestem zmęczony a leki przestałem brać - problemy i brak zainteresowania sexem po..

Moze ktos mi pomoze

.. ...badania a mierzyłeś sobie ciśnienie?ja też mam bóle głowy,jak jest zmiana pogody to nawet mam kołowrotek czyli czuję się jakbym miała zemdleć już zdążyłam zaliczyć kardiologa i jest ok,byłam u neurologa i ponoć też jest ok wysłała mnie jeszcze ta lekarka na eeg głowy robię teraz w..

Ból głowy, drżenie rąk, zmęczenie, smutek, lekliwość

.. ...to anemia, potem niedociśnienie krwi, coś związanego z tarczycą, ale ani morfologia, ani badania THS nic nie wykazały. Myślałem, że może to być nerwica albo być może jakaś choroba związana z układem krążenia. Prosze o pomoc. Witaj przeczytałam to co piszesz o swojej dziewczynie miałam te..

Ciągłe zmęczenie

.. ...mam 18 lat dość niskie ciśnieni 100/70 i wysoki puls, najczęściej od 110 do ponad 130. Moim głównym problemem jest odczucie ciągłego zmęczenia. Nie wykonuję żadnych fizycznych ćwiczeń i śpię od 8 do 9h dziennie. Zdarzają mi się bóle głowy ale pmaga mi najczęściej tabletka ibuprom max...

Ból głowy pojawiający się przy wysiłku

.. ...cos równie gorszego? Ciśnienie mam w normie, krew, mocz i te wszystkie podstawowe badania tez... Co robić? Witaj! Ból, który opisujesz nie musi być czymś groźnym. Może występować u chłopców w Twoim wieku i z czasem się ucisza. Jednak, aby wykluczyć stan chorobowy, koniecznie należy..

Ból głowy przy zdenerwowaniu

.. ...czułam jak mi rośnie ciśnienie wewnątrz głowy. Odkąd zaczęłam przyjmować leki od specjalisty, pozbyłam się tego bólu i obecnie jest ok, już nie pamiętam kiedy mnie bolała głowa, a fajne uczucie, jak nie boli. Możesz porozmawiać o tym z lekarzem, może ci coś doradzi, po co się męczyć...

Ból po lewej stronie i zawroty głowy

.. ...pierwsze mierz i zapisuj ciśnienie oraz zbadaj cholesterol i elektrolity i z tym natychmiasy do lekarza.!!! oczywiście morfologia i OB tez. a EKG to ci lekarz sam zleci i ECHO SERCA.Tylko pójdż do niego z zapisanymi pomiarami ciśnienia [mierz 2xdz.] i z wynikami krwi.Wtedy będzie..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...głowie. Jestem niskociśnieniowcem,czy może to mieć coś wspólnego z tak silny bólem głowy? po prostu masz migreny i pomęczysz sie troche mnie znikły w okresie menopauzy a trwały z 15 lat .wziełam sie na sposóbże na noc brałam środek nasennyi przesypiałam ten ból rano budziłam sie jak nowo..

Tętniak IAS

.. ...kiedy pamiętam na nadciśnienie. Ja od jakiegoś czasu też mam przy bólach głowy problemy z ciśnieniem. Co oznacza ten wynik, jakie jeszcze mogę zrobić badania? Pozdrawiam Ewa. a czy badałaś cholesterol? Czy odżywiasz się prawidłowo,tj.Mało tłuszczów zwierzęcych,a mnóstwo roslinnych,nie..