Ciśnienie jeść

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...wariujący puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana. Każda, najdrobniejsza nawet dolegliowść..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 880

.. ...mogę jeść ..nic mi się nie chce.. odstawiam to gówno dzisiaj . Nie wiem co dalej . chyba muszę iść po inny lek LUB zacząć walczyć inaczej. w środe wracam z L4 do pracy boję się tych ataków w robocie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 220

.. ...napisać jaki macie puls i ciśnienie ?? i może czy macie temperature ? a macie problemy z jedzeniem ? bo ja nie mam ochoty jeść nic a nic :/ to taki synonim jestem głodny ale nie chce mi się jeść ;/ po prostu nie mogę :/ hehe: ) ogólnie pobrałem dziś trochę leków i jest lepiej : ) ale..

Za dużo potasu - co jeść, aby zmniejszyć?

.. ...nowotworów i obniża ciśnienie.Ja to łykam i nie mam nowotworów i ciśnienie mam niskie a czasami za niskie.A ja bym radził po prostu łykać odżywki mineralne z innymi związkami np. wapnia i magnezu. Kiepska sprawa! A gdzie mozna cos wiecej na temat zwiazkow potasu a utrudnianiem powstania..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 914

.. ...wynikaja z bardzo niskiego ciśnienia i oczywiście nerwów. Na dzień dzisiejszy nie zalecono mi leków, ale jeśli bóle zawroty głowy i omdlenia będą się powtarzać to lekarz wprowadzi na stałę leki podnoszące ciśnienie.Co mogę robić sama to mam jeść słone potrawy,np zacząć biegać dotleniać..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 960

.. ...Pewnie reakcja na zmienę ciśnienia podczas uprawiania sportu. Dorotko odpoczynek w święta bardzo się nam przyda, i masz rację będziemy leniuchować i jeść, i jeść, i jeść te baby i mazurki i ......mniam, mniam już dostaję ślinotoku : ) Dziewczynki kiedy pieczecie i co ? Pewnie babki i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1161

.. ...sama była przerażona , ciśnienie miałam 90 - 80/ 60/50 i tętno w granicach 140 - 170 . Od tej pory nerwica mocno się nasiliła , od tych dwóch lat boję sie jeść że sie udławie , zwykłe przeziębieni i zaflegmienie a ja dostaje paniki i tętno skacze do 160 . Nie ułatwia mi sprawy astma..

Reanimacja trzykrotna - Str. 2

.. ...paliłam, wyniki w normie, ciśnienie też, obciążeń genetycznych nie ma...a stało się: ) Tak, jak widać nie ma reguły... Dbajcie o siebie, bo skończycie jak ja z by passami. Chcecie wiedzieć co jeść to zapraszam na mojego blooga na wp.pl pokochać by passy.Pozdrawiam! Z tego co pisze..

Nadciśnienie i lek Pritor a ogromny spadek libido

.. ...dzień.Jak ktoś ma wielkie nadciśnienie musi spytać lekarza czy dieę może stosować .Jak nadciśnienie nie jest takie duże,może bez pytania.kg jabłek obrać ,pokroić ,rozgotować.Dodać 30 dkg gotowanego ryżu i 5 do 10 dkg cukru.Rozmieszać na papkę,podzielić na 5 równych porcji i zjeść w ciągu..

Skoki ciśnienia

.. ...?? ale jakie masz to ciśnienie?Czy nie możesz zmienić pracy na bardziej korzystną dla zdrowia.A może za mało śpisz,za póżno chodzisz spać i twoje serce nie wyrabia. ja myślę ,że jestes po prostu przemęczony w związku ze zmiana dobowego rytmu życia.Musiałbyś chodzić spac o wpól do..