Ciśnienie nadgarstka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...może ochładza i obniża ciśnienie, ale działa. Schładzam kark, skronie, czoło, nadgarstki, a najczęściej całe ręce. Po chwili wszystko znika. Piszecie też, drogie panie, o dzieciach, bo jesteście już mamami lub o planach na kolejne pociechy. Dobrze, że temat ten wszedł na tapetę, bo ja..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...np. noszę przy sobie ciśnieniomierz nadgarstkowy i jak czuje jakies wachania albo mam chętkę na kolejna kawę to mierzę tętno. Jak podsumowałam ostatni miesiąc to okazuje się, że ciągle mam tętno w granicach 90 - 110 - może dlatego prawie non stop odczuwam ucisk w klatce piersiowej między..

Szukam dobrego ciśnieniomierza

.. szukam dobrego ciśnieniomierza, chodzi o to żeby przy częstoskurczu nie wariował. Możecie coś polecić. NAJLEPSZE SA CISNIENIOMIERZE rteciowe, ale jak kupisz sobie cisnieniomierz pol automat lub automat,to bardzo wazne jest to aby mankiet znajdowal sie na przed ramieniu a nie na nadgarstku, poniewaz..

Ciśnieniowmierz nadgarstkowy

.. ...wiele wygodniejszy byłby ciśnieniomierz nadgarstkowy, ale słyszałam rózne opinie na jego temat i stąd to pytanie. Za odpowiedź z góry dziękuję. Mirela ja mam nadgarstkowy jest beznadziejny jeden pomiar od drugiego bardzo się różni Do Mireli ! - witam w/g opinii mego lekarza kardiologa..

Jaki ciśnieniomierz kupić?

.. ...Witam!! Chcialbym kupic ciśnieniomierz dla matki, ma ok.50 lat i ostatnio bardzo wysokie cisnienie. Mam pytanie jaki najlepiej kupic cisnieniomierz? interesuje mnie nadgarstkowy, tylko nie wiem czy on jest wystarczajaco dokladny, wiem, ze mozna taki kupic na allegro do 100zl. a moze..

Jaki ciśnieniomierz kupić? - Str. 2

.. ...atesty kliniczne na ciśnieniomierz i zalecenia z instytutu kardiologi. Co do nadgarstkowych czy naramiennych powiem tak. Ja mam w domu dwa: nadgarstkowy ( kupiony dla żony jak była w ciąży z zalecenia lekarza do tej pory nie wiem poco ) to jest tensowal mobil i dla niej jest dobry..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...to,ale juz sie nie boję.Ciśnieniomierz mam też nadgarstkowy.Wysyłałam go do serwisu do sprawdzenia.Ale był dobry.Zresztą mąż mierzył sobie ciśnienie to u niego wychodziło normalne.Ciśnieniomierz wzięłam do przychodni dla porównania.Różnica wynosiła 4 punkty,więc żadna.Nie mogłam w nocy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 893

.. ...mama porzyzyła odemnie ciśnieniomierz taki nadgarstkowy co puls pokazuje.no i ja widząc,że go niemam dostałam paniki i lęki okropne a serce wali jak szalone.ah człowiek potrafi sie nakręcić.i ja marze o dziecku - mam dość tej choroby - nienawidze jej.to marnuje mi tyle już lat życia i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 894

.. ...roku temu zepsuł mi się ciśnieniomierz ( mierzyłam min.5 razy dziennie ) i od tej pory nie mam czasu kupić . Było ciężko na początku , mierzę tylko u lekarza ( czyli było raz ) i kilka razy u mamy . Jakoś daje rade , jedyne zboczenie to sprawdzanie pulsu na nadgarstku - ale ostatnio..

47 uderzen na minute 45-latek

.. ...wtedy elektroniczny ciśnieniomierz pomija niektóre skurcze i ich nie liczy a są. Najlepiej mierz sobie na nadgarstku z sekundnikiem. pozdrawiam s. w Holterze miałem tętno minimalne 47 uderzeń na minutę. Kardiolog powiedział mi że jest to w normie... tym bardziej że było to o 4:41. w..

125/100 ciśnienie

.. ...u lekarza wyszło mi ciśnienie 130/90, bo ja nigdy takiego nie miałam ( zawsze niskie, np.90/70 ), w dodatku biorę leki, ktorych skutkiem ubocznym jest obniżanie ciśnienia. P. powiedziała, że powinnam to kontrolować, ale żeby nie robić tego nadgarstkowym, więc domniemywam, że to nie jest..

Duża różnica w pomiarach ciśnienia

.. ...się kontorlować swoje ciśnienie przy pomocy nadgarstkowego urzadzenia kupionego w hipermarkecie za kilkadziesiąt złotych. Jak wyniki zaczęły oscylować około /górna wartość/ 170 - 180 przestraszyłem się i pożyczyłem od rodziców tradycyjny ciśnieniomierz /taki ze stetoskopem i pompką/. Gdy..

Nadciśnienie, leki nie obniżają mi już ciśnienia, wypadają mi włosy

.. Mam problem z nadciśnieniem i wypadającymi włosami.Opisze wszystko od początku jak to się zaczęło przez wakacje w 2007 roku ćwiczyłem intensywnie na siłowni( nie brałem żadnych używek za wyjątkiem białka ) kiedy nadszedł rok szkolny zmniejszyłem intensywność chodzenia na siłownie a w październiku odniosłem..

Ciśnieniomierze, pulsometry - ile kosztują?

.. ...kosztuje taki standartowy ciśnieniomierz i ile pulsometr? Taki najzwyklejszy, dostępny chociażby w Media Markcie. Okolo 30 zl . Ale po co ci taki jezeli on i tak bedzie zle pokazywal najlepiej jak bedziesz kupowala to kup naramieny nie nadgarstkowy ; ) pozdrawiam Prawda co napisal..

Ciśnieniomierz nadgarstkowy źle wskazuje?

.. ...ośmiu lat choruję na nadciśnienie tętnicze, obecnie mam 24 lata i jakoś do tego przywykłem. Biorę leki, jestem pod opieką dobrego kardiologa. Mam pewien problem iż gdy mierzę ciśnienie ciśnieniomierzem nadgarstkowym nie jestem pewien co do jego wyników. Wydaję mi się że po prostu..

Czy ja przesadzam? musze uwierzyć w siebie, że nic mi nie jest?

.. ...Przypadkiem zmierzyłem sobie ciśnienie ( ciśnieniomierzem nadgarstkowym ) - wyszło 160/110, oczywiście zdenerwowałem się, kolejne pomiary - taki sam wynik, mimo że czułem się świetnie. Po mniej więcej 1,5 tygodnia kupiłem dobry ciśnieniomierz analogowy, pielęgniarka zmierzyła mi..