Ciśnienie normy puls

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 757

.. ...to odczuwam i mierzę ciśnienie, ciśnieniomierz wykazuje mi arytmię. Wtedy zazwyczaj trochę się zle czuję słabo mi się robi. Zazwyczaj po chwili od zmierzenia puls wraca do normy i arytmii już brak. Pocieszam się tym. Tętno każdego człowieka jest rózne w każdej chwili a po alkoholu..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...minutę. Zaznaczam,że ciśnienie mam dobre. Witam. Jesli ktos z was ma jeszcze cos takiego to takze prosze o opisanie z jakiego powodu puls moze byc taki wysoki?! Ja rowniez mam skoki pulsu z nieznanych powodow a rowniez cisnienie mam w okolicy normy zazwyczaj okolo 130 na 80. Pozdrawiam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 25

.. ...dostała bardzo wysokiego ciśnienia i bardzo wysokiego pulsu po zażyciu prestarium ciśnienie i puls wrócily do normy,w związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was miał taki przypadek ? zapomniałem dodać że żona przez 3 dni zażywała gastrolit w związku z niedomogami żołądkowymi ( biegunką..

Ciśnienie 116/70 i puls 50

.. Mam 40 lat , ciśnienie 116/70, puls 50 Jakie są normy? Chcialabym miec takie cisnienie? super masz cisnienie i puls nie ma do czego sie przyczepic,a norma cis 120/80 puls od 60do80 ale i ten puls co masz nie tragedia Rozmawialam niedawno z lekarzem nt pulsu, gdyz moj wynosi mniej wiecej srednio ok 55/min...

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...tachykardia zatokowa.Ciśnienie w granicach normy, natomiast puls 168/min.Dodatkowo bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było..