Ciśnienie optymalne

Niedociśnienie

.. Prawidłowe wartości ciśnienia tętniczego powinny mieścić się w przedziale: skurczowe 120 - 129 mmHg oraz rozkurczowe 80 - 84 mmHg. Biorąc pod uwagę rolę, jaką wzrost ciśnienia odgrywa w rozwoju choroby niedokrwiennej serca i uogólnionej miażdżycy tętnic, wskazane są nawet niższe wartości. Za optymalne uważa..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...diety nabawiłem się nadciśnienia( którego wcześniej nie miałem ).mniejsze wchłanianie składników przez to chudnięcie jest efektem wyściełania kosmków jelitowych przez tłuszcze przez to spada masa ciała .mój znajomy lekarz dr. Kopiec( ginekolog z Gdyni )zmarł na zawał stosując tą dietę.ta..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...rozsiane, cukrzyca, arytmia, ciśnienie i wiele innych dolegliwości. Witam, Jestem na tym żywieniu już od 40 lat i dopiero po przeczytaniu tematow optymalnych zdałem sobie z tego sprawę. Jestem normalny i żyję jak wszyscy.Fakt nigdy nie chorowałem. pozdrawiam Ja dietę optymalną stosuję od..

Cieżko złapać oddech i klucie serca

.. ...sercem,doszło wahanie ciśnienia oraz bóle łydek i opuchlizna w kostkach. Bezsenność,bezdech/może już nie tak częsty ale ok.3 razy w nocy/,częstomocz itd. Coś było nie tak.Czułam,że leki nie działają.Zainteresowałam się dietą dr Kwaśniewskiego.Ściągnęłam z internetu książki * Dieta..

Niskie ciśnienie krwi ???

.. ...125/85 Czy to normalne ? Ciśnienie podane w punktach 1 - 4 jest jak najbardziej dobre. Wcale nie nieski. To ciśnienie w pracy, zwłaszcza to 150/90 jest za wysokie. Ciśnienie prawidłowe to PONIŻEJ 130/85 a optymalne to poniżej 120/80. Masz nadciśnienie tętnicze leczone tabletkami. Jeżeli..