Ciśnienie tętno norma

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...zlani zimnym potem. Ciśnienie tętnicze krwi może być normalne, niskie lub podwyższone. Tętno z reguły jest przyśpieszone, może być jednak zwolnione. Podział zawałów serca. Zawał przedniej ściany serca Zawał przednio - boczny Zawał przednio - przegrodowy Zawał rozległy przedni Zawał..

Echo serca - Str. 35

.. ...przeszło. Mierzę sobie ciśnienie i tętno, mam normalne. Ale w czasie jak serce mi tak szybko bije to tętno gwałtownie wzrasta. Raz miałam nawet 170! Co to może być? Witam!!! Mam 39 lat. Wczoraj robiłam badanie echa serca. Oto jego wyniki: Ao - 32mm LA - 31mm RV - 15mm IVS - 7mm LV - 48mm..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...mi serce, sprawdzałam ciśnienie i miałam normalne 115/75 a tętno 85 niby tez normalne ale czułam to serce jakbym się gdzieś przebiegła.Zaczęłam pic rano melisę ( ludzie normalnie piją kawę; )i wtedy czasami niestety nie mam tych bić serca,jak się bardzo zdenerwuję albo mam leki to biore..

Niskie tętno

.. ...jeszcze że jestem niskociśnieniowcem. Czy to ma jakiś związek? Czym może skutkować tak niskie tętno? Czy może mieć to podłoże genetyczne ( swego czasu u mego ojca też stwierdzono takie zaburzenia )? Jak mam podnieść tętno, a może nic nie robić i uznać to za normalne? Będę wdzięczna za..

Co oznacza tętno 90-95?

.. ...wiedziec. ja mam 17 lat, ciśnienie OK, czasami niskie, a tętno 100 - 110. I NIC.. byłam u kardiologa, ale z czyms innym, i nie zwrocil na moje tetno szczegolnej uwagi. Ja też nie wiem, czy stałe tętno 90 jest normalne... Czy ktoś powie? jesi tetno jest powyzej 100 uderzen na minute... to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...jak dzwon. Niby. Co do ciśnienia, mam niskie i bardzo niskie. 120/80 to liczby dla mnie niedostępne, częściej mam w okolicach 100/60, bywa że 90/55. Zaś tętno normalne, ale już przy 80 czuję, że się rozlatuję. ; ) Validol, owszem biorę, są jak cukierki. Nie biorę żadnych leków..

Niskie tętno w WPW

.. ...co jest dziwne,moje ciśnienie wynosi 110/60 a puls do 60 uderzeń.Czy to jest normalne,czy muszę dopatrywać się innej przyczyny a ównież mam wpw a do tego niedoczynność tarczycy a moje ciśnienie to 90/60 a puls między 50 a 60 jest trudno ale staram sie do tego dopasować dużo wysypiać i..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 9

.. ...skacze mi wieczorem ciśnienie. Na holterze zapisały się różne incydenty arytmii a nawet jakieś niewielkie migotania. Dobre wiadomości są takie:1. przede wszystkim już czwarty tydzień nie miałem migotania z szybkim tętnem( jest to o tyle ważne, że miewam krótkie incydenty migotania, ale..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...coś co uznałem za skok ciśnienia, czyli szum w uszach, zimne stopy, ucisk i kręcenie się w głowie. Więc bez mierzenia ciśnienia - bo niby jak - połknąłem w czasie jazdy metocard i captopril i jakoś dotarłem do domu. Tu zmierzyłem ciśnienie i okazało się, że jest ono w miarę normalne, ale..

Bóle i kłucie serca

.. ...obudziła zmierzyłam jej ciśnienie i tętno. Ciśnienie bardzo niskie - 80/50, a tętno bardzo wysokie 210. Czy to jest normalne? Laura była blada, więc zniosłam ją na dół do gabinetu i osłuchałam. Serduszko bije bardzo szybko i nierówno, szmery trochę cichną. Czy to możliwe żeby Laura miała..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...wysokie tetno 116 przy ciśnieniu 120/80.Czasami mam niskie ciśnienie 107/64..ale tętno aż 102 !!! Czy jest to normalne??? Pracuję fizycznie - stres w pracy tez mam duży.Może ktoś miał podobny problem i poradzi co mam zrobić, bo dłużej już tak mie wytrzymam.Pozdrawiam. witaj: ) Przebadaj..

Problem z ciśnieniem, czy ciśnienie zależy od tętna (pulsu)?

.. ...prawidłowego badania ciśnienia. Mianowicie podczas badania ciśnienia tak się stresuję, że aż słyszę serduszko w uszach ; ) Okazuje się, że tętno ( puls ) mam około 150/min. Moje pytanie brzmi: Czy ciśnienie zależy od tętna ( pulsu )? WItam CIę! To jest normalne,że gdy się zdenerwujesz to..

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...110 ) przy normalnym ciśnieniu. Prowadzę dość nerwowy tryb życia. Czy powinnam iść do lekarza?? dzięki wielkie za pomoc konieczne badanie tarczycy ja również mam takie dolegliwości, tylko mam wyższe ciśnienie albo bardzo niskie a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze..

Co z moim sercem? co się dzieje?

.. ...źle. Miałam też wysokie ciśnienie - 187/136. Tętno normalne. Co ma robić? Co to może być? idz do lekarza to ci wyjasni co Ci jest przez internet lekarze nie przyjmuja Witaj * Rodzynko * . Jeżeli miałaś ból serca i tak wysokie ciśnienie i nie bierzesz żadnych leków, to zastanawiam się..

Nerwica w ciąży - Str. 103

.. ...zawsze pomagają i skacze ciśnienie, serducho wali za szybko i do tego dodatkowe jego skurcze. Okropność... Kilka lat temu miałam tez problem z depresją. Od jakiegoś czasu piję NONI i nie wiem czy to autosugestia czy ten preparat ale naprawdę czuję się o wiele lepiej. Moje serce już nie..

Nerwica w ciąży - Str. 219

.. ...bólem. Też jestem w 21tc. Ciśnienie mam prawidłowe, czasem wariuje mi tętno. Do Marciochy: mój numer gg4133499, jutro przed południem postaram się być dostępna. Kochane Kobietki napiszcie jak to jest z tym badaniem na cukrzyce. Po wypiciu 50g. glukozy mój wynik to 139. Norma jest do 140..

Ciśnienie i tętno

.. ...odpowiedz Masz niskie ciśnienie, bardzo poniżej normy ( norma to 120/80 - 140/90 ) przy wysokim tętnie. A ile masz lat? Masz jakieś inne dolegliwości? mam 21 lat..jedyne dolegliwosci to nadmierne pocenie sie i dosyc czesto czuje szybkie bicie serca( zaznaczam ze nie podczas wysilku...

Niskie tętno przy częstoskurczu

.. ...40 uderzeń na min.i ciśnienie 100/50 przy częstoskurczu,to jest normalne?Właśnie przy ataku albo wcale nie mierzy mi ciśnieniomierz ciśnienia,lub mam bardzo niskie.Zespół WPW występuje u mnie od urodzenia,ale od dwóch lat mam ataki.Czasami trwają sekundy,a czasami dłużej Bywa,ze muszę..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...po czym nie wypuścili ciśnienie: 106/76 118/67 115/70 122/87 // norma Tętno : 76,80,77/min // norma EKG: Rytm zatokowy miarowy, 75/min. Normogram. Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego. Ze szpitala dostałem wskazania: 1. Konieczna konsultacja w Poradni Kardiologicznej. Niestety możliwe..

Concor Cor a alkohol - Str. 2

.. ...możesz za bardzo obniżyć ciśnienie ( i tętno ), co rzeczywiście doprowadzi do zasłabnięć itd. Jest to też kwestia dawki. Ile obecnie bierzesz ? Betablokery są na ogół dożywotnie, trzeba się z tym pogodzić i przyzwyczaić. A z czym musze byc ostrozna? z alkoholem czy dawka leku? oczywiscie..

Jak działa alkohol na układ krążenia?

.. ...Czy powoduje wzrost ciśnienia? Czy powoduje przyspieszenie akcji serca ( zwiększone tętno ). Pytam, bo za każdym razem po spożyciu mam zwiększone tętno. chlopie to normalne ze po alkocholu wzrasta cisnienie i szybsze bicie serca, organim pracuje na adrenalinie chyba doswiadczyles co?..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...same objawy ....tylko ciśnienie 140/85 a tętno 65 - 75 zaczęłam brać Aspargin / popijać wodą/ dawkowanie na opakowaniu , oraz dodatkowo piję 2 szklanki soku przecierowego z warzyw i owoców /ja piję sok JUSTFIT, kupuję go w Biedronce jest beż żadnych konserwantów i dodatku cukru/ po..

Wysokie cisnienie

.. ...dieta. na obniżenie ciśnienia pij ziele skrzypu i stosuj odpowiednie odżywianie .Czy ćwiczyłeś na siłowni i brałes cos na przyrost mięśni.Serce to też mięsień.A to,że po wysiłku ciśnienie wzrasta i tętno to normalne.A ból nie musi być od serca,lecz od kręgosłupa.Czy masz dobry..

Niskie tętno

.. ...niższy niż dolna wartość ciśnienia u kobiety po czterdziestce? Byłabym wdzięczna za odpowiedź : ) Witaj, jeśli zawsze takie miałaś i czułaś się dobrze, to o niczym. Ja mam średni puls 45 - 58 po Tacie i jest to moja tzw. norma osobnicza /ekg x 3 w normie, echo serca w normie/. Może Ty..