Ciśnienie w głowie

Test wysiłkowy EKG

Test wysiłkowy EKG

.. ...nie występują zmiany ciśnienia zagrażające życiu pacjenta; obiektywna ocena wydolności fizycznej pacjenta. Test wysiłkowy jest badaniem prowokującym serce do większej pracy dlatego podczas jego wykonywania mogą pojawić się: bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności; zawroty głowy...

Miododryna (Gutron)

.. ...ortostatycznym niedociśnieniu i w niektórych nawracających spadkach ciśnienia z rożnymi, przykrymi dla pacjenta objawami jak zawroty głowy, omdlenia, duszność. Lek ten jest także stosowany w niektórych schorzeniach przebiegających z nietrzymaniem moczu. Miododryna jest także stosowana u..

Propranolol

.. ...nerkach, to obniżenie ciśnienia tętniczego. Nadciśnienie tętnicze jest jednym ze wskazań do stosowania propranololu. Inne to: zaburzenia rytmu serca o charakterze tachyarytmii, bóle wieńcowe, stany lękowe, drżenia samoistne, zapobieganie migrenowym bólom głowy. Do działań niepożądanych..

Kryza nadciśnieniowa

.. Kryza nadciśnieniowa to stan, w którym wartości ciśnienia przekraczają 220/120 mmHg. Jest to stan wymagający pilnej i umiejętnej interwencji lekarza. Kryza jest stanem zagrożenia życia. Kryzie zwykle towarzyszy ból głowy o znacznym nasileniu, zawroty głowy i zaburzenia równowagi. Mogą pojawić się wymioty i..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 3

.. ...który naj mniej obniża ciśnienie reszta bardziej. Głowa do góry jest nas więcej : ) trzymaj sie - ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT! Pozdrawiam - Renia przy ablacji nie daja narkozy a ile ty masz lat ze tak wysiadal kregoslup to co ja mialam zrobic zabieg trwal 4ipol godz i jakos wytrzymalam oj wy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...objaw nagłe uderzenie ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 14

.. ...tam buzuje pod takim ciśnieniem.że jakby w niej dziurkę zrobić to cała głowa by eksplodowała.Dharma wiem że Ty jesteś chyba z nas wszystkich na tym forum najsilniejsza, nie bierzesz leków a twoje informacje zawsze w jakiś sposób są optymistyczne.Ja robiąc test z tej książki, okazało się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...ile mam w domu dobry ciśnieniomierz, to chyba tez obniżyło mi się ciśnienie. Doskonale wiem, jak to jest ciągle czuć ospałość, bez przerwy ziewać, mieć ciężką głowę i inne atrakcje. Ale myśle, że to naprawdę tylko * nerwica * , bo jeśli mam zajęcie i nie mam czasu za dużo myśleć nad tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...pogody. Jak jest niskie ciśnienie czuję się wyjątkowo osłabiona i często robi sie słabo. Staram się w taki dzień nie robić przede wszystkim gwałtownych ruchów, ani wykonywać jakiegoś dużego wysiłku. Dzisiaj był taki dzień, przynajmniej tu gdzie ja jestem,Ciężkie słońce za chmurami,..

Hipotomia ortostatyczna

.. ...Polega to na spadku ciśnienia przy gwałtownej pionizacji ciała, czyli np kiedy z pozycji leżącej zbyt szybko podniesiesz się do wyprostu. Objawia się to zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia i niekiedy sumem w uszach. Możliwe są także omdlenia przy wyjątkowo złośliwej hipotonii. Jezeli..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 11

.. ...fatalnie/bardzo niskie ciśnienie,zawroty głowy,duszności i ciągłe osłabienie/.Nie wiem jak mam się z tym oswoić.Mario38 ,czy Ty również jesteś na rencie?.Pozdrawiam Was. Oj ... Szanowne Panie, Dziewczyny, Kobiety : ) ... pare dni temu miałem następną komisję. I pomimo wyników tak..

Po ablacji - Str. 18

.. ...tracanie przytomności. Ciśnienie mam skaczące. Występuje u mnie raz tahykardia, a raz bradykardia. Czekamy więc ( bez leków ) z doktorem na rozwój w jedną lub drugą stronę aż sytuacja się wyklaruje, by zrobić to co trzeba. Pozdrawiam Cię cieplutko, głowa do góry, myśl pozytywnie bo jak..

Szybkie tętno - Str. 12

.. ...obserwować tzn.mierzyć ciśnienie i tętno, ponieważ od jakichś 3 m - cy mam takie dziwne objawy:kręci mi się w głowie ( nawet jak siedzę ), trzęsą mi się ręce( zawsze mi się trzęsły,a zwłaszcza pod wpływem stresu,emocji ) ale ostatnio właśnie bardziej.Poza tym dzisiaj czułam * ucisk * w..

Niedoczynność tarczycy

.. ...postawi na nogi moje ciśnienie to 80/56 a raz miałam nawet 70/38 wtedy cały swiat wirował az ciągneło na wymioty dostałąm leki na ciśnienie effortin a i tak lekarzom nie przyszło do głowy zeby zbadać poziom tarczycowy oprócz tego miałam problemy z sercem tz częstoskurcze ataki były już..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...Może to być np. niskie ciśnienie. Proponuje sobie zbadać u lekarza - to nie boli. Poza tym może lekarz jeszcze coś podpowie, ale skoro dzieje sie to tylko podczas wstawania to myśle, że to cisnienie niskie. jak wstaje to normalnie tak mnie boli glowa jakby miala mi wybuchnac a cisnienie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...oczami, tak jakby nagle ciśnienie uderzyło do głowy.Ja coś takiego miewam rzadko wprawdzie, ale czy to też może być nerwica? Cześc!Ja również mam problemy nerwicowe.Od 7 lat.Jeszcze w tamtym roku myślałam, że już mam opanowane te ataki, ale od 2 miesięcy wystąpiły ponownie i jeszcze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...akcję serca i skaczące ciśnienie - raczej spadające. Od kilku tygodni doszły bóle karku i głowy. Lądowałam kilkukrotnie na izbach przyjęć. Kończyło się zawsze tak samo kroplówka z potasem albo wapniem i do domu. W końcu byłam na dwutygodniowej obserwacji w szpitalu. Zrobiono mi wszystkie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 36

.. ...dosłwnie wykorkować. Ciśnienie mi rośnie chyba wtedy i w dodatku czuje jakby mój organizm albo co gorsza moje organy przestały pracować. Czy ktoś tak ma? Lidia.właśnie w tej chwili to przerabiam.Do tego zawroty głowy ,nawet w pozycji leżącej. Pozdrawiam. Tez przerabialem te * pełne płuca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 77

.. ...magnez ale mam też niskie ciśnienie czasem lewa ręka robi się zaczerwieniona i taka jakby doklejona i mam odczucie szczypania w głowie nie wiem co to? Bo ciśnienie atmosferyczne jest bardzo wysokie i powinienem się dobrze czuć. Moni pisalam do Ciebie jak tylko tam sie pojawilas nie..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...testu wysiłkowego skok ciśnienia z wyższego na niższe ciągnący za sobą w konsekwencji zawroty głowy, a dalej nawet utratę przytomności, którą już kiedyś miałem w przeszłości. Cóż, o ile do niedawna uprawiałem aktywnie sport ( kolarstwo szosowe i wiele, wiele innych, nawet udało mi się..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań..

Betablokery a powolne tętno

.. ...dodatkawych. Do tego ciśnienie spada mi do 99/57.Boję się że takie tętno i ciśnienie może być niebezpieczne dla życia. Czy Wam też tak zwalnia prace serca? Zadaniem b blokerów jest właśnie zwolnienie akcji serca. Tętno jest w porządku do momentu kiedy pojawiają sie objawy tzn. zawroty..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...dolegliwości ( zawroty, ciśnienie puls popadający w skrajności - albo bardzo szybko albo tak wolno, jakby za chwilę miało się zatrzymać ) - * Rexetin * .Badania kardio zrobiłem kompletne ( echo, próba wysiłkowa ) - wszystko ok. EEG głowy ( miałem zawroty i uczucie * odpływania * -..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...wykryto jeszcze skoki ciśnienia witam wszystkich od dluzszego czasu martwily mnie moje bole glowy zastanawialam sie juz nad najgorszym typu - guz czy tetniak:( i znalazlam ta stronke zaczytalalam sie we wszystkie wasze wypowiedzi i znalazlam kilka podobnych dolegliwosci i u siebie:(..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...porannych bólów głowy ( wys. ciśnienia w czaszce ) - mamy cały szereg, cały wachlarzyk innych objawów, których nie da się przegapić, przeoczyć. ( dno oka / podstawowe badania u lek. neurologa a nawet OB i morfologia / markery ), trzy: często są przerzutami innych ognisk nowotworowych...

Zespół wazowagalny

.. ...Objawy to spadek tętna, ciśnienia tętniczego, zawroty w głowie, osłabienie, bladość... Podaje się dożylnie leki, przetacza płyny infuzyjne. Z reguły szybko mija. http://kardiologia.prv.pl/hipototoniaortostatyczna1.htm ja jestem chora na zespół wazowagalny.wjem od roku że to właśnie ta..

Brzuch drga, porusza się w rytm uderzeń serca

.. ...jak o tym myślałem to ciśnienie rosło i ogólniebyło złe samopoczucie. Sorry, ale nie będę owijał odpowiedzi w tzw cotton - Ty masz problem nie z sercem ( tetno, ciśnienie itp ) ani tym bardziej z brzuchem ale z głową. Masz nerwicę i to hipohondryczną - czyli jak wiekszość na tym forum...

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...wysokie, a raz za niskie ciśnienie tętnicze krwi, uderzenia gorąca, omdlenia ( nigdy nie zemdlałem, ale było blisko ), zawroty głowy ( do dziś jeszcze ) itp. Możesz jeszcze wykonać badanie - tzw. Doppler - przepływ krwi w naczyniach doprowadzających krew do głowy i w jej wnętrzu ( w..

Dodatkowe skurcze - Str. 258

.. ...Ja też przy pomiarze ciśniena widze jaki mam puls - na pulsie badam tylko dodatkowe - ale starm się rzadko to robić. Natomiast cisnienie ostatnio bardzo czesto bo głowa mnie boli jak leze non stop i jeszcze dzisiaj mi się słabo zrobiło....Miniu a 48 to masz w dzień czy jak spisz? Ja ja..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...podniesione tętno i dolne ciśnienie, no.130/103. lekarz internista dał mi leki p.astmie. Gdy mam napad stosuje berotec.Pomaga. Z reguły biore wziewy stale. tez mam tętno wysokie i bóle głowy , sa tez migreny, ale to juz inna sprawa. Idx do lekarza po leki rozkurczowe, bo silniejszy atak..

Ciśnienie 88/45 po metoprololu

.. ...pomogło.Zawsze miałam niskie ciśnienie, ale nigdy aż tak.Wróciło kołatanie serca i zaczęła mnie boleć głowa. Kontrola dopiero za 3 tygodnie, postaram się dostać wcześniej. Ale do tego czasu, nie wiem co robić! Witam serdecznie a jakie masz tetno w spoczynku?? ja jak mialam okres to..

Niski puls granicach 40-50 uderzeń na minutę

.. ...jeszcze obnoiża puls i ciśnienie.Czasami boje sie,że przewrócę się na ulicy i bedzie to wyglądało jakbym byla nietrzexwa,bo miewam zawroty głowy.Czy ktos z Was ma podobne objawy? ja mam troche inaczej, bo wciagu dnia mam puls wysoki poniewaz choruje na tachycardie, mam napady..

Ból głowy nad okiem

.. ...dobrze jeszcze sprawdzić ciśnienie wewnątrzgałkowe - jakiś miły okulista okaże się pomocny - no i jesli nic nie wyjdzie - ostatnim specjalistą do którego trzeba się zapisac będzie neurolog. Pozdrawiam. M. To są bóle migrenowe lub klastryczne bóle głowy.Pozdrawiam Witam, tak jak opisuje *..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...bardzo w to nie wierze ), Ciśnienie oka mam w normie ostatnio było ok 22. Teraz ostatnio znowu mnie dopadło 26 28 grudzień w nocy oraz 31 ok 10 rano. Proponuję inhalacje z użyciem sody oczyszczonej 1 łyżeczka na 1/2 szkl. wody. Codziennie wieczorem. Z tego co piszecie przyczyną w..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...względu na podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe , lepiej tego nie lekceważyć i udać się do dobrego okulisty. czy masz czesto katarea lub zapchany nos??udajs ie do laryngologa puzniej do okulity tak jak pisala paulinella paulina jezlei neichc eskierowa cna badania zrobt o na wlasna reke..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...być spowodowane niskim ciśnieniem krwi? Moje codzienne ciśnienie to 100/60. Pragnę dodać, że w międzyczasie byłam u neurologa - wynik tomografii bez kontrastu był dobry, a prześwietlenie kręgosłupa wykazało tyłozgięcie szyjnego, zniesioną kifozę piersiowego i skoliozę lędźwiowego. Moja..

Wysokie tętno u 28 latka

.. Mój mąż ma skaczące ciśnienie raz 128/80 raz 65/101. Przy tym tętno 120. Często pocą mu się dłonie, ma uderzenia krwi do głowy. Czego to może być objaw ? Badania serca EKG, i inne nie wykazały jakiś zmian. Proszę o jakieś informacje. Odpowiedzi na pytania :patrz dzial kontakt serwisu www.kardiolo.pl - - - -..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. ...najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych sytuacjach. EKG jest prawidłowe. Czy to stres?, czy to zeczywiście palpitacja, a może cos poważnego?Proszę o pomoc...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...nagłe obniżenie się ciśnienia, zawrotów głowy które uniemozliwiają normalne życie to jest OK. Tzn na tyle OK na ile pozwala ci w miarę normalnie funkcjonować nerwica. Póki co masz moratorium na zawał i wylew na conajmniej parędziesiąt lat - zapewniam. Dla zainteresowanych, znlazlem dobry..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty i bóle głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...nie mogło zmierzyć mi ciśnienia ( brakowało skali ) a lekarz wyraził szczere ździwienie że jeszcze żyję. Serce waliło mi tak jakby chciało połamać żebra a głowa za chwilę pęknie jak balon. Przytomności nie straciłem, ale przejścia te wpędziły mnie w potężną nerwicę serca. Zaczęły się:..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...środku. Sprawdzałem ciśnienie i wychodzi na dwuch aparatach średnio 110 - 125/65 - 80. Po godzinie głowa już mnie tak nawala, że tylko w sumie leżenie pozostaje bo na niczym się skoncentrować nie mogę. Dzisiaj w nocy miałem bardzo przerażająco sytuacje. Nagle się obudziłem z uczuciem..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...nie ćpałem cały czas, ciśnienie wskazało 180 na 220 no i skończyło się pogotowiem gdzie ratownik stwierdził że wszystko w normie na podstawie EKG - haha ). Mam bóle jak wszyscy, lęki, trudności z oddychaniem, wrażenie że umieram. Kilku lekarzy stwierdziło u mnie nerwicę, tylko ten jeden..

Skoki ciśnienia z którymi nie mogę sobie poradzić

.. ...?????????????? Witam! Twoje ciśnienie rozkurczowe jest wporządku. Skurczowe co prawda jest NIECO niepokojące... ale po wysiłku są zruzumiałe takie skoki. Uważam, że nie masz się co martwić, skoro echo oraz inne ważne badania wyszły dobrze to głowa do góry, nie masz powodów do niepokoju...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...mi zaraz wybuchnąć, ciśnienie mi skoczyło i waliło mi serducho. Trafiłem do szpitala porobiono mi badania ( rezonans głowy, EEG głowy, rtg kręgosłupa szyjnego, usg jamy brzusznej i szyi, badania krwi, moczu, badanie na boreliozę, miałem punkcję, rtg klatki, miałem założony aparat Holtera..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...nerwica????na poczatku skoki ciśnienia wysoki puls napady goraca i lęk przed śmiercia teraz jeszcze zawroty głowy duszność szum w uszach ciężkie oczy nie mam siły i ochoty na nic do tej pory wszystko było ok dodam ze 3 miesiace temu urodziłam synka ale niemam siły sie nim zajmowac ciagle..

Zawał serca u 18-latka?

.. ...zawał( ale ja jestem niskociśnieniowcem! )..nie chcę bezpodstawnie zawracać głowy lekarzom, chociaż nie czuję się do końca dobrze... Proszę o podpowiedź czy to mógł być zawał???Czy mogę wykonać jakieś badania zanim pójdę do lekarza, aby to sprawdzić?? Czy wogóle jakieś badanie po takim..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...zdecydowanie za niskie ciśnienie, w rodzaju 80/40, krytycznie 70/20. Nie, nie mogę funkcjonować normalnie przy tym drugim, ale szybko przechodzi. EKG w normie, usg tak samo. Do tego przy zbyt szybkim wstawaniu kręci mi się w głowie i widzę czerń przed oczami, a czasem i bez wstawania...

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...dosłownie na moment ciśnienie spada mi do zera. i również jak Iwa muszę często przystanąć na moment bo kręci mi się w głowie, słabo mi i czuję się jakbym biegła na 100m sprintem. Co to może być??? Moja kardiolog stwierdziła iż może to być spowodowane odpadaniem płatków od zastawek...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...dawać leki na obniżenie ciśnienia, ale było gorzej, bo z natury mam niskie ciśnienie ( 90/60 ) i leki spowodowały zbytnie obniżenie - ale puls cały czas był wysoki. Nawet nie skierował mnie na Holtera. Nigdy nie miał czasu. Zaprzestałam odwiedzania tego lekarza i stwierdziłam, że sama..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...różnice temperatury,skoki ciśnienia powoduja,ze łapie nas zmęczenie,sennosć,rozdrażnienie,stany depresyjne,gorzej reagujemy na stres no i nasza nerwica ma pole do popisu...ale spoko najważniejesze sie tym nie przejmować,nie panikować - powolutku robić swoje i bedzie dobrze!a tak wogóle..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...głowy i duszności oraz ciśnienie 90/60, a puls ok.110... nie wiem teraz co sie ze mną dzieje, czy to ma związek z gardłem, a może z dojrzewaniem ( dodam że mam 13 lat ) a moze ma jakiś inny powód.? proszę odpiszcie... pozdrawiam cibie i mame i zdrówka życzę... = ) godna polecenia jest..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...objawy, o tyle ze moje ciśnienie przed atakiem dreszczy jest 152/94 a puls 115, potem ciśnienie górne spada do 130 a dolne rośnie do 96 puls do 125 i zaczynają się dreszcze, które trwają ok. 4 godzin. Teraz doszły jeszcze bóle w tylnej części głowy i klatce piersiowej, duży spadek masy..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 12

.. ...przyspieszonym tętnie, zmianach ciśnienia, bólach w klatce piersiowej itp. Bądź cierpliwa, pisz jak masz jakieś wątpliwości. Musimy się jakoś wzajemnie wspierać w tej naszej * niedoli * . Pozdrawiam! Do Klaudii!! Napisz proszę z powodu jakiego typu zaburzeń rytmu serca miałaś robioną..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 47

.. ...coś co uznałem za skok ciśnienia, czyli szum w uszach, zimne stopy, ucisk i kręcenie się w głowie. Więc bez mierzenia ciśnienia - bo niby jak - połknąłem w czasie jazdy metocard i captopril i jakoś dotarłem do domu. Tu zmierzyłem ciśnienie i okazało się, że jest ono w miarę normalne, ale..

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie pomagają. Czy to naprawdę nerwica??? wszytskie te dolegliwosci..

Bardzo niskie tętno przy nawet dobrym ciśnieniu

.. ...pulsu przy dość dobrym ciśnieniu ( 124/60 puls 54 ). To powolne tętno raczej mi nie przeszkadza, ale aż czuć jak serce * bije * w klatkę piersiową. Przy wysiłku fizycznym na próbę pokonałem mał kawałek ok 50 m. Serce nie przyspieszyło tętna, a ja zaś czułem się bardzo słaby, głowa mi..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...bardzo słabo sie czuje. Ciśnienie mam 90/60 przy pulsie ok 100. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale jak długo biegam to strasznie bolą mnie ręce. W głowie często czuje ucisk a najgorzej kiedy chcę sie skoncentorwać dłuższy czas na czymś. Jeżeli chodzi o moj puls to przez jakiś czas..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem - Str. 2

.. ...czasami jak jest niskie ciśnienie to boli jeszcze mnie głowa z lewej strony ale to bardzo żadko ale to od ciśnienia wiem tez ze flavon wspomaga i chroni organiz po chrobach .. Prosze oto moj kontak 661295308 pozdrawiam Serdecznie Partner flavon max group ... Szanowny panie Sylwku ( czy..

Działanie uboczne clexane

.. ...mi gwałtownie rosnąć ciśnienie ( codziennie jedną dziesiątkę ) az po 7 dawce osiągnęło pułap 180/94!! puls 104 mierzone o 5:00 rano!! podam, że moje normalne ciśnienie waha sie od 115 - 120 /60 - 70 :( ( do tego koszmarny ból głowy, oczu i karku, czerwony rumieniec na twarzy ,serce..

Interpretacja EKG

.. ...klatce,dziwne uczucie ciśnienia w głowie skurcze i bóle mięśni drętwienia kończyn podstawowe badania wyszły ok ale ekg wykazało lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być przyczyną dolegliwości??? Do wywołania skurczu serca potrzebny jest impuls elektryczny który rozpoczyna..

Duszenie w klatce piersiowej, wylewne poty, szum w uszach

.. ...przez głośnik. Wzrost ciśnienia tętniczego do np.170X110 zawroty głowy i jestem ugotowany. Nie zdolny do niczego wydaje mi się że zaraz „wykituję” i to trwa już drugi rok . Zaczęło się po śmierci bliskiej osoby , potrąceniu pijaka i paru innych Dzisiaj idę do..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 6

.. ...pytanie co to oznacza ciśnienie idiopatyczne,z tym się nie spotkałam.?Pozdrawiam.NARA. co to jest septostomia przedsionkowa? ja też często trace przytomnośc zazwyczaj jak wchodze po schodach na drugie piętro najpierw kreci mi sie w głowie potem mdleje juz nawet nie dzwonie na pogotowie..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 10

.. ...doktor nie mogła zmierzyć ciśnienia 70/40 a puls 54 więc jako tako,tyle że ludzie patrzyli na mnie jak na pijaną,a po sectralu głowa mi pękała od rana ale co tam narazie optymistycznie do tego podchodzę.Dziewczyny musimy być wytrwałe i się nie dać chorobie,pozdrawiam. Lokren, biore pol..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...Witam mierzyłaś sobie ciśnienie podczas ataku ? Wszystkie objawy jakie posiadasz są normalnymi objawami nerwicy. Ja osobiście uczucie osłabienia to mam dość często do tego senność zawroty głowy tak samo. hej! byłam własnie u neurolaga i stwierdził, ze mam stany lękowe przepisał mi..

Nadciśnienie oraz bóle klatki

.. ...otóż mam 20 lat mam ciśnienie 180/90 z tentnem90 - 100+miewam czasami zawroty głowy oraz bule w klatce piersiowej po obu stronach oraz niżej tuż pod żebrami...... nie wiem z czego to wynika.... nie pije alkoholi nie pale ,nie przyjmuje żadnych leków odżywiam sie zdrowo mam raczej..

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...Okazało się, że to nadciśnienie tętnicze. Nie wolno bagatelizować, może się skończyć wylewem.Pozdrawiam wszystkich ciśnieniowców. Migrena, zatoki, nadciśnienie? A może jeszcze coś innego. Przyczyn faktycznie może być wiele, ale najprościej jest sprawdzić ciśnienie. Magda 23!!!! idz do..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...jak drżenie mięśni, ciśnienie rozsadzajace głowę, różne bóle minęły było to spowodowane stanami lekowymi ją sie bałem że mnie zamkną potem dalej to się rozwinęło a że paliłem i przestałem w takiej sytuacji ryzyko wyklucia się psychozy, nerwicy lub innych tego typu psychicznych..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...objawy... Jestem niskociśnieniowcem odkąd pamiętam. Jako dziecko często przy jakimkolwiek większym wysiłku męczyłam się okropnie.Miałam robione badania Ekg w czasie spoczynku i wysiłkowe, które nie wykazało * nic wielkiego * . Od tego czasu minęło 11 lat i przez ten czas zauważyłam u..

Beta blokery i kaldyum

.. ...dobrane. Mierz sobie ciśnienie trzy razy dziennie. Ja biorę Metoprolol bo po Bisokardzie puls spadał do 44 i bardzo źle się czułam. Zawroty głowy i miekkie nogi. Ciśnienie 80/50. Metoprolol nie obniża tak ciśnienia za to wpływa na puls. Teraz czuję sie duzo lepiej. pozdrawiam Masz rację,..

Nerwica i jej pierwsze objawy

.. ...serca. stwierdzono nadciśnienie, dostalam leki. puls jednak caly czas mi szalał - dostałam corectin. głowa przestala mnie bolec, cisnienie i puls super. a kołatanie serca zostało, cały czas jestem poddenerwowana, mam * kluske * w klatce piersiowej, w okolicach mostka, cały czas jakbym..

Czy to już nadciśnienie?

.. ...miałem wśród przodków nadciśnienie. Ostatnie 3 miesiące pracowałem na 120%, w efekcie ostatnio bolała mnie nieco głowa ( lekko z uczuciem rozsadzania od środka, ale nie z tyłu głowy jak wiele osób tu pisało ). A teraz właściwa część: Zaszła potrzeba wyrwania ósemki ( zęba ). Poszedłem i..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...moje oko jesteś niskociśnieniowcem,mam identycznie jak ty - reagujesz na zmiany ciśnienia plus jeszcze problemy z sercem. Smolny anemia bywa śmiertelna u kobiet chyba nie muszę tego tłumaczyć ale Beti ty jej nie masz,co do płynów w organizmie to racja powinnaś ich więcej przyjmować i..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...dziewczyną, mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy. Te bóle głowy ostatnio mnie dość trzymają. Chciałam iść z matką do lekarza ale, ona stwierdziła, że moje siostra w tym wieku miała tak samo. Aha, i dodam, ze moi dziadkowie mieli raka mózgu, a moja kuzynka zmarła na..

Zwężenie żył płucnych po ablacji

.. ...dzieje. Tętno było ok, ciśnienie też, osłuchowo / za 2 razem/ coś wzbudziło wątpliwości i zostałem skierowany na rtg. Też normalnie - wózek i zdjęcie na stojąco. W czasie wykonywania rtg, zakręciło mi się w głowie. A że pacjent z kardilogii i póżna noc, więc zrobiło się trochę paniki i..

Wąskie naczynia krwionośne na dnie oka

.. ...piersiowej. Czy ktoś wie co może mi dolegać? hej asiu ja mam podobnie...widze nie ostro ( rozmazanie ) oraz boli mnie lewe oko...do tego strasznie sciska mi glowe...czuje sie jak by mi ja ktos miazdzyl....

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...czułem się słabo moje ciśnienie to 90/60, wtedy czuję ucisk na sercu i boli mnie głowa. Może to jednak jest nerwica sercowa. PROSZĘ O POMOC. Pozdrawiam Arek Do Grzesia jeżeli jeszcze tu jest... Zrób badania w celu wykrycia robaków ( glista, lambrie....itp. Wiem że u pewnej ooby to było..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...które mają duży wpływ na ciśnienie krwi i pracę serca. Zaburzenia w pracy nadnerczy mogą objawiać się nagłymi atakami wysokiego ciśnienia i bólem głowy. Ale na razie koniecznie sprawdź tarczycę. Daj znać jak coś się wyjaśni. Pozdrawiam : ) Aha, zapomniałam dopisać, że oczywiście rezonans..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...oddychałam i czekałam aż ciśnienie wróci do normy. Mama zrobiła mi melisę i po kilkunastu minutach wróciłam do normy. Po tych nocnych eskapadach zrobiłam się bardzo nerwowa. Boje się że TO dopadnie mnie w mieście, pod prysznicem, lub kiedy będę sama. Do tego doszły bóle kręgosłupa,..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...chyba rozregulowało ciśnienie ok ale puls podwyższony. Ten atak wydał mi się bardzo dziwny.Czy ktoś przeszedł coś podobnego. POZDRAWIAM. Tomek, zapytaj lekarza o lek o nazwie lexapro. Przywrócił mnie do świata żywych. Na uspokojenie serca polecam betaloc zok. I głowa do góry, to nie jest..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...Dziękuję za uwagę. BTW. Ciśnienie mam ok. Witaj Korektor!to ze tak sie zachowujesz przy stanach stresowych swiadcza o tym,ze mozesz mie nerwice ale nie koniecznie.Jesli srodki ziolowe ci pomagaja to oczywiscie biez je,napewno ci nie zaszkodza ani sie od nich nie uzaleznisz.A neurologa..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...zadyszki, uderza mi ciśnienie do głowy i ciężko mi złapać powietrze. - Bardzo silne bicie serca ( wręcz walenie ) na treningach o wiele mocniejsze niż zawsze - Problem z koncentracją - Nie mam ochoty na nic ( obojętność ) Te objawy były z początku i z biegem czasu co raz częstsze...

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...zaczęłam mieć problemy z ciśnieniem, które wzrasta bardzo szybko i zaraz spada przy czym czuje się bardzo źle, boli mnie w klatce piersiowej i mam zawroty głowy. Na pogotowiu znowu mnie odesłali do domu i stwierdzili, ze mi nic nie jest. Odkąd zaczęłam mieć problemu z cisnieniem zaczęłam..

Zastawka aortalna i zastawka mitralna stan zdrowia?

.. ...może 8 nie liczyłem. Ciśnienie mam dobre 120/60 stałe Co do bólu to jak bym dostał łomem w głowę ,potem przechodzi i jest ok. Czy ktoś z was ma albo miał takie objawy proszę o odpowiedź , czy powinienem się udać do neurologa , obecnie obniżyliśmy z panią doktor kardiolog ciśnienie do..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 7

.. ...szpitala, ale tam zmierzyli ciśnienie, zrobili ekg i puścili do domu. Od tamtej pory nieprzerwanie chodze po wielu lekarzach, bo objawy mam różne; mrowienia kończyn, drętwienia i cały czas te zawroty. Robiłam mnóstwo badań w tym kierunku i dalej je robię. Też mało wychodzę z domu, tylko..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...porządku, mocz też, ciśnienie jak i cukier wszystko ok ) byłem nawet u neurologa i laryngologa jak i okulisty też wszystko ok tzn neurolog badał krzywizne kręgosłupa czy nie ma ucisku oraz zapisał mi tabletki lucetam na poprawę koncentracji ale nic nie dały. Nie wiem gdzie mam sie..

Udar mózgu i pobyt w szpitalu

.. ...,miała bardzo wysokie ciśnienie. W szpitalu powiedziano nam, że musi mamę zbadać neurolog i trzeba zrobić tomograf głowy. Nic z tego nie zrobiono. Po24 godzinach traciła świadomość i okazało się, że ma niewładną całą prawą stronę od nogi po rękę. Następnie straciła przytomność.Od 3 -..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...Mam przy tym skaczace ciśnienie od 90/60 do 170/120. Ciągły ból głowy i skaczące serce.Puls 100 - 110.Cy jest to grożne? powinna Pani pójść z tym do lekarza kardiologa, masz wysokie tętno które zaliczane jest do tachykardii i jest to w medycynie już patologia, do tego nadciśnienie, na..

Bardzo dziwne ciśnienie 120/42

.. ...problem, mam bardzo dziwne ciśnienie, przeważnie 120/40, 111/35 jak mam nerwowy dzień to zdarzy mi się 120/73, mam też ostatnio częste zawroty głowy, ciągle chce mi sie spać. a rano jak wstane to często czuje ból w klatce. nie wiem co to może znaczyć, moze ktos z Was spotakał sie kiedyś..