Ciśnienie w nerwicy

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 4

.. ...będzie prawidłowego ciśnienia to będzie arytmia. I gorsze rzeczy. Namawiam do skuteczniejszego leczenia nadciśnienia!!! KOniecznie! P.M. Warto. W obu szpitalach robiących te zabiegi. Czy zdarzają się napady częstoskurczów także u zdrowych osób? Czy ich przyczyną może być tylko nerwica..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 62

.. ...razy dziennie łącznie z ciśnieniem i nie miałam pulsu większegoniż 80 i serduszko lepiej bije tak spokojniej nawet jak sie denerwuje. Mi poleciłpotas i magnez lekarz w szpitalu po ostanim ataku wywołanym stresem też wszyscy mówili ze to bicie serca to nerwica a ten lekarz zlecił badanie..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 21

.. ...że masz bardzo wysoki ciśnienie. ja na początku też miałam napadową tachykardię po latach przeszła w utrwaloną i mam cały czas. idź do jakiegoś innego lekarza. mi też na początku wmawiali nerwicę itp. to trwało pięć lat i było coraz gorzej. musisz iść z tym do poradni zaburzeń rytmu..

Echo serca - Str. 31

.. ...90 - 120 ) i niskie ciśnienie ( 95/60 ), kolejny termin wizyty za dwa tygodnie, po poczytaniu forum to jestem na dobrej drodze do nerwicy serca. Dziękuję. witam wszystkich. Mam prośbę. podaję poniżej pewne dane o któryvh nie mam zielonego pojecia. proszę o pomoc i opinię: LVdD ( cm ) :..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...objaw nagłe uderzenie ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...), bo nagle dostajemy ciśnienia 200/120, czy częstoskurczu. Pojawiają się pytania, dlaczego? Co mi jest, dziesiątki badań, konsultacji lekarskich - stres rośnie z każdym z nich, jak nic mi nie jest, to co mi jest? Jak nie jest mi nić znanego, to na 100% dolega mi coś nieznanego,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 7

.. ...wielkiego stresu ( skacze ciśnienie , wysokie tętno ) idzie dostać zawału .Aż mi wstyd zadawać takie pytania , ponieważ wyniki wszystkie mam ok a tak się bardzo tego boję .Napędza mnie również myśl jak mówią * taki zdrowy był , nic mu nie dolegało a dostał zawału * czy tak to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 14

.. ...tam buzuje pod takim ciśnieniem.że jakby w niej dziurkę zrobić to cała głowa by eksplodowała.Dharma wiem że Ty jesteś chyba z nas wszystkich na tym forum najsilniejsza, nie bierzesz leków a twoje informacje zawsze w jakiś sposób są optymistyczne.Ja robiąc test z tej książki, okazało się..

Tachykardia i metacord 50

.. ...miałam drżenie rąk. Ciśnienie było w porzadku, bez żadnych badan stwierdził że ukrwienie jest w porządku i że przyczyną są stany emecjonalne. Przepisał mi coś na uspokoienie i zalecił zalecił wizytę u psychologa . Te sensacje z sercem powtarzają sie coraz częściej i teraz nie wiem czy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 19

.. ...bedzie ze mną źle, a ciśnienie mam w normie, nawet w tym stenie co opisalam wyżej, czasem odczuwam uderzenia serca ale przeważnie jak sie zmęcze, a męczy mnie np przejście kilku schodków lub szybszy spacer:( tak wogóle to mógł by mi ktoś wyjaśnić co to jest nerwica lekowa czy jakoś tak?..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 29

.. ...głowy , podwyższone ciśnienie , tętno 160 na leżąco - kto to ma wie o co chodzi. W konsekwencji lekarz zapisał mi środki uspokajające mówiąc, że mam nerwicę ( nigdy wcześniej nie miałam problemów z nerwami, za to często odczuwałam przyspieszone bicie serca ). Dziś po raz pierwszy..

Tachycardia

.. ...lat leczy się na nadciśnienie i nerwicę.Udałyśmy się do kardiologa który zmienił leki,ponieważ tętno waha się w granicach 100 do 110.Zmienione leki to Bemecor,Vivacord 12,5mg,Verospiron,Lacipil,Tertensif.Leki te mama przyjmowała przez dwa tygodnie,ponieważ nie było żadnej zmiany..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...wszystkiego co ma wpływ na ciśnienie czy puls. Nie łapie mnie co prawda to tak często. Ale nie mogę iść na dyskoteke i się pobawić i wypić sobie piwek pare, po zawsze mnie po alkoholu łapie ten cholerny atak!!!!!!!! wczoraj popilem, niestety należę do osób które bawią sięprzy alkoholu i..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...przyspieszonego pulsu i rosnącego ciśnienia, puls rosnie mi do 140 - 160, ciśnienie do 180/110, najpierw czuję drżenie w środku, tak jakby każdy mięsień drżał, robi mi się słabo, mdli mnie, mam dreszcze widoczne gołym okiem, boję się że umrę, drętwieje mi szyja, zuchwa, język, trzęsą się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 5

.. ...oczami, tak jakby nagle ciśnienie uderzyło do głowy.Ja coś takiego miewam rzadko wprawdzie, ale czy to też może być nerwica? Cześc!Ja również mam problemy nerwicowe.Od 7 lat.Jeszcze w tamtym roku myślałam, że już mam opanowane te ataki, ale od 2 miesięcy wystąpiły ponownie i jeszcze..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 9

.. ...moje nerwy * od razu ciśnienie się podnosi * .Jednak przy lepszej kondycji,próbuję stanąć z tymi osobami * twarzą w twarz * i walczyć z * tym problemem * częściej jednak staram się ich unikać,jak tylko mogę.Te osoby( moi rodzice )wiem,że za moimi plecami cały czas * knują * ...własnej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...akcję serca i skaczące ciśnienie - raczej spadające. Od kilku tygodni doszły bóle karku i głowy. Lądowałam kilkukrotnie na izbach przyjęć. Kończyło się zawsze tak samo kroplówka z potasem albo wapniem i do domu. W końcu byłam na dwutygodniowej obserwacji w szpitalu. Zrobiono mi wszystkie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 16

.. ...powiedziałam mu że chodzę z ciśnieniomierzem w torebce ( delikatnie mówiąc )wyśmiał mnie.Też chodziłam z palcem na pulsie,a to dlatego ,że kiedyś wycieńczyłam się( trzy dni prawie nic nie jadłam +nerwy=ogromne osłabienie ) i zasłabłam.Od tej pory bałam się ,że to się powtórzy.Miałam..

Nerwicowcy a co z alkoholem? - Str. 2

.. ...sie zapadal. Wysokie ciśnienie dzisiaj to w ogóle skoki raz normalne zaraz 170 na 95. I tak sie dzieje prawie zawsze jak ostro popije od jakiegos roku. EKG mam dobre. Jest juz czwartek a pilem we wtorej. Czy to jest nerwica ?? pozdrawiam do barbary ja mam nerwic serca i jak bym wypila..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica

.. ...kozetce pielęgniarki z ciśnieniem i pulsem masakrycznym.Nie palę nie piję kawy, rano wstaję i piję melisę, noszę ze soba proplanolol 10 i walidol. Mój problem to poranne szybkie bicie serca, nie wiem jak sobie z nimi poradzić, Męczą mnie już. Jak wstanę pokręce się i około poł godziny..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 2

.. ...aktywności ( większe tętno i ciśnienie ) jest mi lepiej niż podczas odpoczynku. To tyle moich obserwacji co do radzenia sobie z objawami arytmii. Napiszcie coś o swoich. Witaj Monia U mnie jest podobnie, jak zaczyna walic mi serducho,a najczesciej z rana po śnidaniu staram sie nie..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca

.. ...sprawdziła co się dzieje , ciśnienie 120/80, w ekg niespecyficzne zmiany tak jak już się kiedyś zdarzyło. Kazała się oszczędzać a w razie silniejszych bóli do najbliższego szpitala. Jak ja mam z tym funkcjonować, mam ferie siedzę sama w domu i tylko myśle że jakby mi sie coś stało to..

Nerwica? serce mam zdrowe

.. ...odczuwam niepokój i ciśnienie mi skacze. przez rok lekarz robił mi ekg i mówił że wszystko jest ok tylko ciśnienie za wysokie i dawał leki na ciśnienie, nie słuchał mnie jak mu mówiełem że to może nerwica. ostatnio dopiero skierował mnie do kardiologa a ten tak samo wykluczył nerwice..

WPW, nerwica serca a operacje

.. ...mieć ustabilizowane ciśnienie, a ja pewnie będę się strasznie bać i nawet nie chce wiedzieć co się będzie działo z moim srecem. Napiszcie proszę czy coś wiecie na ten temat, czy macie jakieś dośw. Witam!!! Tak jak pani sama stwierdziła, trzeba się dokładnie przebadać. Operacja szczęki to..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...karku ( choć pomiary ciśnienia dziwnie często wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań..

Brzuch drga, porusza się w rytm uderzeń serca

.. ...jak o tym myślałem to ciśnienie rosło i ogólniebyło złe samopoczucie. Sorry, ale nie będę owijał odpowiedzi w tzw cotton - Ty masz problem nie z sercem ( tetno, ciśnienie itp ) ani tym bardziej z brzuchem ale z głową. Masz nerwicę i to hipohondryczną - czyli jak wiekszość na tym forum...

Czy na pewno to nerwica?

.. ...serce macie zdrowe jak ciśnienie przy wysiłku bedzie w górnych granicach i nie pęknie wam krwiak, tętniak czy jakaś inna cholera to wyeliminujecie następną chorobę i uświadomicie sobie że to tylko wasze urojenia. Kochani tego typu dolegliwości cechują ludzi bardzo wrażliwych musićie..