Ciśnienie w normie a wysokie tętno

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...minutę. Zaznaczam,że ciśnienie mam dobre. Witam. Jesli ktos z was ma jeszcze cos takiego to takze prosze o opisanie z jakiego powodu puls moze byc taki wysoki?! Ja rowniez mam skoki pulsu z nieznanych powodow a rowniez cisnienie mam w okolicy normy zazwyczaj okolo 130 na 80. Pozdrawiam..

Bardzo wysokie tętno i niziutkie ciśnienie

.. ...) a naprawde niskie ciśnienie dziś miałąm 98/36 ( choć aż tak niskie wydaje mi sie niemożliwe ale tak wskazywał ciśnieniomierz ) co prawda mam 16lat i musze brać tabletki hormonalne no ale żeby ten puls był co dzień aż tak wysoki? tabletki mogą mieć na to aż tak duży wpływ? byłam z tym u..

Bóle i kłucie serca

.. ...obudziła zmierzyłam jej ciśnienie i tętno. Ciśnienie bardzo niskie - 80/50, a tętno bardzo wysokie 210. Czy to jest normalne? Laura była blada, więc zniosłam ją na dół do gabinetu i osłuchałam. Serduszko bije bardzo szybko i nierówno, szmery trochę cichną. Czy to możliwe żeby Laura miała..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...przychodni, lekarz zmierzył mi ciśnienie, było wysokie ale ponoć w normie ( nigdy wcześniej nie miałem problemów z wysokim ciśnieniem, wręcz przeciwnie zawsze było za niskie ), tętno jeszcze przyspieszone, ale już o wiele niższe. Dostałem skierowanie na badania krwi oraz EKG i zostałem..

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...110 ) przy normalnym ciśnieniu. Prowadzę dość nerwowy tryb życia. Czy powinnam iść do lekarza?? dzięki wielkie za pomoc konieczne badanie tarczycy ja również mam takie dolegliwości, tylko mam wyższe ciśnienie albo bardzo niskie a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze..

Co z moim sercem? co się dzieje?

.. ...źle. Miałam też wysokie ciśnienie - 187/136. Tętno normalne. Co ma robić? Co to może być? idz do lekarza to ci wyjasni co Ci jest przez internet lekarze nie przyjmuja Witaj * Rodzynko * . Jeżeli miałaś ból serca i tak wysokie ciśnienie i nie bierzesz żadnych leków, to zastanawiam się..

Ciśnienie i tętno

.. ...odpowiedz Masz niskie ciśnienie, bardzo poniżej normy ( norma to 120/80 - 140/90 ) przy wysokim tętnie. A ile masz lat? Masz jakieś inne dolegliwości? mam 21 lat..jedyne dolegliwosci to nadmierne pocenie sie i dosyc czesto czuje szybkie bicie serca( zaznaczam ze nie podczas wysilku...

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...po lewej stronie..mam ciśnienie 137/66 tętno 75. Bóle są lekkie i nie nasilają się przy wysiłku fizycznym po prostu są. Wydaje mi się że po zapaleniu papierosa trochę się nasila ból przy splocie i poniżej przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie,..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...same objawy ....tylko ciśnienie 140/85 a tętno 65 - 75 zaczęłam brać Aspargin / popijać wodą/ dawkowanie na opakowaniu , oraz dodatkowo piję 2 szklanki soku przecierowego z warzyw i owoców /ja piję sok JUSTFIT, kupuję go w Biedronce jest beż żadnych konserwantów i dodatku cukru/ po..

Wysokie cisnienie

.. ...dieta. na obniżenie ciśnienia pij ziele skrzypu i stosuj odpowiednie odżywianie .Czy ćwiczyłeś na siłowni i brałes cos na przyrost mięśni.Serce to też mięsień.A to,że po wysiłku ciśnienie wzrasta i tętno to normalne.A ból nie musi być od serca,lecz od kręgosłupa.Czy masz dobry..