Ciśnienie w uchu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...odczuwasz? Mnie też się ciśnienie obniżyło, nie wiem czemu. Zawsze miałam wzorcowe, nawet w ciąży. Czasem myślę, że proces starzenia mi się zaczął od ukonczenia 30 lat: ) Bo to wtedy to wszystko się zaczęło. Na początku zawroty głowy, szum w uchu, jakieś cierpnięcia w różnych częściach..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 759

.. ...tylko żołądek ale i ciśnienie mi skakało. po ostatniej wizycie lekarz przepisał mi sympramol na nerwy ale jest chyba za słaby no i mi się skończył.. jutro idę ponownie. Często mi piszczy w lewym uchu i cały dzień mi szumi... Czy to są objawy nerwicy? Dodam, że mam ojca alkoholika i..

Szum w uszach wieczorem przed snem - Str. 2

.. ...nie ma to związku z ciśnieniem, bo mam w domu ciśnieniomierz, taki na pompkę z zegarkiem, sprawdzony, i ciśnienie zawsze mam książkowe 125 albo 130/75. Kawy nie piję, papierosów nie palę. Alkohol ani wysiłek nie ma na to tętnienie ( tylko w prawym uchu ) wpływu i nie nasila tego - za to..

Szumy uszne - pisk 24/7 - Str. 2

.. ...problemy z uchem albo ciśnieniem w głowie. Pykanie przerodziło sie w szum, a szum w * pisk z czajnika * jak to określacie. W 2008 we wrzesniu straciłam słuch w prawym uchu. Od laryngologa do laryngologa, łykanie antybiotyków, zero rezultatów, lekarze rozkładali ręce. Przypomniałam sobie..