Ciśnieniomierz rtęciowy

Ciśnieniowmierz nadgarstkowy

.. ...wiele wygodniejszy byłby ciśnieniomierz nadgarstkowy, ale słyszałam rózne opinie na jego temat i stąd to pytanie. Za odpowiedź z góry dziękuję. Mirela ja mam nadgarstkowy jest beznadziejny jeden pomiar od drugiego bardzo się różni Do Mireli ! - witam w/g opinii mego lekarza kardiologa..

Kucie w klatce piesiowej - 17 lat

.. ...ciśnienie 150/100. Mierzy ciśnieniomierzem rtęciowym. Cóż telefon do rodziców i dawaj do lekarza. U lekarza byłem zmierzył automatycznym ok. 140/80 puls 108. Dał skierowanie na EKG zrobione tego samego dnia Wynik w Normie. Lekarz mówi że to nie od serca Wcześniej wykryto mi Reflux..

Ciśnieniomierz rtęciowy a elektryczny

.. ...dot.różnicy pomiędzy ciśnieniomierzem rtęciowych,a elektrycznym.Czy mogłabym poprosić o podanie cech w/w,które można zauważyć podczas ich codziennego użytkowania zarówno w domu jak i w gabinecie lekarskim? Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam: - )! Jak termometr rtęciowy jest..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój - Str. 3

.. ...własnego doświadczenia jak ciśnieniomierze są bardzo omylne nawet na oddziale kardiologii .Na tymże oddziale byłam w odwiedzinach mojej koleżanki i jakoś bardzo się zle poczułam i poprosiłam żeby mi siostra zmierzyła ciśnienie a tu tragedia 220/130 , mówię do niej niemożliwe ,proszę..