CKMB

Płatek mitralny i jego rola w sercu

.. ...rytmu serca !! Wynik CKMB i OB byl podwyzszony!! Nie zostalam w szpitalu na swoją odpowiedzialnosc !!Zaczelam robic badania !! Holter potwierdził zaburzenia rytmu serca ale ekg wysilkowe wypadlo dobrze!! Echo serca wykazalo wypadanie platka!! lekarz stwierdzil że nie powinno to dawac..

Oznaczanie troponiny u noworodków

.. ...sercowego u nwoworodków jest podwyższona i nie koreluje wyraźnie z CKMB. Czy oznaczanie troponiny jest rzeczywiście przydatne w tym okresie życia, czy nie daje wyników fałszywie dodatnich, proszę o odpowiedź...

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...badania krwi - troponiny i CKMB oraz ekg. Trudno bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o niewydolności..

Badanie krwi - enzymy *zawałowe*

.. ...zmieniają się wskaźniki CKMB, CPK, AspAT , AlAT, mioglobina w kolejnych dniach po zawale? Czy można precyzyjnie określić na ich podstawie ile czasu upłynęło od zawału? Jak wstrząs kardiogenny wpływa na te parametry? Jakie są * normalne * wskazania mioglobiny u zdowego człowieka? wszystko..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było jej nie dobrze.Zmierzyłam jej ciśnienie miała 108/56 i puls 140.Zapisałam ją do..

Bóle serca , duszności

.. ...Pozdrawiam Robiła Cpk CkMb crp i morfologie i wszytsko w normach;/ a to dalej boli i boli spac nie moge no bez przerwy juz niewiem co z tym robic kardiolog za tydz dopiero. Biore nimesil ale za bardzo tez mi nie pomaga czy ktos z was tez mial moze takie objawy?? Jakby ktoś mial podobne..

Bóle serca , duszności - Str. 2

.. ...zobaczymy..Moje ekg ck ckmb crp wszytsko w normie wczo mnie zbadal powiedzial ze tetno ok plus tez zastawki dobrze pracuja dostalam jakis silny zastrzyk przeciwbolowy n T.. teratyna niewiem jakie na godz pomogl i znow boli cala noc caly dzien no masakra jak ja mam normalnie zyc nie spie..