Cloraxen

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 108

.. ...lata.Brałam Xanax i cloraxen.Obecnie jestem prawie 2 lata bez leków.Leki odstawiałam sama bez pomocy lekarza wsparcie miałam w swoim mężu.On mnie wspierał i bardzo dużo zemną rozmawiał.Było ciężko ale wytrzymałam.Weroniko byłam na twoim blogu chciałam wystawić komentarz ale nie mogłam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 583

.. ...lekarstwem i wzięłam cloraxen.Chyba troszkę odpuściło,ale jeszcze jestem spięta,bo * chodzi * mi noga i jestem wyczulona na hałasy.Po prostu,aż podskakuję.Nic tak nie pomaga jak zrozumienie przez drugą osobę i wsparcie.Niestety mój mąż,z którym jestem w separacji,siedzi na przeciwko i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...kiedy powiedziałam ze cloraxen powiedziała mi te słowa ŻYCZE PANI WSZYSTKIEGO DOBREGO .Wtedy postanowiła sama odstawic piłam miejszom połówkę na dzień i tak stopniowo i niezałuje .Tak meczyłam się do pożdzernika aż wkońcu trafiłam do tego zielarza on czyta z twojego moczu choroby..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...mg tegretol CR 400 i cloraxen chodz jest uzalezniajacy tak brala jedna osoba z moich znajomych miala takie same obiawy jak ty i jeszcze skontaktuj sie s jakims dobrym psychiatra i to wszystko powinno pomuc a co do lekow trzeba brac pare miesiecy a nawet lat zeby bylo dobrze pozdrawiam. a..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 151

.. ...smiac... ...biore cloraxen,pernaznum..i cos tam...niepamietam..nie pomaga * a to moja stronka:http://freedom - wgebisiebie.blogspot.com/ tylko prosze sie nie smiac: ) andrzeju dobra dobra: )nie czaruj iwonka jak poznałas grzegorza? domi u mnie dzieci mają teraz ferie, dlatego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 348

.. ...trzeba.Potem zmienili mi na cloraxen to lek o przedluzonym dzialaniu,dziala 12h,niestety jest uzalezniejacy i nie przepisali mi go do domu.Z afobamu udalo mi sie zejsc,biore tylko go doraznie w razie bezsennosci,oczywiscie tez mi go nie przepisali,dali mi tylko atarax.Na tym musze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 429

.. ...Ci moja droga.Wzięłam cloraxen.Nie znam tego jeszcze,ale mam nadzieję że mi pomoże.Jakby ciut odpuściło.Czasem sobie myslę,że to strach przed atakiem paniki sam mnie nakręca.Błędne koło.Muszę jakoś przEtrwać te parę tygodni zanim zacznie działać znowu seroxat.Boję się leków,że mogą mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 715

.. ...co u ciebie ,małgoś cloraxen ,brałam 7 lat temu jak miałam dół dobrze je wspominam ,a jak były dał ci spokój ,mozesz miec stresa przez niego w sylwka .DO jutra Postaram się przeczytać tą ksiązkę . Lubię czytać , czas mam dopiero wieczorem jak dzieciaki już śpią a mąż gra .Czasami jest to..