Coaxil skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 547

.. ...Od dzis zapisano mi Coaxil - poszlam do lekarza, zdecydowalam sie na ten lek, bo nie chce wpasc w depresje, za duzo sie dzieje.jest lekki, nie odczuwam na razie zadnych skutkow ubocznych po 2 tabletkach, zobaczymy co bedzie dalej. wybila 18 godzina ide do domku.Pozdrawiam was wszystkich..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 741

.. ...uboczne asertinu? Ja biore Coaxil od pół roku ale lekarka zamieniła go na Asertin.Jeszcze go nie biorę. Boję się katuszy skutków ubocznych. Kiedyś też nie mogłam spać. Budził mnie niepokój, strach potworny, zwidy jakieś. Na noc biore Miansec i śpie jak dziecko.Tylko w ciągu dnia dopadają..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 780

.. ...Asrtin czy wrócić do Coaxilu. Ale WZIĘŁAM. Trochę mną zatrzepało z nerwów, ale wytłumaczyłam sobie że to moja nerwica a nie skutek uboczny leku i jest DOBRZE.Lekarz powiedział mi kiedyś że leczenie nie może być gorsze od choroby i tego się trzymam.Nie mam lęków i funkcjonuję normalnie,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 785

.. ...mam jeszcze opakowanie coaxilu bo lekarka kazała mi sie najpierw przestawic na asentre a potem odstawiać coaxil zresztą biore go jeszcze na noc. nemiałaś naprawde zadnych skutków ubocznych az dziwne róznie ludzie reagują,ale to dobrze szybciej wrocisz do zdrowia. Witam Was Ja też mam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...i tak jak ty czekam coaxil brałam u mnie bez skutku to jest lek dla ludzi którzy nigdy nic nie brali a sedam nie znam coaxil lek nowej generacji 0 skutków ubocznych i tak jak piszesz z połączeniem z sedam może właśnie dać dobre skutki w leczeniu pisz o etapach w postępie leczenia..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 9

.. ...ci wsparcie sedamu do coaxilu benzodiazepinami daje się wsparcie przy silniejszych antydesperantach żeby lepiej znieść skutki uboczne a przy coaxilu jest to całkiem niepotrzebne co zrobisz jak odstawisz sadem na samym coxilu nie uzyskasz poprawy my mamy już cieżką nerwicę są dobre leki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 521

.. ...temu również brałam coaxil jednak ten lek okazał się być dla mnie za słaby! Nie ma on zbyt wielu skutków ubocznych ale faktycznie mogą występować zawroty głowy i drżenie mięśni ,stąd pewnie u Ciebie te miękkie nogi. Bierzesz leki 2 miesiące więc już powinien Twój organizm je zaakceptować..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 751

.. ...czy po 10 dniu brania Coaxilu dopiero mogą wystapić skutki uboczne bo ja już sama nie wiem ,czy to czasem nie moja wyobrażnia zaczyna pracować na full i przez to dziwnie sie czuje ,czuje jakbym sobie pól flaszki golnęła jakas taka dziwna jestem ,,,,,,,,zaczynam sie nakrecac ,a nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 760

.. ...i zaczełam brac ten coaxil i tylko bardzo sie boje jednego ,,,,,,,,zebym nie spanikowala przy jakis skutkach ubocznych i nie przestala bo wtedy bedzie cieżko sie znowu przelamać.No dosyc tego zanudzania Was ale ciesze sie że to z siebie wyrzuciłam,minęlo 31 lat od tamtego zdarzenia a..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 23

.. ...trochę,przedtem próbowałam coaxil i tez po 5 dnia okropnego czucia sie odstawił mi lekarz,później przerwa i teraz te!Chciałabym po prostu wyciszyć te moje objawy nerwicy,dlatego zdecydowałam się na leki,a tymczasem czuje się gorzej,napiszcie mi jak braliście leki jak się czuliście,jakie..