Codziennie boli mnie głowa

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 115

.. ...zrdowia jest obłędna ). Codziennie boli mnie głowa, w sumie nic nowego, ale bóle są tak dotkliwe, punktowe, tak jakby ktoś mi wiercił dziurę pod czaszką, do tego skurcze seca dają się we wznaki. A tobie co lekarz powiedział? Nie dziwi cię to że chce cię leczyć z depresji lekami tego..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 221

.. ...Mogłabym tam chodzić codziennie. Tak bardzo polubiłam te spotkania, że nie wiem co będzie jak nie będę mogła tam chodzić. Po prawie każym spotkaniu czuję się * luźna * , odprężona i jakoś tak lekko. Ale dzisiaj jest fatalnie. Do tego boli mnie niesamowicie głowa ze wszystkich stron. I..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 234

.. ...mozna sie juz połapać. Codziennie czytam wasze posty chociaż sama sie odzywam od czasu do czasu. teraz miałam zepsuty komputer to tak chodziłam nakrecona że nie mogę sobie poczytać waszych postów. Ja od kilku dni mam cieżkie dni głowa mnie boli jak nie wiem cieżko wytrzymać i przytym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 683

.. ...trzeba to przetrwać codziennie boli mnie głowa oczywiście bóle w klatce piersiowej ale cóż trzeba to jakoś przetrwać i nie dać się do końca i codziennie walczyć z tym cholerstwem, głowa do góry jeszcze będzie dobrze tylko trzeba na to zapracować DLA WSZYSTKICH NERWICOWCÓW: ROZKAZUJE CZUĆ..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...wtedy bóle glowy trwają codziennie. Z drugiej strony wiem, że gdyby był to guz to bóle by się nasilalay a nie zmniejszały. A ja od 3 dni wytrzymuje bez tabletek przeciwbolowych, mimo że nie czuje się komfortowo to głowa aż tak bardzo nie boli. Wiem, ze pewnie czeka mnie TK głowy i wtedy..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...ubiegłego roku prawie codziennie boli mnie głowa, nie jest to ból całodniowy, raczej parę razy dziennie poboli mnie ok. pół godzinki, a później przestanie. Ból umiejscowiony jest w lewej skroni, lub u podstawy czaszki. Czasem do tego dochodzą zawroty głowy i uczucie jak przed omdleniem (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 263

.. ...jak surowy. ja jadlam codziennie surowy czosnek to aż mnie żoładek bolał i nerwi . nie mozna tyle jesc .na jedno pomoze a żołądek wypali do wrzodów. nerki * mialo być . a dzis jestem senna i głowa mnie troche boli . wziełam valused. zawsze go biore jak mnie glowa boli i mi przechodzi...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 401

.. ...Chyba to zmęczenie. Codziennie mnie boli głowa, ale nawet na tomografię zatok nie mam kiedy się zapisać a przede wszystkim jechać. zaczęłam chodzić na grupę do psychologa, więc może trochę się polepszy moje samopoczucie. Całe dwie godziny jestem wtedy poza domem. Chociaż raz w tygodniu..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...sie rzadko a od roku codziennie ,a nawet kilka razy dziennie.Bywa że trzy dni z rzędu boli mnie głowa i żadne tabletki nie pomagają.Przez te trzy lata miałam cztery razy tak bardzo silne bóle głowy. myślałam wtedy że mi oko na wierzch wyjdzie,raziło mnie światło ,zaczęłam wymiotowac..

Ból głowy, ciśnienie, nie mogę jechać samochodem

.. ...zwłaszcza to pierwsze. Biorę codziennie Bisocard ( od kilku lat ) czasami całą tabletkę a czasami po pół. Doraźnie zarzywam Captopril. Chciałbym zapytać gdyż ostatnio prawie co dzień boli mnie głowa. Mam ciśnienie 150 - 160 na 84. Czyli to drugie w miarę lecze pierwsze wysokie. Jak mnie..

Nastoletnia nerwica - Str. 2

.. ...- mam ataki paniki - codziennie boli mnie głowa, klatka piersiowa, jakieś drgawki mam jak się denerwuje i pocę się może coś jeszcze mi się przypomni... Może macie jakieś wypróbowane sposoby jak sobie z tymi objawami radzić?? Ja mam kilka swoich, ale to i tak nie ułatwia mi życia. Stosuję..

Ból brzucha

.. Od 3 dni codziennie boli mnie naprzemian brzuch i głowa. Jeżeli chodzi o ból brzucha, to jest on taki jak przed miesiączką, nieraz w podbrzuszu, nieraz cały brzuch. I nie krwawię! Ale wypada mi już termin ( co jakieś 15 - 17 dni ). Ciągle chce mi się spać, w nocy się nie wysypiam. Nic mi się nie chce, jestem..