Concor 5 ulotka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 20

.. ...lakarz przepisał mi - CONCOR COR - jak Pan myśli dlaczego?przecież w ulotce nic nie ma o tym,że działa on na te dolegliwości które mam ! Zgóry dziękuję ! Witam i proszę o rade jeśli to możliwe.Mam 34l i od kilku lat mam zaburzenia rytmu pochodzenia nadkomorowego.przez te kilka lat brałem..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 21

.. ...komputer. Sorry. Pani Ewo - concor to lek antyarytmiczny. Moze inaczej - także antyarytmiczny. Jak najbardziej. Niemozliwe żeby nie bylo o tym w ulotce, ale moze i ulotki w naszych czasach kiepskie... Pani Agnieszko, Pani kompletnie nie potrafie napisac nic madrego nic niewiedzac o tych..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...dzieje, ze zazywasz Concor COR 2,5 - 0,5 tabletki skoro w ulotce pisze jak byk, ze tych tabletek sie nie dzieli. Witajcie.Długo nie odzywałam się ale za bardzo nie miałam czasu.Sami rozumiecie - obowiązki,dom,dzieci no i moja nerwica.Już myślałam że będzie lepiej ale chyba za dużo..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...!?Dostałam teraz nowy lek * Concor cor * - nie wiem tylko dlaczego taki skoro w ulotce nic nie ma na temat dodatkowych skurczów !?Brałam już prawie wszystkie które wymienialiście wcześniej - ale przestały działać !Biorę duże dawki magnezu 1000 - ale teraz już od miesiąca czuję się..

Dodatkowe skurcze - Str. 41

.. ...dodatkowe * * ? a co do concor lekarz powiedzial mi ze to moja decyzja czy w wieku 21 lat chce sie pakować w jakieś blokery tym bardziej że mam niskie ciśnienie.no ale jest co raz gorzej wiec chyba zaczne to brać tzn najmniejsza dawke 1,5.choc mam obawy po przeczytaniu ulotki tzn ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...kardiologa i dostalam concor cor 1,25, rano jedna tabletke i do tego, jak juz wspomnialam xanax, a i na noc - bo dokuczla mi bezsennosc - Sanval, ale jak poczytalm ulotke to nie ruszylam ani pol tabletki.Aha, jeszcze dostalam Helicid( odpowiednik - ORtanol ), to na nadkwasote 1 tabletke..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 283

.. ...gdy brałam betaloc czy concor ( betabloker ) ale odmawiałam. Pamiętam że kiedyś po jej zażyciu leciałam z nóg i miałam straszne uczucie senności. A że dodatkowo tez jestem niskociśnieniowcem to nie chciałam się zgodzić jeszcze na hydroksyzynę. NA ulotkach nie ma nic takiego że nie można..

Interpretacja wyniku Holtera

.. ...mnie i zlecił lek * CONCOR COR * - W ulotce nic nie ma o tym żeby był on stosowany w leczeniu arytmii( a taką diagnozę postawił mi dziś kardiolog! )Co o tym myśleć ? - proszę o odpowiedż! Z góry dziękuję ! Nosilem HOLTER dwukrotnie, w stanie normalnym, bez kolatan.jak na zlośc w jednym..

Concor Cor i tabletki antykoncepcyjne

.. ...przyjmowanie tabletek Concor Cor i tabletek antykoncepcyjnych ( yasmin ) może powodować jakieś komplikacje? chodzi o to czy jedne tabletki wpływają na drugie, czy powoduje to np. nieodpowiednie ich działanie. jeśli chodzi o yasmin to z ulotki wynika, że mogą one niekorzystnie wpływać na..

Concor cor 1,25 a miesiączka

.. ...). Od ponad dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka. W ulotce nie jest wymieniony taki skutek uboczny. Czy brak miesiączki może być związany z przyjmowaniem beta - blokera? Będę wdzięczna za odpowiedź...

Lek Concor COR a łuszczyca

.. ...przepisany przez kardiologa Concor COR 5 mg. Przeczytałam ulotkę i mam dwie wątpliwości. Pierwsza - w ulotce pisze, że w przypadku łuszczycy należy dokładnie rozważyć korzyści i ryzyko, bo lek może pogorszyć jej przebieg. Ja choruję na łuszczycę i szczerze mówiąc ta informacja mnie..

Beta-blokery. Czekam na Wasze opinie. - Str. 2

.. ...zależy. a co myślicie o concor corze - pomaga na dodatkowe skurcze komorowe? concor core to to samo, co bisocard. Czytałam ulotkę i nie ma tam nic o dodatkowych skurczach. Jest jedynie o niedokrwieniu serca. Nie wiem. Ja brałam kiedys bisocard, to mi nie pomógł. Ja biorę concor cor 2,5..

Concor Cor 5 - bezpieczeństwo stosowania

.. ...zalecił mi stosowanie leku Concor Cor w dawce 2,5mg w razie wystąpienia częstoskurczu lub mocnego nasilenia sie dodatkowych skurczy. Zastanawiam się jednak czy jest to bezpieczne bo w ulotce piszą że lek należy stosować systematycznie zaczynając od najmnijszej dawki 1,25mg oraz..