Concor a bisocard

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...bloker - bisoprolol ( ConcorCor 1,25 ). Czy są efekty - napiszę za jakiś czas ;P Pozdrawiam! Co to znaczy, że masz objawy raz na 1,5 - 2 m - ce? Ja też mam tą chorobę. Urodziłam dwoje dzieci - zdrowych.Lekarz powiedział mi że nie jest to nic grożnego, że można z tym żyć. biorę BISOCARD..

Nadciśnienie płucne a ciąża

.. ...ciążę.Próbowałam odstawić leki ( concor 7,5, tritace 10 i hygroton 50 )zamiast tego brałam isoptin 120.Niestety nic z tego nie wyszło,a jest nawet gorzej bo musialam zwiększyć dawki,teraz biore bisocard 10 i tritace 10 czasami musze wziąść jeszcze hygroton 25.( mam komorowe i nadkomorowe..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...przyczyny ), sam biorę teraz ConCor COR ( mniejsze dawki niz Bisocard ). Sam miewam tez nerwicowe bóle serca ( np.dzisiaj, dlatego znalazłem to forum ), zaczeły się 13 lat tamu , po wielu wizytach w gabinetach , jeden z lekarzy dał mi * Pramolan * i po nim się wyciszyłem . ale niestety..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 106

.. ...90/60 )no i stad ten concor cor w dawce 1,25.A Ty jaka dawke dostalas?Jak bylam w marcu u tej prof.kardiolog to przepisala mi na poczatek duzo wieksza dawke - biosocard - 5,0, a po miesiacu mi zmniejszyla na 2,5.Mowila mi ,ze concor cor to oryginalny lek, a bisocard to polski..

Wypis z badania EKG ze szpitala

.. ...poprostu trezba sie samemu uspokoic i wyciszyc, pozdrowienia Bardzo dzękuję za odpowiedż. Pozdrawiam. Brałam i bisocard i concor, mam niskie cisnienie i mi rowniez te leki wcale nie pomogly. Pozdrawiam..

Duszenie się - Str. 23

.. ...leczenia,potem zmienili mi na concor ktory bieze Jowita a teraz biore bisocard 20 nie wiem czy znasz te leki? aga lezalam w szpitalu prawie miesiac i migotania mialam za kazdym razem kiedy robili mi ekg tak ze zdecydowali od razu ale pani dr kierowala mnie na rente ale ja nie chcialam..

Leki w nadciśnieniu

.. ...zmienić leki na:Gopten,Concor COR,czy Diuresin SR .Są lepiej przyswajalne. bisocard jest lekiem zalecanym w leczeniu nadcisnienia pierwotnego powiazanego z niewydolnoscia serca, arytmia, przebytym zawałem serca. Nie jest zalecany w nadciśnieniu niepowikłanym gdyż wplywa na rytm serca i..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...atenolol, czy nowszy concorCOR ). Jeśli puls był u Ciebie prawidłowy, to leki te mogą powodować obniżenie go do niskich lub b. niskich wartości. Może warto poprosić lekarza, by przepisał Ci coś, co działa tylko na nadciśnienie, np. captopril, vivace lub jego polski odpowiednik polpril -..

Beta-blokery. Czekam na Wasze opinie. - Str. 2

.. ...zależy. a co myślicie o concor corze - pomaga na dodatkowe skurcze komorowe? concor core to to samo, co bisocard. Czytałam ulotkę i nie ma tam nic o dodatkowych skurczach. Jest jedynie o niedokrwieniu serca. Nie wiem. Ja brałam kiedys bisocard, to mi nie pomógł. Ja biorę concor cor 2,5..

LEK STOPRESS

.. ...zapisano mi także lek CONCOR COR. Ciekawa jestem czy ktoś może też zażywał ten pierwszy lek lub miał zastosowane połączenie z obydwu leków? Czy pojawiały się jakieś poważniejsze działania niepożądane? Witam,ja rowniez dostalem Stopress,co najdziwniejsze zostalem nafaszerowany innymi..

Concor

.. ...bisocard. Nie zauważyłem żadnych interakcji. myślę ze spokojnie można wszystko łykać Concor to betabloker a przy tych lekach spokojnie możesz brać leki przeciwbólowe czy też przeciwgorączkowe!!Pozdrawiam..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. ...Został mi przypisany Concor Cor ( 1 x 5 mg doba ). Lekarz orzekł Tachykardie gdyż moja matka ma ją i że to niby dziedziczne ( matka Bisocard bierze ) Na początku pomogło ale tak nie do końca , gdzieś tam w środku czułem jeszcze jakby serce ,, chciało tak nie równo bić ale je lek..