Concor a skutki uboczne

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...niemiecka firme nosi nazwe Concor Cor. Ja dostalam dawke 0,5 na poczatek, po miesiacu zmniejszyla dawke o polowe , ale wtedy dostalam juz Concor Cor 2,5.Dlaczego zmiana na oryginalny lek?Otoz lzawily mi oczy, a ze gdzies przeczytalam ,ze skutkiem ubocznym tego leku moze byc lzawienie..

Concor cor 1,25 a miesiączka

.. ...). Od ponad dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka. W ulotce nie jest wymieniony taki skutek uboczny. Czy brak miesiączki może być związany z przyjmowaniem beta - blokera? Będę wdzięczna za odpowiedź...

Concor skutki uboczne

.. ...tachykardie i przepisano mi concor 5 . brałam go natomiast później poczułam sie lepiej i przestałam brać. Na sylwestra miałam wysoki puls więc zażyłam lek. ( Nie piłam alkoholu , papierosy rzuciłam ) 2 dni później dopadła mnie bezsenność , beznadziejnie się czułam, głowa mnie bolała,..

Tentersif SR lek na nadciśnienie

.. ...czasu zażywałam rano Concor Cor - 2,5mg, a wieczorem Amlopin 5mg. Cisnienie było unormowane. Od kilku tygodni zaczęły puchnąć mi nogi, zwłaszcza w kostkach i łydkach /nie mam żylaków/, byłam z tym u lekarza, który stwierdził, że to po leku Amlopin mogą występować takie skutki uboczne...

Concor cor 2.5

.. ...Zaczelam wlasnie brac concor cor 2.5 jak dlugo bedzie trwalo leczenie ,jezeli ktos to bierze prosze o informacje czy macie jakies skutki uboczne i jak dlugo juz to zazywacie. biore juz bardzo długo - dostałam go na dodatkowe skurcze - niestety skurcze nadal występują , ale lekarz nie..

Drętwienie rąk w nocy

.. ...Witam od kiedy przyjmuje concor na wysoki puls zaczely mi drętwieć ręce ale tylko w nocy czy to moze byc skutek uboczny tych tabletek ????? czy drętwienie budzi cię w nocy i dotyczy tylko kilku palców np: kciuk, wskazujący i środkowy lub serdeczny i mały czy też wszystkich palców? Jak..