Concor cor i alkohol

Zespół Barlowa - ktoś ma tą chorobę?

.. ...kardiologów dostałem magnez i concor( nie jestem przekonany czy powinienem brać ten lek ).również działy się ze mną dziwne rzeczy.Pierwszy raz byłem pewien że się żegnam ze światem.Jeśli mogłbyś podać szpital w którym Cię tak ładnie wyleczyli byłbym Ci wdzięczny.I jeszcze małe pytanko -..

Dodatkowe skurcze - Str. 192

.. ...głupie pytanie ale biorę Concor Cor i niedługo jest sylwester czy bede mógł wypić jakiś alkohol ? Tabletke biore rano Do fiodor tylko to znalazłem tego Twojego lekarstwa : Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu powrót do listy W..

Moj problem z serduszkiem

.. ...zażywasz za małą dawke concoru cor 2,5mg nie zabezpiecza Twojego serduszka norma to 5 - 10mg .Lek rozumiem zażywasz rano ,możesz spróbować po południu zażyć dodatkowo pół tabletki concor cor 2,5mg czyli 1,25mg.Pomoże.Życze Tobie ZDROWYCH,SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.Gola czujesz się..

Concor Cor a alkohol

.. ...pytanie czy biorąc lek concor cor można pić alkohol i w jakich ilościach ? już Ci odpowiadam. To samo pytanie zadałem dwóm kardiologom, gdy brałem ten lek ( choć okazał mi się nie potrzebny ). Można pić. Ja jednak zadałem im pytanie w trochę innej formie. Mianowicie: czy można pić..

Tachykardia zatokowa

.. ...zdołowana.. biorę tylko concor cor 2,5 codziennie, alkoholu nie pije więc nie wiem, ale funkcjonuje po nich normalnie, bardzo mi pomogły, wyregulowały mi pracę serca, 3 dni nie brałam tabletek bo mi się skończyły i czułam się bardzo dobrze, jakbym nie miała żadnej tachykardii...

Alkohol a leki cocnor cor

.. ...i kizłka lekarskiego czy moge tym wspomagać leczenie? Ja biore concor cor z powodu podwyższonego cisnienia, czy betabloker zapisany na obniżenie ciśnienia jest oby dobrym rozwiazaniem? serce mam zdrowe..

Leki

.. Biorę concor cor 2,5 rano . Mam pytanie czy ten lek wchodzi w interakcje z alkoholem ? Oczywiście nie chodzi tu ojakieś picie wielkich ilości codziennie ale drink wieczorem od czasu do czasu jak długo można brać leki cale..