Cordarone

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...antyarytmiczne: amiodaron ( Cordarone, Opacorden, Sedacoron, Amiokordin ), iwabradyna ( Procoralan ), propafenon ( Polfenon, Rytmonorm ), werapamil i diltiazem lub betaadrenolityki. Zaburzenia rytmu serca mogą być spowodowane zaburzeniami elektrolitowymi, np. niedoborami potasu, które..

Amiodaron (Cordarone, Opacorden, Sedacoron, Amiokordin)

.. ...odkładanie się złogów w rogówce oka, czasem towarzyszą temu zaburzenia widzenia. Preparaty zawierające amiodaron dostępne w Polsce ( za indexem leków MP 2007 ): Cordarone, Opacorden, Sedacoron, Amiokordin...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 47

.. ...działa a obecnie stosuję Cordarone którego nie mogę zgodnie z decyzją lekarza brać długo. Bardzo proszę o radę co ma robić i z góry dziękuję Do Kika14!! Jesteś w przybliżeniu moim odbiciem.Leczono mnie w podobny sposób, wszystkimi tymi nieskutecznymi lekami, a migotania się nasilały...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 56

.. ...arytmia komorowa przepisal CORDARONE( ale ze wzgledu na tarczyce moge go brac jedynie 2 miesiace - zostalo mi jeszcze 3 tyg brania tego leku ), ASPARGIN i MILOCARDIN dodatkowo HYDROXIZINUM. za miesiac mam miec kolejny holter i echo zeby sprawdzic czy podawane leki p - omogly.najgorsze..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...serce. Obecnie zażywa cordaron. Mama ma 74 lata, czy w tym wieku można jeszcze robić ablacje?? Robi się rożne operacje u starszych osób, nawet skomplikowane jeśli jest taka potrzeba. Ablacja przy nich to chyba mały pikuś. Przeciwwskazaniem może mogą być jakieś inne choroby, a nie sam..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 38

.. ...zaczyna. Od tej pory biorę Cordarone 200mg. Po tygodniu w Aninie znowu mnie dopadło. Częstoskurcz wachał się między 130 a 300, a ja pomimo tego mogłam chodzić i rozmawiać, co wszystkich dziwiło. Umiarawiali mnie Cordaronem, jadłam śniadanie i kardiowersja nie wchodziła w opcję. Nigdy..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 55

.. ...być? że nie będę brała cordarone , będę mogłą tańczyc, schylac sie wygłupiac z dzieciakami i nie będzie częstoskurczów?, w ciaży najbardziej dokuczają... przeżyje ablacje? Witam! Piszę po raz pierwszy. Jak widzę, mnóstwo osób ma problemy z częstoskurczem napadowym. * Złapało * mnie to w..

Echo serca - Str. 7

.. ...bierze poważne leki m.in. Cordarone, Plavix. Czy tak szybko moze postępować degradacja serca i zastawek ( pierwszy raz wadę zastawki wykryli jej 20 lat temu - była to mitralna )? W tej chwili czeka ją operacja zastawek, zastanawiamy się czy wszystkich trzech? Wynik samego echo nie jest..

Echo serca - Str. 10

.. ...odstawiać jej leki ( m.in Cordarone , Plavix )i w niedzielę zaczęło spadać jej tętno do 29! Nie traciła jednak przytomności. Zrobiło się zamieszanie, zaczęli mówić o koronarografii ( podobno robi się przed operacją ), rozruszniku, operacji. W końcu wzięli ją jednak na Echo, po czym..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 2

.. ...roku temu odstawiłem Cordarone. W lecie br. zawroty głowy, osłabienie, puls 30 - 35/min. niskie ciśnienie. Holter pokazał 24.000 dodatkowych skurczów na dobę, w tym liczna bi - i trigeminia. Po powrocie do Cordaronu wyniki Holtera i samopoczucie b.dobre. Kłopot w tym, że tego leku nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...: ) polekową - post Cordarono - therapiam - a więc związane z polekową nadczynnością tarczycy, dość gwałtowną i znacznie wycieńczającą organizm. Jeżeli chodzi o wskazania do przeprowadzenia zabiegu to na mniej więcej ośmiu kardiologów jeden kardiokrojczy potwierdził je. Inni byli zdania,..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...więcej.Ja biorę jeszcze cordarone i myślę,że może on wpływa.Plamy na skórze to napewno od cordarone na migotanie przedsionków.Pozdrawiam! witam ponownie. Oprócz warfinu przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy od 12 lat. Z tym związana jest suchość skóry i wypadanie włosów. Ale u mnie to..

Leki na arytmię to bzdura! - Str. 3

.. ...zminimalizować lekiem Cordarone 20 mg, ale tylko wówczas można go zastosować, kiedy zaleci tak dobry kardiolog, który nie bagatelizuje arytmii nawet wówczas, gdy powoduje jedynie dyskomfort u pacjenta. Bardzo podobne objawy arytmii komorowej,które są często opisywane przez pacjentów mogą..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...moim przypadku poziom Cordaronu ( 67zł ) i pewnie przed samą wizytą u Pana Profesora jeszcze raz ekg ( 25zł ) i oczywiście pomiar ciśnienia ( w Centrum Kardiologii Anin, nie pobierają za tą usługę opłaty ) u siebie w rejonie radzę na pierwszą wizytę radzę zrobić takie badania jak..

Ablacja Łódź

.. ...grudnia 2004 brałem cordarone i nie miałem zadnych ale to zadnych napadów!!!! niestety z powdu kordarone miałem nadczynnośc w tarczycy - pech. odstawiony cordarone i zmiana różnych lekoów typu propranonolo i sotahexal = częstoskurcze . do zeszłego roku nie pamietałem co to jest..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...Pozdrawiam. Ja biore Cordarone 1x200 x6 dni w tygodniu, jeden dzień przerwy a na okrągło Atenolol 2x50 mg i w razie nadpobudliwości ze strony serca ( dodatkowe skurcze, salwy ) 1x Atenolol 25mg i ewentualnie 100 mg Cordaronu, do tego na stałe Aspargin z dobrym efektem. Pozatym..

Napadowy częstoskurcz - kiedy ablacja? - Str. 2

.. ...życia. Nie to dziecko. Cordarone przestał działać. Trafiłyśmy w tym roku w marcu do ICZMP na oddział kardiologiczny na dłużej. Zmieniono nam leki na Rytmonorm. Wczoraj miała wysoką gorączkę bo zaraziła się jelitówką ale akcja serca była prawidłowa. Kekarze zalecaja ablację w przypadku..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 6

.. ...jednak nadal pobierałem Cordarone, Atenolol i Aspargin, a w stanach napęcia Hydroxyzyne. Częstoskurcze przedsionkowo - komorowe wahały się do 120 do 170 HR/min a w początkowej fazie po niepełnej ablacji 10 lat temu max to był 230 HR/min i epizodyczne godzinne napady po 110HR/min..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...sekund ). Przyjmuje Cordaron, ale w jakiejs dziwnej dawce 400 mg na dobe ( 200 mg przewaznie nie pomaga i mam te swoje dziwne kolatania ). Po Cordaronie ES spadlo do 102 ( rowniez wg Holtera ). Bylam u 4 kardiologow odkad pojawily sie u mnie pierwsze wyrazne objawy ( ok 2,5 roku temu ),..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 15

.. ...żyć bez tego i brać cordaron - truciznę czy wszczepić.Pozdrawiam grąco!! Mi cordaron wcale nie pomaga.Nie masz czego sie bac przy wszczepieniu to nie boli ale bedziesz miec pewnosc ze to Cie napewno uratuje od migotania.To zneczy ze nie jestes zdiagnozowana do konca,u mnie tez jeszcze..

Po ablacji - Str. 20

.. ...zabiegiem przyjmowałem Cordarone, które podobno wypłukuje się z organizmu ok. 120 dni. W moim przypadku nie można było tak długo czekać. Ablację ( trwała ok. 3 godzin ) wykonywał dr Królak ( mały – wielki człowiek ). Facet konkretny, sympatyczny, na bieżąco mówił, co będzie..

Skurcze dodakowe i nerwica

.. ...pobieram Atenolol 2x50mg, Cordarone 1x200mg ( bez weekend free ), Aspargin i Witaminę B6 która utrzymuje poziom magnezu w organizmie i czym więcej tego magnezu mam w organiźmie tym mniej mam pobudzeń. Jakub podaje Ci mojego e - maila, możesz pisać kiedy chcesz: Salemcat@interia.pl oraz..

WPW co to takiego? - Str. 2

.. ...Przesiadlam sie wiec na Cordaron 200mg. Najpierw 4xdobe w dawce nasycajacej ( czulam sie jak w szkole podstawowej - od razu reaktywowalam porzucone sporty: tenis, siatkowka... na maksa - wszystko bez potkniec, jakichkolwiek. Po prostu idealnie! ) przez tydzien. Potem standardowo zeszlam..

Częstoskurcz komorowy

.. ...częstoskurczem od 15 lat brałem CORDARONE i i 12 lat nie miałem problemu z częstoskurczem ale lekarz u którego się lecze odstawił mi go w styczniu rok temu ,ponieaż uważał że po co mam brac skoro nie mam napadów. Po 3 m,iesiącach dostałem napadu , umiarowiono mnie dopiero po przez..

Interpretacja koronarografii

.. ...opanowany podaniem 150 mg Cordaronu. Do leczenia włączono Dobutrex. EPIKRYZA: 69 letni mężczyzna z przewlekłą chorobą wieńcową oraz nadciśnieniem tętniczym w drugiej godzinie bólu stenokardialnego został zakwalifikowany do pilnej koronarografii w ramach ostrego dyżuru hemodynamicznego,..

Sztuczna zastawka na jak długo wystarczy?

.. ...migotania i jestem na cordarone.Po tym leku też są działania uboczne ale czekam,może nie będzie żle. Pozdrawiam! Witam!Wypadają mi włosy.Nie wiem czy to ma związek z operacją sztucznej zastawki.Biorę cordarone na migotanie przedsionków oraz betalok ,furosemid i kalipoz. Czy ktoś ma..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy

.. ...dopiero po kroplówce z Cordarone. szlyszalam ze czestoskurcz komorowy jest grozniejszy od czestoskurczu nadkomorowego? wiec jak to jest? oj BEATA ale głupoty wypisujesz. chyba pomyliłas częstoskurcz komorowy z zatokowym. Wiec grozniejszy jest czestoskurcz komorowy? Znacie naturalne..

Arytmia serca, jak z nią sobie radzić?

.. ...leki i obecir jestem na cordarone ( dodam że lek jest bardzo silny ) wiec czuję sie jakbym czesm odplywała. Pomaga na zaburzenia ale ma wady bo odstęp QT jest u mnie znacznie wydłużoiny co jest równie złe jak zaburzenia. Też się bałam wychodzić z domu. Ale przecież trzeba jakoś żyć..

Dodatkowe skurcze

.. ...bardzo pomógł mi lek cordarone ,obecnie biore tylko atenelol skurcze same się wyciszyły mam ich około 2 do 4 tys na dobę najważniejsze to opanować lęk ,nie myślec o nich, krystyno!! czy ty masz jakas wade serca czy te komorowe masz z nerwicy? odczuwasz je jako szrpnecia w gardle czy w..

Dodatkowe skurcze - Str. 6

.. ...,leczylam sie 3 lata cordarone i przeszlo .Po 10 latach zaczelo wracac ale delikatnie , bralam propranolol.Ponad rok temu dostalam czestoskurczu nadkomorowego i wyladowalam w szpitalu . Jako wypadanie platka zdiagnozowali mi to 6 lat temu , wczesniej jakos inaczej to bylo okreslane,..

Dodatkowe skurcze - Str. 7

.. ...prawie 4 lat. Biorę cordarone, który bardzo mi pomógł. Na początku miałam prawie 15.000 skurczów dodatkowych na dobę, a podczas brania cordarone żadnych. Ale to się niestety zmieniło, bo dopadła mnie nadczynność tarczycy i będę musiała zmienić lek. Jeszcze przed cordarone brałam..

Dodatkowe skurcze - Str. 12

.. ...dodatkowych. Gdy brałam cordarone, nie miałam ich w ogóle, no ale co z tego, skoro z powodu tarczycy musiałam zmienić lek. On już tak nie działa, więc oswajam te skurcze, ciesząc się każdą chwilą, gdy ich akurat nie mam. Uczę się też nie zwracać na nie uwagi, gdy są i wierzę, że będzie..

WPW a ablacja - Str. 7

.. ...częstoskurczu itd. Podano mi CORDARON dożylnie i po 8 godzinach sytuacja wróciła do normy. Zastanawiam się nad ablacją bo analizując swoją przeszłość to miewam czasami odczuwalne mocniejsze i nierównomierne bicie serca lecz przechodzi ono samoistnie po kilku, minutach; zdarzyło mi się..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne?

.. ...z potasem,magnezem i cordarone lub rytmonorem.Migotanie jest wstretne,czyjesz latanie serca w calym organizmie,cisnienia nie mozna zmierzyc tak szaleje,to samo z pulsem.Ekg wyglada wtedy fatalnie,nieraz leze pod kroplowkami po kilka godzin.Potem nie mam sily wejsc do domu to chyba na..

Migotanie przedsionków jest wyleczalne? - Str. 2

.. ...ale dostałam tylko lek cordarone i serce samo sie unormowało,ale kiedy czuję że zbliża się częstoskurcz /często kiedy się sychlę lub wstaję a najczęsciej kiedy biore prysznic/ wtedy ogarmnie mnie panika ,przerażeenie ale czy to jest właśnie migotanie? dobry wieczor olu zabieg mialam w..

Lek Neo-Gilurytmal - uboczne efekty - Str. 2

.. ...chwili obecnej stosuję cordarone mogę ewentualnie odstąpić ten lek choremu ktory go powinien/musi/przyjmować, mój nr.503065690 lub jerzy0@onet.pl.pozdrawiam. Jesli to cos pomoże tym, którzy chcą nabyć lek Neo - Gilurytnal to informuje, ze jest on do nabycia w każdej aptece w..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...lek przeciw arytmii cordarone 200 mg, czy wystąpiły jakieś niepokojące objawy w trakcie kuracji, czy to bezpieczny lek arrtur i co udalo sie juz tyle czasu minelo ze chyba mozesz cos napisac? Skoro nie wchodzi na forum kardiologiczne to chyba mu sie udało - ja od dzisiaj bede próbować, A..

Ablacja systemem Carto

.. ...2 lat leki sintrom , cordarone , betanol , potas do dr czerwińskiego trafiłem przez klinike w poznańiu dr błaszyk dzwoń 032 3598670 i pytaj o dr czerwińskiego możesz uzgodnić termin konsultacji z nim ja czekam teraz na zabiek carto , koniec lutego powodzenia pozdrawiam Witam Też mam na..

Ablacja część II - mam małe tętno ale pracuję ile się da

.. ...lacznie z oslawionym cordarone. Bez skutku. Wkrotce na horyzoncie pojawil sie cudowny lek z austrii, ale o nim zaraz. W dziecinstwie czestoskurcze rzadko konczyly sie omdleniami, z wyjatkiem jednego, w ktorym mialem Blok lewej odnogi peczka Hisa. Lekarze stali nade mna chyba tylko sie..

Szybkie tetno II - Str. 3

.. ...lacznie z oslawionym cordarone. Bez skutku. Wkrotce na horyzoncie pojawil sie cudowny lek z austrii, ale o nim zaraz. W dziecinstwie czestoskurcze rzadko konczyly sie omdleniami, z wyjatkiem jednego, w ktorym mialem Blok lewej odnogi peczka Hisa. Lekarze stali nade mna chyba tylko sie..

Sotahexal 80mg

.. ...tej pory brałem juz COrdarone które wywołało u mnie nadczynnośc tarczycy która prawie luz wyleczyłem .Podczas leczenia tarxczycy lekarz przepisał mi propranonol 80 mg x 3 dziennie. Pomimo tego miewałem napady częstoskurczu . Zmioenił mi lek na Sotahexal 2 x 80 i wieczorem 40mg. W..

Fibrillatio atriorum paroxysmalis. Cardioversio electrica.

.. ...szpitalu po uczuleniu na Cordarone otrzymałam jakiś zastrzyk domięśniowo. Nie wiem w końcu mogę, czy nie mogę dostawać domięśniowo leki. Próbowałam oponować przed podaniem ale pielęgniarka powiedziała, że oni podają chorym którzy są na lekach przeciwkrzepliwych. Kto mówił..

WPW i inne objawy

.. ...tego Atenolol 2x50mg i Cordarone 1x200mg, przy bólu w okolicach żołądka zdarzyło mi się, że pomogła mi Hydroxyzyna, czy to jest jakoś powiązane z WPW? ( te bóle żołądka i mdłości ) czy to nerwica dołączyła do i tak nieprzyjemnej choroby ( dodatkowe pobudzenia, miałem czestoskurcze i..

Ablacja w CK Anin

.. ...czas( mimo nasycania Cordaronem )i jestem corazbardziej zmęczony. Jedrek! Jak to wyglądało u Ciebie( częstość napadów, skuteczność leczenia farmakolgicznego,itd )Pozdrawiam. Jak u mnie? W końcu już nic nie działało ani tabletki, ani kroplówki, ani kardiowersja elektryczna. Migotanie..

Ablacja w CK Anin - Str. 2

.. ...więc dzisiaj dostałem Cordarone. Mówicie że to takie świństwo? A moje ogólne odczucie po tej ablacji jest takie że niepotrzebnie się było cieszyć i robić plany na przyszłość ; - * I tak mi już nic nie pomoże. Elvis ! Nawet tak nie myśl ! Najwyraźniej Twoje serce musi się wygoic !!! To..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 43

.. ...mam spokój bo zażywam cordarone.Do Justyny. Klatka boli mnie jeszcze na zmianę pogody i tak zastanie.Jeszcze mało śpię na boku bo cierpnie mi klatka.Pozdrawiam! witam tata jest 2 tygodnie po operacji, przebywa w szpitalu sanatoryjnym w busku, jest bardzo niezadowolony przedewszytskim z..

Częstoskurcz po ablacji

.. ...betaloku 100 ,zażyłam cordarone i nic, w karetce we wlewie cordarone i nic dopiero gdy zawieźli mnie do Ochojca tam dostałam adenozynę3 - 6 - 12 i po 12 mi przeszło nie wiem co mam robić, byłam najszczęśliwszą osobą gdy Pan Doktor przeprowadził u mnie ablację zaplanowałam wakacje..

Ablacja - gdzie robią najlepiej? - Str. 2

.. ...trzeba mnie nasycić cordarone, ale migotki się zdarzały, lae co dziwne przechodziły. miałem też wrażenie,że serce czasami staje i nie myliłem się, holter wykazał pauzy do 6 s. Kierunek Anin, plan wstawienie stymulatora, ale po odstawieniu cordarone pauzy znikły, wykonali mi koleja..

Migotanie przedsionków - ablacja

.. .../migotanie było i tak/ a Cordarone dawał b.silny ucisk na klatke i tez nie był skuteczny. Obecnie 2 x 2,5 mb Bisocard ,2 x 1 Digoxin. Ogólnie mówi sie o jeszcze 3 tygodniach... EKG sa rózne.. z tzrepotaniem , migotaniem i pojedyńcze skurcze komorowe? Myślę, że warto, żebyś skonsultował..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 2

.. ...obecnie to cholerne cordarone - trucizna straszna, a i tak nie zabezpiecza przed napadami.Nie wiem nawet co mi już wysiadło po tym leku.Holtera mam na 29.11.07.Jeśli masz ochotę to chętnie z Tobą pogadam/mój tel. 606235073/.Pozdrawiam i walcz. jJ Do Marii i innych migających. Obecnie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 5

.. ...jeszcze Acenokumarol i Cordarone.Pozdrawiam! Markobe Do Czytelnika! Ciekawa jestem, czy Twoje migotania wychodziły z żył płucnych i z ilu. U mnie tak właśnie jest. Rozmawiałam z lekarzem kardiologiem, który na codzień jest z chorymi po ablacjach i powiedział mi, żebym nigdy nie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...odstawieniu tego toksycznego cordarone, a jak widać jest to możliwe. Czy wie ktoś po jakim czasie po pierwszej ablacji można poddać się kolejnej? Pozdrawiam do Eluzyny: Ja rowniez jestem po ablacji.jutro minie 2 tyg. ale czuje ze mam dalej skurcze. Ablacje mozna zrobic..

Wskaźnik protrombiny po wstawieniu zastawki aortalnej

.. ...miesięcy..Cały czas zażywam cordarone.Narazie lekarz mi nie chce odstawić ze względu na powroty.Chociaż ten lek zostawia jakieś ślady po dłuższym zażywaniu.Truno trzeba żyć więc i cierpieć.Pozdrawiam i życzę cierpliwości. Z Acenocumarolem to tak bywa. Kilka dni trzeba czekać żeby INR..

Niespotykany przypadek arytmii. Czy ktoś miał?

.. ...dawce 50 - 25 - 0 i cordarone 1x1. po tygodniu kontrola holterem. 17tys dodatkowych skurczy komorowych i nadkomorowych w roznych seriach od 1 do 9. styczen 2008 szpital. niedokonczona ablacja z powodu zbyt duzego ryzyka przerwania przewodzenia ( bloki komory przy pobudzaniu elektroda )..

Jakie metdoy leczenia? cordarone lub ablacja?

.. ...jest opcja leczenia cordarone lub ablacja. Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Z góry dzięki za pomoc Tylko ablacja. Zresztą nie możesz wykluczyć, że po ablacji nie będziesz musiał brać leów antyarytmicznych. Pewnie Ci dadzą jakić Sotahexal lub Biosotal. Ale to jest nic w stosunku do..

Częstoskurcz u dziecka

.. ...napadu, leki do ustne Cordarone, pierwotnie 35mg 2x na dobę obecnie 30mg 2x na dobę. Poród drogami natury, 10 punktów w skali Appgar. Jesteśmy przed odstawianiem leku, są jakieś nowe badania w temacie i można odstawiać lek po 6 miesiącach życia a nie jak uprzednio po upływie roku. Boję..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...takie objawy.Zażywam cordarone i teraz mam spokój 5 miesięcy.Pozdrawiam wszystkich tykających. Witam tykających. ( zastawka aortalna 2004r ) Te przypadłości po operacji to norma, do tykania można się przyzwyczaić lub nie. Słyszysz tykanie i zastanawiasz się czy jest OK, no i problem ze..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...domu...KOSZMAR!!!Lekarz przepisał CORDARONE, bo nie widział innego wyjścia...Tylko,że ja mam niedoczynność tarczycy...Ale po konsultacji z endokrynologiem , wcielono mi CORDARONE. W trakcie kuracji lądowałam 3 razy w tygodniu w szpitalu...ale lekarz kazał nadal brać bo podobno wyniki z..

Arytmie komorowe

.. ...zaburzenia zmniejsza.Dosatlam CORDARONE i ASPARGIN dodatkowo MILOCARDIN.Mam brac CORDARONE przez 2 miesiace bo przy mojej bniedoczynnosci tarczycy ten lek przy dluzszym stosowaniu moze ja tylko poglebic.Ale co bedzie jak odstawie ten lek?Jesli bedzie jeszcze giorzej niz teraz...podobno..

Arytmie komorowe - Str. 2

.. ...tarczycy ) przepisano moi CORDARONE, mimo , iż jest to lek którego nie powinno się stosowac u osób z chorątarczyca, bo bardzo ją podrażnia, ale nie było innego wyjścia bo inne leki były nie skuteczne.17 miną dwa miesiące jak stosuję ten lek( wtedy tez idę na wizyte do kardiologa )Zleci..

Lokaren a betaloc

.. ...przedsionków .Biorę betaloc i cordarone.Od pół roku nie mam migotan. Dorotko bardzo ci dziękuję,życzę dużo dużo zdrówka. No przykro mi to napisać ale bądźmy szczerzy, na migotanie przedsionków niestety nie ma lekarstwa! Wszystkie one pozwalają wrócić do rytmu zatokowego gdy już migotanie..

Ból w klatce piersiowej (w mostku) 2 mc po By-pasach oraz kłopty ze snem

.. ...arytmią,aż do dziś jestem na cordarone i mam spokój.Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. miałem operacje 2 marca . po 7 dniach wyekspediowano mnie do domu. trochę się czuje z tego powodu niedopieszczony. co do bólu to bolą mnie ponadrywane mięśnie a nie sam mostek. mostek jest dość równo..

Flekainid w migotaniu przedsionków

.. ...przedsionków.Zażywam cordarone.Od10 miesięcy mam spokój.Pozdrawiam! Do Doroty! Cordarone inaczej Opacorden jest skutecznym lekiem na migotanie przedsionków. Ja również go zażywałam, ale według mojej wiedzy lek ten ma uboczne działanie szczególnie na tarczyce. Nie można go za długo..

Arytmia serca - napadowe migotanie przedsionków

.. ...na skutek działania Cordarone - po ok. 24 godzinach. Jest to historia bardzo skrócona. Być może jeżeli uda mi się nawiązać jakiś kontakt na forum będę mógł się bogaciej podzielić swoimi doświadczeniami. Jednakże nadmienię, że po ostatnim szpitalu najbardziej niepokojącą informacją, którą..

Komorowe zaburzenia rytmu serca Lowa IVa/IVb

.. ...jestem dobrej mysli - brałem juz kilka leków, ale niestety one nie działają!!!. no może cordaron, lek z grupy III, ciężki, trzeba uważac na traczycę, jak na złośc powoduje jej uszkodzenie. życzę zdrowia...