CRP norma u dzieci

Dodatkowe skurcze - Str. 138

.. ...słaba, OB - 55, białko CRP norma do 5, ja mam 19, mam gdzies jakis stan zapalny, tylko nie wiem gdzie jeszcze. No widzisz Elwirka, jak dobrze robi normalna rozmowa z normalnym elkarzem, który wyjasni, od razu z czlowieka schodzi to największe napięcie. Stasiu: * Dzien dobry wszystkim...

Dodatkowe skurcze - Str. 184

.. ...odebrałam wyniki: białko crp z 19 poszło na 27 - czyli stan zapalny rosnie sobie, a ja nadal nie wiem gdzie ob - 60 morfologia - nędzna. potas spadł z 4,7 na 43, to akurat nie tragedia. ale.. fibrynogen!!!!norma do 450, a ja mam 650:/...czyli takze stan zapalny oraz zwiekszone ryzyko..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...na takie wspolczynnikiCRP,TSH . mozecie mi powiedziec co to sa za wspolczynniki i jaka jest ich norma?DZieki za odpowiedz TSH to jeden z hormonow tarczycy , CRP to tzw. bialko c - reaktywne , wskaznik min stanu zapalnego w organizmie kuguar24@interia.pl przeszedłem zapalenie osierdzia i..

Nerwica w ciąży - Str. 31

.. ...żółtaczkę i przy okazji CRP. Niestety wynik CRP był za wysoki - 12. Norma to max.5. Musieliśmy zostać dłużej w szpitalu. Na szczęście na drugi dzień wynik był 9 i miał tendencję spadkową, a właśnie był Wielki Piątek i lekarka się ulitowała i puściła nas do domku. Ale musiałam w razie..

Padaczka czy nerwica?

.. ...zrobilam - morfologia, ob, crp, echo serca, trojglicerydy, cholesterol, zelazo, tsh - wszytko w normie, mierze cisnienie - tez norma, czasem skoki, ale to chyba na tle nerwowym...Nie wiem co jeszcze mialabym zrobic, ale chyba neurolog podpowie, mam skierowanie...dzieki za odpowiedz...

Bóle serca , duszności - Str. 2

.. ...zobaczymy..Moje ekg ck ckmb crp wszytsko w normie wczo mnie zbadal powiedzial ze tetno ok plus tez zastawki dobrze pracuja dostalam jakis silny zastrzyk przeciwbolowy n T.. teratyna niewiem jakie na godz pomogl i znow boli cala noc caly dzien no masakra jak ja mam normalnie zyc nie spie..

Dolegliwości z sercem

.. ...ASO poniżej 200,0 U/ml CRP poniżej 6,0 mg/l TSH 3 - cia generacja Wynik:1,699 mU/L Norma min:0.35, Norma max: 4,94 Krew: - - - - - - - - - - - - - WBC 8.1x10^3 RBC 4.93x10^6 HGB 15.2 g/dA HCT 46.3 % MCV 93.9 MCH 30.8 MCHC 32.8 PLT L 190x10^3 Wzór krwinek białych: podzielone 0,43..