CRT

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 17

.. ...celem kwalifikacji do CRT. - szok pozytywny.EF z 25 na 51%.Też baaaaardzo się cieszę.Pozdrawiam wszystkich. Dziewczyny bardzo sie ciesze że wyniki wam sie bardzo poprawiły u mojego meza bez zmian koronarografia nic oczywiscie nie wykazała holter oki a frakcja dalej 29 - 30% no to i tak..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 18

.. ...badaniach celem wszczepienia CRT/kardiowerter - defibrylator/,ale podczas badania ECHO okazało się ,że nastąpiła dość duża poprawa i nie będzie na razie zabiegu.Lewa komora - 6,4 było 7,5;lewy przeds. - 3,8 było 4,8;przewlekła niewydolność obecnie I/II było II/III;niedomykalność..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...nie obejdzie się bez CRT.Jestem na rencie i zgody na jakąkolwiek pracę raczej nie dostanę - mam zapomnieć o pracy zawodowej.Znowu dzisiaj się fatalnie czuję - migotanie przedsionków daje mi * popalić * .pozdrawiam wszystkich. Witam wszystkich : ) Kuleczko trudno mi odpowiedzieć tak..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 7

.. ...uchronię od wszczepienia CRT.Pozdrawiam.pa Mynia: ) ) ) Wiem,że..jesli bedzie taka konieczność..na pewno Ci wszczepią to urzadzenie, myślę,że..nie musisz się obawiać, wiadomo, że..jest to zabieg w znieczuleniu miejscowym i pacjent jest świadomy, gorsze jest samo dochodzenie do formy,..

Stymulator resynchronizujący CRT

.. ...stymulator resynchronizujący CRT to bardzo zaawansoawne elektronicznie i medycznie urządzenie wszczepialne którego zadaniem jest zmniejszenie stopnia desynchronizacji w pracy komór serca u osób z zaburzeniami przewodzenia impulsów elektryczych w sercu. Układ stymuljący poza samym *..

Poziom crt we krwi

.. ...wysoki poziom crt we krwi. prosze o szczegóły co to takiego?..