Cukrzyca a niskie ciśnienie

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...hormonalne, stenoza aortalna, cukrzyca pierwotna, niektóre leki( np. nitraty ), czy też niewydolnośc krążenia lub spadek rzutu serca i jego zaburzenia w pracy. Dodam,że hipotonia zaczyna sie od RR<100/60 mm/Hg przy co najmniej dwóch pomiarach. Hipotonia objawia sie m.in...

Ciśnienie 106/67 i 93 puls

.. ...ekstremalne wartości. Ludzie z cukrzycą powinny się martwić ciśnieniem.Nadciśnienie trzeba leczyć ;ale nie wpadać w panikę,Niski puls to efekt zażywania betablokerów.Dopiero tętno poniżej 50 uderzeń jest zbyt niskie i wówczas trzeba zmniejszyć dawkę leku. Niekiedy aparaty do mierzenia..

Choroba Prinzmetala

.. ...cholesterolu, nie mam cukrzycy a mimo to mam tę corobę, dlaczego? Czy przyczyną może być niskie ciśnienie w granicach 90/60 lub niższe? Może ktoś wie o innych przyczynach występowania tej choroby niedokrwiennej. Witam Ewo nie wiem czy w dalszym ciagu korzystasz z portalu, ale odpowiem na..

Niskie ciśnienie 76/45, ciągle mi słabo

.. ...neurologicznych i chorób wymagających długotrwałego leżenia. Zbyt niskie ciśnienie mają też osoby z zaburzeniami wydzielania hormonów czy cukrzycą. Może powinnaś się wybrać jeszcze do neurologa i endokrynologa?..

Niskociśnieniowiec cukrzyk zawałowiec - mieszanka leków

.. ...niestety od lat choruje na cukrzycę ( nie potrzebuje jeszcze insuliny ). Jest po zawale ( 3 lata temu ) i po udarze mózgu ( 10 lat temu ). Jest jednak sprawna i nacodzień funkcjonuje jak 50 - latka. Jest * niskociśnieniowcem * . Od kilku lat chodzi do lekarza i ten co rusz przepisuje jej..

Niskie ciśnienie czy nerwy?

.. ...przez jakąś chorobę, np. cukrzycę czy niedoczynność tarczycy. Hipcia, radzę sprawdzić hormony tarczycy. Pozdrawiam. Sprawdziłam,są ok badania krwi i moczu i inne tez. U kardiologa też byłam. Ale u mnie cała rodzina ma niskie i nigdy nic im nie było.Ja tez od malego mam raczej niskie i..