Cukrzyca a senność

Ketoza

.. ...insuliny w przebiegu cukrzycy. Chory odczuwa suchość w ustach, dręczące pragnienie i jednocześnie oddaje bardzo duże ilości moczu. Typowe jest uczucie zmęczenia, senności, zaburzenia świadomości aż do wystąpienia śpiączki. Często pojawiają się bóle w klatce piersiowej i ostre bóle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...badania krwi - cukier ( cukrzyca również może być mylona z nerwicą - omdlenia, sennośc, osłabienie, u mnie dodatkowo swędzenie całej skóry bez objawów skórnych ), OB, magnez, potas, sód, hormony tarczycy... i kilka innych mniej ważnych - wszystko w normie poza cholesterolem : ) Kolejny..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...hormonalne, stenoza aortalna, cukrzyca pierwotna, niektóre leki( np. nitraty ), czy też niewydolnośc krążenia lub spadek rzutu serca i jego zaburzenia w pracy. Dodam,że hipotonia zaczyna sie od RR<100/60 mm/Hg przy co najmniej dwóch pomiarach. Hipotonia objawia sie m.in...

Nerwica? senność, nic mi się nie chce

.. ...niektórych chorobach, np. cukrzycy, niedoczynności tarczycy. Masz jeszcze jakieś inne objawy, które Cię niepokoją? Choroby?? Ja słyszałam,że nerwy tak męczą że jest sie wykonczonym...ale ok a może Ty masz depresję ( senność, nic Ci się nie chce )? A poza tym czasami jest tak, że do..

Problemy z koncentracją

.. ...powiedział mi ,że to może być cukrzyca, ale wszystko wyszło w normie, lekarz nic nie zalecił , ale to uczucie senności nadal mi towarzyszy i nie wiem jaka może być przyczyna? a co z cisnieniem? jezeli masz je niskie ,to tez jest przyczyna sennosci i zmeczenia. a badania w kierunku..