ćwiczenia oddechowe dla dzieci

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 578

.. ...natłoku myśli, może jakieś ćwiczenia oddechowe? Gregory napisz jeszcze co u Ciebie? Poszedłeś znowu gdzieś daleko od domu? Czego jeszcze udało Ci się dokonać? Ja mam tak, że wolę wsiąść do auta i gdzieś sobie zajechać, dajmy na to pod sklep, żeby iść do niego na nogach to też dla mnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...problemy nie pomogłyby ćwiczenia oddechowe - jak myślicie? Czesc Basiu, Ja tez mam 26 lat i juz dosc tych lekow!!! Tez probuje znalesc przyczyne,lecz obawiam sie ,ze to lezy gdzies glebiej.Jest to poprostu choroba duszy i chyba tylko sami mozemy to wyleczyc,moze z niewielka pomoca.Moj..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 303

.. ...dobrze dzialają na mnie ćwiczenia oddechowe, co wieczór oraz w bardziej nerwowych sytuacjach po 10 - 15 minut ćwiczeń. Szybki tryb życia robi swoje, mawet jak Ci sie wydaje, że siedzisz to tak naprawde biegniesz... Zacznijcie panować nad sobą i nad swoim życiem - - - ODDYCHAJCIE - - -..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...cholesterol. Do tego medytacja ćwiczenie oddechowe codziennie 20 oddechów wyobrażam sobie, że wdycham powietrze czakramem korony( na głowie ) i wydycham czakramem podstawy ( między nogami ), przewentylować dobrze pozostałe czakramy. 2 lata i efekty są: cholesterol 70 - 80, ciśnienie..

Pytanie do osób cierpiących na częstoskurcze - Str. 2

.. ...regulować to trochę ćwiczeniami oddechowymi i np. dzisiaj cały dzień czułam się źle, ale nie miałam takiej sytuacji, żebym musiała np. przerwać pracę. Od dwóch lat udało mi się też ani razu nie stracić przytomności całkowicie w trakcie ataku ( co uważam za wielki sukces; ) ) ).U mnie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 9

.. ...Na kołatanie pomaga ćwiczenie oddechowe: nabieramy wdech brzuchem i wypuszczamy powoli ustami i tak kilka razy. Jestem zapisana na różne badania serca i wizyty lekarskie. Dam znać co powiedzą. Jak ktoś wpadnie na pomysł jak zwalczyć ziewanie i uczucie duszenia, to niech napisze bardzo..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...stresy. Pisałeś, że po ćwiczeniach fizycznych przechodzi, bo ćwiczenia fizyczne rozładowują stresy. Spróbuj jeszcze innych sposobów relaksacji. Takich, które będą dla Ciebie odpowiednie. Np. Ćwiczenia oddechowe, kasety, płyty relaksacyjne. Taniec, śpiew. Oglądanie filmów, czytanie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 11

.. ...wyjście jest to robię ćwiczenia oddechowe...trochę nawet pomagają jak się człowiek skupi nad oddechem..to zapomina trroche o lęku a po drugie słuchanie spokojnej muzyczki chllout i podobne też dają trochę,,zapomnienie od tego zgiełku i codziennego pośpiechu PS. jeszcze tylko takie jedno..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 131

.. ...spróbuj proszę z tymi ćwiczeniami oddechowymi o których pisałam.Ja kiedy musiałam gdzieś jechać albo nawet w domu jak miałam dziwne uczucie w głowie,stosowałam amol.Nacierałam nim czoło,skronie,kark no i wypijałam 20 kropli na łyżeczce cukru.Amol to lek ziołowy i bardzo skuteczny więc..

Lęk przed jazdą samochodem

.. ...mnie zasad relaksacji( ćwiczenia oddechowe )i zawężania pola uwagi poprzez wpatrywanie się w tarczę zegarka - konkretnie czubek sekundnika. Działało własnie do czasu,kiedy lęk nie pojawił się w samochodzie albo gdy prowadziłam lekcje.Jak wtedy zastosujesz metody relaksacji?!Kiedy..