Czego objawem może być ból głowy

Udar mózgu

Udar mózgu

.. ...dużych ilości alkoholu. Objawy udaru mózgu. nagłe osłabienie siły kończyny ( górnej lub dolnej ); sztywnienie kończyny; jednostronne pogorszenie widzenia; trudności w mówieniu lub rozumieniu mowy; nagle pojawiający się ból, zawroty głowy. Każdy pacjent po udarze mózgu powinien być..

Hipotonia ortostatyczna

Hipotonia ortostatyczna

.. ...nad ciśnieniem krwi. Objawy hipotonii ortostatycznej. zawroty głowy, zaburzenia równowagi; mroczki przed oczami; ból wieńcowy; tzw. ból wieszakowy - ból karku w pozycji stojącej. Łagodzenie objawów hipotonii ortostatycznej jest łatwiejsze gdy pacjent jest świadomy co ma wpływ na..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...odpowiednią ilość tlenu. Objawy niedotlenienia mózgu mogą wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...100 uderzeń na minutę. Objawy związane z arytmią są nieswoiste: zawroty głowy, mdłości, ból lub dyskomfort w klatce piersiowej, problemy z przełykaniem, uczucie kołatania serca, lęk, omdlenia. Diagnostyka obejmuje EKG spoczynkowe, wysiłkowe ( jeśli wysiłek jest podejrzewany o wywoływanie..

Olbrzymiokomórkowe zapalenie tętnic (choroba Hartona)

.. ...autoimmunologicznych. Objawy choroby Hartona. Najbardziej typowe objawy choroby Hartona to ból głowy uniemożliwiający sen oraz obrzęk w okolicy tętnicy skroniowej. Tętnica jest wyraźnie widoczna przez skórę, która często jest zaczerwieniona. Możliwe są także inne objawy ogólne, jak..

Bromazepam (Lexotan, Sedam)

.. ...nerwowego oraz przy objawach somatycznych towarzyszących stanom lękowym ( lęk manifestujący się np. bólem głowy, bólem brzucha, bólem w klatce piersiowej, itd ). W pierwszych dniach leczenie może wystąpić nadmierna senność, uczucie zmęczenia, problemy z koncentracją. Bromazepam w dużych..

Objawy zakażenia HIV

.. ...odpornościowego na zakażenia. Objawy są wysoce niespecyficzne, grypopodobne. Są to przede wszystkim ból głowy, gorączka, uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe, często dochodzi do powiększenia węzłów chłonnych. Jeśli zakażona osoba nie ma świadomości, że znalazła się w ryzykownej..

Nadciśnienie tętnicze to problem 30 proc. Polaków

.. ...przypadków, rozwija się bezobjawowo albo daje skąpe i mało charakterystyczne objawy, takie jak bóle głowy, osłabienie, gorsza tolerancja wysiłku, wyjaśniał prof. Januszewicz. Pierwszą manifestacją tego schorzenia u większości pacjentów są niestety groźne powikłania. Jak ocenili..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...bezładna czynność serca. Objawami są np. duszności ( zgłasza je ponad 60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby..

Lecz nadciśnienie skutecznie

.. ...dawać symptomów. Rzadko objawia się złym samopoczuciem, rozdrażnieniem, silnym pobudzeniem, bólem głowy - powiedział prof. Głuszek. Jest to duży problem, gdyż schorzenie to znacznie zwiększa ryzyko groźnych dla życia powikłań, jak udar mózgu, zawał serca, niewydolność serca czy nerek. Z..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...u mnie co jakiś czas objawia sie tak: zawroty głowy, mdli mnie, mam dreszcze, czuję się jakbym miała zemdleć, pojawia się ból w klatce piersiowej. I oczywiście serce szarpie. Ostatnio takie złe samopoczucie trwało 3 dni. Do tamtej pory brałam tylko betaloc zok 25 mg/doba. Po tym 3 -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 38

.. ...Ja mam właśnie takie objawy jak opisujesz zawroty głowy nudności, dreszcze, kołatania serca ( to jest najmniejszy dyskomfort ), bóle w klatce i najgorszy objaw uczucie odpływania, jakby mnie tu nie było tylko jakbym była za jakąś szybą i uczucie, ze zaraz zemdleję lub stracę przytomność..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...idę za ponad tydzień a objawy są nie do życia: Atak bólu w klatce piersiowej i kołatania serca pierwszy raz miałam na początku br. Później napady były raz na miesiąc, co 2 tyg a teraz są cały czas..... Od 12 dni boli mnie głowa, mam zawroty głowy ( częste ), robi mi się ciemno przed..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...sam prowokuje takie objawy, byś mógł sobie z nimi poradzić np. wzięciem leku. To dzieje się zupełnie podświadomie. Problem polega na tym, że problem emocjonalny nie znika, po uspokojeniu serca lekiem. To może ból głowy, depresja, drętwienie rak? Kolejne leki i kolejne złudnie rozwiązane..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 46

.. ...też można zaliczyć do objawów nerwicy? do GABI. tak Gabi to jest jeden z wielu objawów nerwicy.przechodziłam przez to,najlepsze jest to że co jakiś czas nerwy znajduja sobie słaby punkt w twoim ciele i tam sie skupiaja.Ja przechodziłam juz bóle głowy ,serca,napiecie mieśni.W tej chwili..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 164

.. ...ciężko.Niestety tak jest, że objawy można sobie samemu wymyślec.To samo mam, i pomimo tłumaczenia znajomych, rodziny i lekarzy nie chce mi wyjśc z tej chorej głowy.Jednak jak zaczęłam brac leki jest dużo lepiej, mam ochotę z nich zrezygnowac i sama powalczyc bo troszkę siły mi przybyło i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 546

.. ...i mam jeszcze kilka objawów: Wcześniej były to bóle głowy i zawroty głowy, strach przed śmiercią, bóle w mostku [które nadal miewam]. Badania nie wykazały niczego. A taki oddech mi już pozostał.. Lancia jesli masz zwroty glowy i bole serc to juz moga byc objawy nerwicy. Bedzie dobrze..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...mnie się zaczęło sie od objawów, a nie od postawienia diagnozy. M.in. miałam okropne zawroty głowy uniemozliwiajace normalne funkcjonanowanie, a nawet czasem chodzenie, bóle głowy i podwyższone ciśnienie. Wartości 155/95 - 145/90 w wieku 30lat. Poczatkowa diagnoza to nadcisnienie i lek..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...wykryto zespół Barlova. Objawy jakie mi towarzyszą to niekiedy zdarzające się bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy muszą posiadać identyczne objawy. Lekarz przypisał mi beta..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...waszym zdaniem to rowniez objawy nerwicy? Ja miałam wszystkie opisane przez was dolegliwości : bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...opisywany przez Ciebie objaw. Sama rowniez to miewam. Nie wiem czy dobrze to opisze, ale to reakcja blednika na szybka zmiane pozycji ciala. Staraj sie nie zrywac sie gwaltownie z fotela ani z lozka. Zanim wstaniesz rano z lozka, usiadz na chwile. Mysle, ze jesli mnie posuchasz,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...miesiąca mam dziwne objawy typu ból głowy non stop, dusznosci, dretwienie konczyn, klucie w okolicach serca, i ból wewnatrz klatki piersiowej, bardziej od tylnej strony ( tak jakby pluca ), napiszcie jak ma ktos podobne dolegliwosci czy to jest normalne podczas depresji czy nie??chodzi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...na kacu i zazwyczaj objawia się tachykardią, megadusznościami, zimnym potem, mrowieniem twarzy i kończyn oraz oczywiście paniką że wykorkuję:/ Ostatnio miałem to wczoraj. Jak zwykle po baletach z alkoholem miałem zawalone zatoki, z czego bierze się ból głowy i uczucie * gumowej kulki w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...w rozpoznaniu swoich objawów i nazwaniem ich nerwicą. U mnie zaczęło się wszystko 2 lata temu. Najpierw bóle głowy różnego rodzaju. nKucia,sciskania,zachwiania równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...znaczy może inaczej objawy takie jak bóle głowy różneco rodzaju, jakieś schizy z nimi związane drętwienia,. zaczerwienienia, omdlenia,wrażenie że zaraz się przewróce, zatrzymujące lub przyśpieszające bicie serca itp. A miałam te dolegliwości 1rok. Teraz już ich nie mam. Czasami tylko..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...pojawiły się tez inne objawy, tzn. trzymanie drobnych przedmiotów w ręce dłużej niż kilkanaście sekund powodowało ból i zdrętwienie. Ten ból praktycznie wykluczył mnie z wykonywanej wtedy pracy jak i jakiejkolwiek innej pracy gdzie trzeba było ręce trzymać powyżej głowy. Po za tym od..

Niedomykalność mitralna I stopnia i wypadanie płatka

.. ...dwudzielnej.Na początku objawiały sie bóle głowy ,duszności oraz kręciołki jak mój synek mówił i na twarzy robił sie bardzo blady. Wykryto to za pomącą ECHO serca bo Hollter nie wykazał nic.Natomiast EKG wykryło wiotki przedni płatek zastawki mitralnejz cechamiwypadania do LA.Znaleziono..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...przyczyn tylko hamują objawy, zatem problem pozostaje i wciąż nam towarzyszy w życiu. Wyczerpuje nas i nęka. Znam przyczyny takiego stanu i jeśli chce ktoś to przedyskutpować to zapraszam na GG 7028787. Naprawdę wszystie dilegliwości są do usunięcia łacznie z nerwicą . Kochani bólowi..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...Powtarzam, zamiast na leki objawowe i USG, wydajcie na niegazowaną wodę, docieplenie stroju, kurs masaży u DOśWIADCZONEGO masażysty i saunę. Pozdrawiam, Paweł cześć Jolu ja miałam taki silny ból głowy miesiąc temu okazło się miałam tętniaka mózgu.od miesiąca dziękuję Bogu ze Żyje byłam..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...nerwice wiec to pewnie jej objaw, neurolog tez mowi ze to napieciowe bole glowy, gdy zapytalam o mozliwosc zrobienia rezonansu powiedziala mi, ze nie widzi takiej potrzeby, bo gdyby w glowie dzialo sie cos zlego to by byly tez inne objawy a nie tylko bol : ) Witam.Ja tez od paru dni mam..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...nie jest przypadkiem objaw nerwicy, bo miewam też takie * napady lękowe * . Czuję wtedy, że muszę wszystko szybko robić i każdy dźwięk wydaje mi się groźny. Popadam w panikę i serce bardzo szybko mi bije. Trwa to od 5 do 10 minut do momentu kiedy się całkowicie uspokoję. Proszę o pomoc!..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...wpw ma właśnie takie objawy?? czekam na ablacje ale nie wiem czy wpw ma takie opjawy, bo trochę to dziwne bo wpw nie ma takich objawów... czy wie może ktoś coś na ten temat? U mnie wraz z postępem choroby postępuje uczucie zmęczenia, tylko nie wiem, czy jest to wina samego WPW czy też..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...adres:anna.kwapien@wp.pl Objawy migotania komor - zatrzymanie krązenia DO łUKASZA Ja mam ok 3000 dod. skurczów komorowych na dobę ( na lekach - Betaloc zok 50 ), czy to już dużo i czy to może być groźne? Bo moja p. kardiolog jeszcze nie wie. Jak to jest Twoim zdaniem? Czasami b.źle sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...Ale powiedz mi jeśli objawy nie pozwalają Ci normalnie funkcjomnować - ja tak miałam ( przed ablacją ). Często miałam - ja to nazywałam atakami, które trwały kilka dni - zawroty głowy, uczucie że odpływasz - jakbyś miał zemdleć ( non stop przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...widze, ze masz takie same objawy jak ja tylko ze u mnie po badaniu HOLTERA na oddziale kardiologi wyszło jeszcze bradykardia zatokowa, moje objawty tez zaczeły sie od omdlenia, mrowienie w lewej rece, bóle głowy, zawroty, do tego doszło jeszcze doszło ból w klacie okolice mostka - jak..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...doszły do tego takie objawy jak: bóle pleców, uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat..

Ból głowy nad okiem

.. ...spokój. Ale zatoki często wracają szczególnie jesienią, wiosną przy brzydkiej , wietrznej pogodzie. Takie częste bóle głowy to mogą być oczywiście migreny, ale ból nad okiem to typowy objaw zatok. Pozdrawiam..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...Chorowałam przez 2 tyg z objawami kaszlu i kataru. Po tyg przeszło ale został bardzo rzadki kaszel ( na katar - otrivin ) i codziennie mam stan podgorączkowy. Jakieś 4 dni temu bolała mnie prawa kość policzkowa. Potem przeszło. Wczoraj miałam ból w lewym łuku brwiowym, lecz lekki. Dziś o..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...NERWICA( bo ma takie objawy, a ja jestem okropnie nerwowy ), LORDOZA ( RTG wykazało skrzywienie kręgosłupa szyjnego ) i SPOŻYWANIE ALKOHOLU. Więc reasumując stwierdził, że są to NAPI ECIOWE BÓLE GŁOWY w wyniku podanych przeze mnie przyczyn. Biorę na to Cinnarizinum i Xanax, jakoś żyje..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...i dziwne niepokojące objawy takie jak ból w klatce,kolatanie,uczucie duszności, niepokoj,czasami zawroty głowy.Zrobiłam EKG lekarz ogólny rzucił okiem i stwierdził,że wszystko jest w porządku.Czy to badanie jest wiarygodne? skąd więc te objawy? Mam takie same objawy jak Ty, EKG raczej tu..

Ugięcie płatka przedniego do lewego przedsionka

.. ...mitralnego moga towarzyszyć objawy kliniczne, takie jak bóle w okolicy serca, kołatanie serca i arytmie, zawroty głowy, zaslabnięcia, a nawet utraty przytomności. Współistnienie powyższych objawów z wypadaniem płatka określa się zespołem wypadania płatka, zespołem wiotkiej zastawki lub..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...uwagę Jesli masz takie objawy to może to byc zupełnie cos innego niz refluks. sugeruje się refluks, więc trzeba sprawdzic gastroskopię, jesli nie to może byc zaburzenie pracy przełyku , które wywołuje zaburzenia w rytmie pracy serca a przy tym zawroty głowy, mroczki przed oczami...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 59

.. ...może ból pleców to też objaw nerwicy czy ktoś z Was tez tak ma. słuchajcie kto robił badania na cholesterol? jaki mieliscie wynik czy ktos miał powyzej 230? Do Wojtka83 na bóle i trzaski w głowie ulgę przynosi polewanie karku, a nawet całej głowy zimną wodą mnie pomaga . Tylu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 65

.. ...zaszkodzi. Teraz mam podobne objawy też robi mi się gorąco nagle, poce się do tego jeszcze bóle głowy. Wystarczy że lekko zmienia się pogoda i od razu robi mi się nie dobrze. Nerwica może atakować różne organy nawet te najbardziej intymne u mnie akurat nie miałem z tym problemu, ale w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 75

.. ...to ma wpływ na nasze objawy. Pierwszy raz się ciesze że już prawie jesień bo tego lata nie będe wspominał najlepiej. Wczoraj byłem u lekarza i dał mi leki jeszcze na wrzesień. Po tym okresie czasu jak nic się nie bedzie działo będe mógł je powoli odstawić. Bóle głowy mineły, ale te..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 106

.. ...nadzieję, że się wyciszę, objawy znikną, ale... Niespodzianka. Od pierwszego dnia do ostatniego nie było chwili, żebym nie myślała o swoich lękach. Codzienne bóle głowy ( chociaż nigdy mnie nie bolała nad morzem ), kłucie i pieczenie w klatce, strach, że do lekarza i szpitala daleko, no..

Nerwica - artykuł

.. ...do niej doprowadzić. Objawy zaburzeń nerwicowych są bardzo zróżnicowane. Być może zdarza Ci się przeżywać czasem lęk, smutek, silne rozdrażnienie lub zmęczenie bez powodu, utratę sił witalnych, problemy z koncentracją, zmniejszoną efektywność w pracy albo też odczuwasz niczym..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...mnie. A dokładniej moje objawy wyglądają tak: ogólna słabość, ból i zawroty głowy, wszystko mi się trzęsie w środku, tracenie świadomości - ja to nazywam odpływaniem( chociaż nigdy nie odpłynęłam, tzn nie zemdlałam ), dreszcze, chociaż jest np. upał i czasem takie dziwne uczucie,..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...gorzej... Mam identyczne objawy jak Ty, kiedyś dochodziło u mnie jeszcze do hiperwentylacji. Najwyższe tętno jakie miałam to ponad 200 z tego co lekarz uchwycił, ale to i tak przypuszczenia były, gdyż nie nadążył liczyć, tak serce mi waliło... Niestety nie wiem co Ci poradzić, ponieważ u..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...Choroby tarczycy dają objawy które przypominają nerwicę. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) i aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam. barbarella, wszystkie te badania mialem robione na tarczyce i hormony i odziwo wszystkie wychodzilo jak u malego dziecka ale lekarze twierdza ze to..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...rzeczywiscie wskazuja na typowe objawy dla nerwicy...Ale zeby wykluczyc inne schorzenia musisz zrobic badania to podstawa aby miec pewnosc ze to nerwica.Zgadzam sie tu z Barbarella podstawa to magnez on jest odpowiedzialny w organizmie za nerwy i prawidlowa prace serca potas jest rowniez..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...do was bo mam podobne objawy ale troche inne... to znaczy mam straszny bol glowy kark mnie bardzo boli czuje cieplo na twarzy i karku ,szybkie bicie serca caly czas czuje sie zmeczona a na dodoatek ostatno zauwazylam ze lewa reka mi sie trzesie i nogi wiecie moe co to jest? Proponuję..

Działanie uboczne clexane - Str. 2

.. ...biore ten zastrzyk i mam objawy duszności, bólu głowy, podwyższone tętno, oblewa mnie pot. Nie biore innych leków. Generalnie źle się czuje. Cześć, ja jestem po 17 zastrzykach i mam jeszcze 10. Nie zauważyłem u siebie żadnych skutków ubocznych, czasem trochę boli mnie głowa. Co do picia..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...moglabym pisac o tych moich objawach. badania takze nic nie wykazaly powaznego...okazalo sie,ze te wszystkie objawy,ktore mialam byly na tle nerwowym ( nerwica tak dziala )... upewnij sie czy nie masz jakiegos czynnika stresogennego, ktory moze wywolywac te napady drgawek... pozdrawiam..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...miesięcy mam dziwne objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i nogi.Czasem mam tak śmiesznie w głowie i przechodzi na..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...okolicznościami ) ale nie wiem czy objawy same ustaną tak jak bóle mostka, czy dalej będą się utrzymywać. Myślę,że podloże tych dolegliwości może być nerwowe.Albo zostały wywolane przykrymi przejściami albo zaczyna się nerwica,z którą musisz walczyć.Im wczesniej tym lepiej.Doświadczałam..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...wynika ze masz podobne objawy do moich. Lekarz u mnie postawil diagnoze NERWICA WEGETATYWNA . Nerwica ta moze pojawic sie nagle nawet kilka lat po jakims traumatycznym przezyciu lub po dlugotrwalym stresie. czesc najlepiej jak zjawisz sie u lekarza bo ja tez tak mialam i jak przeczytalam..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...miesiaca mam podobne objawy dretwienie rak,problem ze wzrokiem,zawroty glowy,jesli ktos chcialby podzielic sie swoimi doswiadczeniami podaje maila karolinaroch@wp.pl Mam coś podobnego. Wszystko zaczeło się prawdopodobnie od urazu przy wychodzeniu na trap łodzi w ciężkim sprzęcie -..

Poziom jaki reprezentują niektórzy lekarze w Polsce

.. ...)które daje rozliczne objawy typu. zawroty głowy , skrócenie odechu , ataki lęku napadowego,kołatania serca ,omdlenia,bóle migrenowe głowy ,itp.( całosc zaburzenia obejmuje 32 symptomy ) Przyczyna powyzszych objawów jest dysautonomia - zaburzenie funkcjonowania autonomicznego układu..

Czy EKG to wyrocznia?

.. ...Czy jak ktoś ma takie objawy jak pieczenie w przełyku, bóle z plecach, po bokach, osłabienie, zawroty głowy czyli objawy raczej związane z sercem to prawidłowe badanie EKG wykluczy to na 100%? Mój mąż miał EKG i wykazało że jest wszystko OK, ale objawy nadal są, internista twierdzi, że..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...roku życia dokuczaja mi objawy takie jak w tytule... byłam juz u wielu lekarzy poczatkowo przypisywano to okresowi dojrzewania kilku lekarzy stwierdziło ze taka moja natura i słaby organizm ogólna wrażliwosc. pozniej wykonano mi EKG oraz echo serca wszystko było ok. Jakies 2lata temu..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...nie muszą świadczyć o objawach raka mózgu, ale jeżeli są bardzo dokuczliwe nie zaszkodzi jak pójdziesz z tym do lekarza. Możliwe jest, że bóle głowy to efekt niskiego ciśnienia, ale może to być także na przykład migrena, albo * uroki * dojrzewania * . I jeszcze jedno - kiedy masz te bóle..

Ataki wymiotów i bóle głowy

.. ...tygodnia mam ataki które objawia sie wymiotami i bólem głowy nie mogę sie ruszyć z łózka przed 4 - 5 godzin. Co mam robić jetem po aputacji nogi powikłania cukrzycowe dlatego mam problem z o puszczaniem mieszkania bardzo Proszę o Pomoc i Radę!!!!!!!!!!!! Bożenko to przykre że tak wiele..

Mrowienie prawej dłoni i stopy

.. ...Czy ktoś ma podobne objawy? Pozdrawiam A czy zdarza Ci się jeździć samochodem/pociągiem przy otwartym oknie z prawej strony ( zwłaszzca po wysiłku fizycznym )? Siedzieć w pracy na przeciągu/przy uchylonym oknie z prawej? Czy Twój kregosłup jest ok?Miałam kiedyś bóle..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...pomogliście.. tez mam te objawy i teraz wiem,że to pewnie nerwica.. leków postaram sie nie stosowac..moze sama dam rade ; ) Też cierpię na nerwicę. To już 8 miesięcy. Na początku, czasami leciała mi krew z nosa, kołatanie serca, bóle głowy, karku, brak apetytu. Ale po wizycie u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 332

.. ...świra i.t.p.Pierwsze objawy nerwicy pojawiły sie 6 lat temu lekarz przepisał mi afobam,brałam 2 dni i przerwałam bo byłam sie uzaleznienia.Sama starałam sie poradzic sobie z choroba,długo było dobrze,ale ostatnio choroba znow wrociła i to ze zdwojona siła i juz sobie nie radze.Od kilku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 437

.. ...że żeczywiście są to objawy podobne do nerwicy bo występują okropne zawroty głowy jak i przy nerwicy różnego rodzaju bóle i ja czasami już nie wiem czy w danym momencie mam to wszystko od nerwicy czy od kręgisłupa Matiago witaj słonko dobrze że się odezwałas to dobra wiadomość że u..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 541

.. ...to nie jest jeden z objawów nerwicy.Obserwuję dokładnie swoje ciało,samopoczucie i zdarzyło mi się już coś takiego 2 albo 3 razy.Mianowicie właśnie te bóle głowy - taki ucisk w skroniach,ból w karku.Po paru dniach takiej mordengi momentalnie ból głowy przechodzi i naraz pojawiają się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 881

.. ...zadnych niepokojacych objawow - jego diagnoza to bóle klaserow i migrena napieciowa. powiem jednak szczerze ze nadal sie boje i obawiam czy ci lekarze maja racje i naprawde nic mi nie jest ( moze mam guza albo tetniaka ktorego nie wykryli ). zastanawia mnie dlaczego nie skierowali mnie..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...Ja miałam takie same objawy jak ty. Z kolei koleżanka miała problemy z kręgami tj. wszystko wynikało z jej wady postawy. Rośnie mi prawa dolna ósemka ( tzn próbuje, ale trzeba ją usunąć, bo zahacza o siódemkę ) i muszę ją chirurgicznie usunąć w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że to..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...krótko bo wymienione objawy pojawiają się już po 2 - 3 tabl. - cisnienie owszem spada. Witam.U mnie sytuacja jest podobna, chociaż mam inne leki ,wcześniej czułam się dobrze ,ale czasami podskoczyło mi ciśnienie w czasie ciąży stwierdzili nadciśnienie i od tamtej pory biore już leki na..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...wykluczy wady serca.Objawy, które opisujesz miałam ale wieku nieco późniejszym.Wykryto u mnie tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej,na szczęście dość szybko bo nadal żyje i jestem po operacji.Pozdrawiam odpisz jak ci poszło u kardiologa. Witaj Marek. Podzielam zdanie ;inki;, bo opisane..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...nie potrafią odnaleźć. Objawy, które u mnie występują to: chroniczne zmęczenie ( nawet po cało nocnym wypoczynku ), senność w ciągu dnia, męczące sny w nocy, brak energii do życia, apatia, ciągle zły nastrój, poczucie nie obecności, otępienie, mgła umysłowa, obraz mi się rusza przed..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...częstoskórcz serca, objawia się to tym, że co jakiś czas bez powodu uderzenia serca ( puls ) wynosi nawet ponad 150 uderzeń na minute przy dość słabym ciśnieniu, uczucie duszności, słabnięcia, ból głowy i drgania ciała przy tym mam... może córka choruje na to samo...myślę że to nie..

Koszmarny lęk

.. ...zapanować i pokonać takie objawy somatyczne, jak np.ból głowy, ale mam cały czas wewnętrzny niepokój, takie motylki w brzuchu. Nie nazwałabym tego nawet zdenerwowaniem, to takie trochę inne uczucie. Jakby strach, ale przed czym? tego nie wiem. Ostatnio boje się być sama, bo mam takie..

Nerwica w ciąży - Str. 146

.. ...Marciocha a jakie ty masz objawy że bierzesz ten lek tzn.rudotel co ci dolega.odpisz bo ja już też nie daje rady.Nie mam siły nawet na tym leku. Malwa!ja oprócz rudotelu biorę jeszcze amitryptylinum 25mg..te leki mi życie uratowały i mój psychiatra że mi to przepisał...Moje objawy..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...jest mi odnowa źle moje objawy to : - bóle w klatce piersiowej ( EKG wporządku ) - bóle zoładka - chęć wymiotów lecz niemoge jak nawet się zmuszam - uczucie cięzkjości na klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - a co dziwne serce bije mi normalnie..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...dłuższego czasu mam objawy nerwicowe - przyspieszone tętno, podwyzone ciśnienie, napady lękowe... Serce w porządku. Krew, mocz itd - wszystko ok. Oprócz tego wszystkiego miewam dziwne dolegliwości w okolicach brzucha. Ucisk ok 10 cm nad pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...Artur,ja takie wszystkie objawy miałam i to jest nerwica,tak przynajmniej było ze mną,również miałam zawroty głowy i uczucie jakbym miala zaraz zemdleć i również gorzej się czułam w takich miejscach jak sklep,autobus czy tłum ludzi.kłucia serca również miałam i drętwienie nóg.U mnie była..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...Czy poprostu kolejne objawy mojego nadcisnienia? Aha jeszcze jedna niepokojaca rzecz miesiac temu zauwazylam jakies plamki pod pachami?? Cos wam to mowi? Ktos takie cos mial? jest tu ktos o podobnych objawach btw dzisiaj cisnienie mierzone 160/90:/ tetno 100 czy ktos tu wogle odpowiada?..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał mnie do domu:/ Radzę iść do lekarza. U mnie tak objawia się stan zapalny zatok. Bóle głowy, stan podgorączkowy i gorsze samopoczucie. Ja byłam u lekarza ale zostałam odesłana do domu.Lekarz powiedział że..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...przedstawia miej więcej moje objawy chciałbym rady ?? Mam 19 lat przez okres 4 lat brałem środki odurzające do czasu aż coś mi się stało do dzisiaj nie wiem co od okresu zaprzestania brania tych środków mam bardzo wielki problem ze sobą a szczególnie z sercem moje objawy to między innymi..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...daja ... ;( Reasumujac objawy Zawryty glowy ( plywanie lekkie ) Bol zaladka Drżenie miesni Gul w gardle Czasowo slabe widzenie Niech ktos napisze co to moze byc ... Wrublo, trudno zgadywać,objawy, które wymieniłeś mogą mieć wiele przyczyn. Ze swojej strony doradzam sprawdzenie, czy masz..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...zapalnego. Więc czym się może objawiać przewlekły stan podgorączkowy i inne dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...wmawiam te wszystkie objawy :( od niedawna biore magnez i powiem szczerze ze troszke pomaga. Pragne przypomniec ze nerwice mozna wyleczy kuracja magnezowa. Takze polecam magnez jezeli jest to nerwica. Pozdrawiam Mam te same oznaki.Lat 15.I boję się że może to być coś gorszego np:guzy..

Objawy nerwicy? często wybucham, denerwuję się

.. ...rozdrażnienie czy już objawy jakiejś choroby ? bardzo często wybucham..nawet bez powodu, wszystko mnie denerwuje, nie raz jakaś głupota potrafi mnie od razu doprowadzić do wybuchu i do płaczu. mogę dostrzec również labilność emocjonalną. dochodzą do tego często bóle głowy..w sumie dzień..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...a rezultatu żadnego. Objawy nie ustępowały częstoskurcz trwał ok 15 minut pojawiał się średnio co dziennie. Po takim * ataku * pojawiało się zmęczenie, bezsilność, roztrzęsienie itd. Poza częstoskurczem miałem takie objawy jak: płytki oddech, bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności,..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...tarczycy. też mam takie objawy,najpierw z przodu głowy i przechodzi na tył .lekarz mówi ze tj. migrena i przepisał mi skierowanie do neurologa. zobaczymy co on stwierdzi. pozdrawiam bylem juz kilka razy u neurologa.. i to nie jest migrena, dzisiaj bylem kolejny raz i tm razem wyslal mnie..