Czego objawem może być wysoka gorączka

Objawy zakażenia HIV

.. ...odpornościowego na zakażenia. Objawy są wysoce niespecyficzne, grypopodobne. Są to przede wszystkim ból głowy, gorączka, uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe, często dochodzi do powiększenia węzłów chłonnych. Jeśli zakażona osoba nie ma świadomości, że znalazła się w ryzykownej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 156

.. ...20 - 50 dni. Pierwsze objawy to zaparcia lub rozwolnienie , wysoka gorączka , niepokój. Później następuje światłowstręt i wodowstręt , agresja ,ślinotok i paraliż. Wirus wścieklizny atakuje mózg. To tyle z tych wstrętnych rzeczy. Te dobre to te ,że wbrew pozorom wścieklizna ludzka..

Dodatkowe skurcze - Str. 138

.. ...wiadomosci? Gabi jakie masz objawy? Stasiu chyba jeszcze na badaniach, nie dał znaku smsem na razie. Ula, ja objawów zapalenia nie mam zadnych, poza codzienną gorączką, wysokim OB i biłakiem CRP, które rosnie przy stanach zapalnych. jestem zmęczona tym badaniem się...laryngolog na 11..

Niedotlenienie przyczyną zawału serca?

.. ...ostra reakcja alergiczna objawiajaca się opuchnięciem gardła, obrzękiem płuc...mało brakowało, aby się udusiła. Miała bardzo wysokie ciśnienie. Pogotowie zabrało ją na OIOM przy oddziale kardiologicznym, tam po podaniu haków i tlenu reakcja powoli ustąpiła. Na drugi dzień miała..

Wysoka gorączka a zapalenie mięśnia sercowego

.. ...poza tym zadnych innych objawow... Lekarz nie wysłuchał szmerow, chociaz inny lekarz cos tam uslyszal... dziekuje za odpowiedz exoda Ja mialam ifekcyjne zapalenie wsierdzia czyli cos bardzo podobnego i miałam gorączke ale z tym ze była to temperatura 37.7 która występowała od kilu może..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...zapalenie mięsnia serowego. Objawów jak większość tutaj wpisanych nie miałem tylko wysoki puls w granicach 100 no i troche osłabienie. Co ciekawe ciśnienie w normie i trochę gorączki. Wprawdzie tydzień wcześniej maiłaem gorączkę rzędu 39 stopni ale po badaniach w osrodku pani doktor..

Duszenie się - Str. 23

.. ..., czy takie mogą być objawy nerwicy - dreszcze, a przy tym było mi bardzo zimno. Pozdrawiam. Jowita. Jowita! teraz mam mniejsze problemy z nerwicą,ale objawy jakie opisujesz dawniej miałam z tym ,że u mnie oprócz problemów z sercem były dreszcze,wysoka gorączka /do 39/i paniczny..

Choroba Kawasaki u osoby dorosłej

.. ...rozpoznaje się na podstawie objawów klinicznych, nie ma bowiem swoistych dla niej testów diagnostycznych. Wszystkie dzieci gorączkują wysoko do 40 st. C przez co najmniej 5 kolejnych dni. Oprócz tego występują u nich zmiany na śluzówkach jamy ustnej, języka, warg i na spojówkach oczu. Na..

Ciągłe zbieranie się płynów w woreczku osierdziowym

.. ...zapalenie wsierdzia? Ma inne objawy ( wysoka gorączka, bole mięśniowe, bakterie w krwi )? Lekarze nie powinii go wypuścić ze szpitala, skoro ten płyn ciągle sie pojawia. MIałam 3 operacje serca, i po dwóch zebrał mi się płyn w osierdziu. Raz, kiedy miałam 8 lat, było go też tak dużo, że..