Czerwone plamki na szyi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 726

.. ...Ania5121 jeśli chodzi o te czerwone pręgi na skórze po podrapaniu, to byłam z tym kiedyś u alergologa to lekarzstwierdził, że to pokrzywka idiopatyczna czyli nieznajomego pochodzenia. Jeśli chodzi o te zmiany ( plamy ) od wiatru, zmiany temperatury na twarzy i szyi to jeszcze nie byłam u..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 769

.. ...czasu dostaje takich czerwonych rozlanych plam na szyi i poniżej swedzi jak byk potem wysypka i znika samoistnie. Raz nawet wyladowałm na pogotowiu bo mnie od srodka dusiło jak mnie potem obsypało własnie na dekoldzie to duszności przeszły. Boże co człowiek musi przechodzić i niewiadomo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 28

.. ...momencie zdenerwowania mam czerwone plamy na szyi i twarzy. Dodatkowo mnie to męczy i stresuje. Ma ktoś może taki problem? Tak, ja też to mam. Pierwszy raz - osiem lat temu. Teraz mam 38 lat. Pamięta swoje zdziwienie kiedy obydziłem się w nocy i moje serce oszalało. W doodatku ten..

Czerwona twarz po alkoholu

.. ...wódkę to robią mi się czerwone plamy najpierw na twarzy a później stopniowo na szyi aż do tego stopnia, że twarz jest cała czerwona włącznie z szyją. Nie zawsze raz mogę pic do upadłego a raz mam w/wym problem. Wie może ktoś więcej coś na ten temat? Dzięki za rady i pomoc To przestań..

Nerwica lękowa - szybko się stresuję i dostaję czerwonych plam na twarzy

.. ...się stresuję i dostaję czerwonych plam na twarzy, szyi i dekolcie. bardzo trudno mi z tym normalnie funkcjonować.kiedyś brałam Afobam ale przestałam. co mogę zrobić by sobie z tym poradzić. mam na imie beata terz zmagam się z tym problemem mam nerwicę lękowo i biore afobam już siedem lat..