Części głowy

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

.. ...nadciśnienia tętniczego. Częściej jednak rozwija się na tle nadciśnienia wtórnego do patologii naczyń nerkowych lub miąższu nerek. Objawy złośliwego nadciśnienia tętniczego. Chory może zgłaszać cała gamę dolegliwości, od osłabienia i bólów głowy po bóle wieńcowe, duszność, zaburzenia..

Rak gardła

.. ...podzielone na trzy piętra lub części. Piętru górnemu odpowiada część nosowa gardła, piętru środkowemu część ustana natomiast gardło dolne nosi także nazwę części krtaniowej. Procesy rozrostowe toczące się w obrębie gardła są podstępne, nieraz przez wiele lat nie powodują żadnych..

Objawy zakażenia HIV

.. ...żadne dolegliwości. U części ludzi w krótkim czasie po zakażeniu rozwija się tak zwana ostra choroba retrowirusowa. Jest to efekt reakcji układu odpornościowego na zakażenia. Objawy są wysoce niespecyficzne, grypopodobne. Są to przede wszystkim ból głowy, gorączka, uczucie ogólnego..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...dzieci przy czym dwa razy częściej zdarza się to dziewczętom niż chłopcom. Ponad 5 proc. dziewcząt świadomie przyznaje, że często denerwuje się i myśli o swoich problemach, podczas gdy podobnie twierdzi jedynie 2,6 proc. chłopców .Co więcej, dziewczęta częściej odczuwają objawy napięcia,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 43

.. ...wynikały z lęku...na szczęście natrafiłam na dobrą panią doktor która szybko wywnioskowała ze moje zawroty głowy i bóle serca są spowodowane moją nerwicą i tylko istnieją w mojej głowie... wiem co czujecie kiedy nie potraficie wyjsc z domu:( ... pamietam to uczucie kiedy bałam sie wsiąść..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 143

.. ...abym znowu mogła być szczęśliwa to proszę o pomoc. Cześć wam! Dziewczyny nie poddawajcie się!!! Ja dziś wiele lepiej czuje się niż wczoraj, chociaż boli mniegłowa, ale mnie głowa to boli już zawsze:( tz to jest takie cmienie, pulsoweanie przewaznie lewej strony głowy, mam już tego dosc...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...Małgosiu pisz do nas częściej,będzie Ci lepiej...a chłopakowi naprawdę powinnaś powiedzieć co Ci dolega,żebyś przy nim czuła się spokojnie,bezpiecznie.Od jak dawna zażywasz leki? nie odczuwasz żadnej poprawy? Dorka daj znać czy już lepiej z bólem głowy...stanowczo należy Ci się jakiejś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 198

.. ...zmiany rozsiane w tylnej części głowy to od razu mu o tym powiedziałam i chciałam żeby odszedł bo nie chciałam żeby się ze mną męczył.Ale on powiedział że nie odejdzie bo to i tak nic nie zmienia między nami.I dobrze że wtedy mnie nie posłuchał bo pojechałam do Warszawy na rezonans..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 2

.. ...przez kilka dni - najczęściej o tej samej porze - nie zawsze wieczorem, gdy jestem zmęczony, czasami w ciągu dnia. Oczywiście mam także nierównomierność oddechową tętna. Dobry efekt na komisję poborową do wojska ; ) Fakt, że szybciej się męczę, miewam zawroty głowy. Ale ogólnie - żyję..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 19

.. ...wszystkiego doszły jeszcze częściowe omdlenia, tzn np jade autobusem robi mi sie duszno i mam zawroty głowy, całkiem nie dawno byłam w tak złym stanie że idąc do szkoły przez park trzymałam sie drzew bo nie mogłam utrzymać sie na nogach, a to już chyba nie normalne, mój strach wynika z..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...stało się nieodzowną częścią mojego życia,bóle z prawej strony,kłucia serca bóle klatki piersiowejteż bóle głowy.Byłam juz u psychiatry i nic,u kardiologa miałam robione echo,wszystko wporzo.Pogotowie nawiedzało mnie czesto tylko po to by dać mi zastrzyk uspakajający.Nie mogę zrobić..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 10

.. ...objawy mrowienie lewej części ciała, ucisk tuż za uchem w stronę szczytu głowy, drzenie mięśni szczególnie nogi i ręki i uczucie gorącego ucha z którego mam wrażenie , że sączy sie zimny płyn .W dotyku ucho o normalnej temperaturze , suche. Mam jakby mniej ostre widzenie szczególnie jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...ruchu lub pewnych ich części, o brak czucia ( anestezja, analgezja ) pewnych obszarów skóry, zaburzenia wzroku, słuchu lub nadmierna wrażliwość na bodźce, o napięciowy ból głowy, ból żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca o zespoły objawów..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...wyczekalam się 1,5 godz.Na szczęście to tylko przeziębienie.Ale w razie pogorszenia stanu mam receptę na antybiotyk.Mam nadzieję że nie będzie potrzebny.Magicmartin,skoro martwią Cię te objawy to proponuję Ci byś zrobił sobie tomokomputer głowy.To dokladne badanie.Basiulko,piszesz że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...pomyślałem sobie , że część z Was powinna zrobić sobie testy na Boreliozę , lub przynajmniej o niej przeczytać . Przez wiele lat dręczyły mnie różne objawy .Zaczęło się od ubytków słuchu , zawrotów głowy , problemów z sercem , dusznościami , stresu , brakiem koncentracji , pamięcią..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...mnie lewa, lędźwiowa część pleców. Czy to może mieć ze sobą jakiś związek?? Chciałbym jeszcze dodać że bóle mam jak tylko pamiętam. Aga, skoro robiłaś wszelkie możliwe badania i dalej nie wiadomo jaka jest przyczyna bólu głowy, to poczytaj to: * 4 z 10 Polaków zaciska szczęki lub zgrzyta..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 3

.. ...prześwietlenie tylnej części głowy i wyszło że mam skrzywioną lordozę w kręgosłupie szyjnym. Więc lekarz stwierdził, że to NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY. Ale ja jako niedowiarek z tymi moimi bólami głowy, byłem jeszcze u 3 innych Neurologów ( nawet2 razy prywatnie ) z wynikami tych badań i kazdy..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...wstrząśnienia mózgu, ale na szczęście nic nie wykryto. Miałam szycie na czole. Mineło pol roku , a mnie nadal boli glowa i to bardzo czesto,. Byłam u neurologa. lekarz postukał mnie młoteczkiem , kazał zamknac oczy i dotknac palcem czubkiem nosa. POwiedzial * ale nie czesto boli Cie ta..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...Ból występuje w tylnej części głowy ( czasem w skroniach ) i pojawia się najczęściej wieczorem. Wtedy wypijam * Red bula * , który czasem pomaga, czasem mniej. Te bóle były * do wytrzymania * do wczoraj. Ok. 18 znowu zaczęła boleć mnie głowa, więc od razu wypiłam red bula, który niestety..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...mitralnej przebiega najczęściej bez jakichkolwiek objawów, a wadę stwierdza się przypadkowo podczas rutynowego badania lekarskiego. Objawy są mało charakterystyczne i mogą przypominać objawy innych chorób układu krążenia. Są to: Ból w klatce piersiowej Nadmierne zmęczenie, duszność..

Szybkie tetno II - Str. 2

.. ...dobrze że jest druga część. Mojej zonie zmieniono lek z Mexicordu na Rytmonorm 150, i kicha totalna, szybko musieliśmy wrócić do poprzednich. Ataki sqrczu częstsze i dłuższe, gorsze do uspokojenia. Pomijam sensacje żołądkowe podczas jazdy samochodem i permanentne bóle głowy. Lekarka..

Nadciśnienie - dobry lekarz z Gdańska

.. ...skutkiem.Ostatnio coraz częściej występują skoki ciśnień nawet do 210/80 - ( Częste wizyty w pogotowiu ) ale nik nie chce dać skierowania do szpitala, niby jeszcze się nie kwalifikuje.Lekarz przepisała jej - nie wiem czy dobrze pisze CAPTOPRIL,FUROSEMIT,Enarenal 10 - po którym ma silne..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...coś odczuwam w górnej części głowy, schodzi to na czoło i na oczy ( brwi ).Miałem kiedys zatoki i dostawałem zastrzyki,myślicie że to znów mogąbyć zatoki??( Pracuje w takim zakładzie gdzie czasami wchodzę do chłodni gdzie jest - 20 stopni temeratury ).prosZę o odpowiedź jak ktoś cos wie..

Bóle głowy a ciśnienie

.. ...jak by mi pulsowała ta część głowy. Na RTG kręgosłupa szyjnego wyszło zniesiona lordoza ,zwężenie przestrzeni c5,c6 czy to może powodować taki ból .Czy ktos ma taki przypadek. czesc czy bul głowy może byc powiązany czesciąkregoslupa lendzwiowego witam mam bóle głowy i zawroty jakis czas..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...dodatkowe skurcze b. częśto, myślę, że uzbierałoby się ich ze 200 na dzień, czasem aż tak mi krew uderza do głowy dziwnie przy takimm skurczu. Ponadto taki ucisk w klatce, że nie mogę wziąć głębszego oddechu - to mam od bardzo dawna. Tak jakby ze stresu bl;okowały mi się mięśnie w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 175

.. ...się fatalnie, coraz częściej robi mi się duszno i muszę wychodzić ze sklepu, gorzej jest gdy jadę autobusem - czasami wysiadam bo boję się, że jak upadnę to nikt mi nie pomoże - zresztą to bicie serca jest okropne ( bije tak szybko )i zawroty głowy. Nieraz ludzie się gapią na mnie w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 211

.. ...miewam kłócia w różnych częściach ciała, bardzo czesto z prawej lub lewej strony w zebrach lub w okolicach, czasem dretwieje mi skóra głowy i twarzy, dziasiaj mam takze duszności, mam dopiero 19 lat:/ 2 miesiace temu rzuciłam palenie. Oczywiscie wmawiam sobie nowotwór skóry, płuc, gardła..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...duszności ostanio coraz częściej - bóle głowy i karku - szum i poieczenie w uszach wędruje od lekarza do lekarza,od kardiologa do neurologa i odwrotnie!Miałam 3 razy robione USG serca, jedno wykazało wypadanie zastawki, dwa kolejne już nie. Robiłam także holtera 2 razy i też wszystko ok...

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...rezygnuje z tego coraz częściej, ze strachu, że nagle dostane zawrotów. Nie wiem, może to i nerwica, ale ja wcale nie mam żadnych problemów, prowadzę życie bezstresowe. Może pomyliłam forum, może to nic z sercem? No ale morfologia wyszła ok... :/ Ehhh... witam serdecznie i chcę..

Narkotyki z problemami serca

.. ...sporadycznie ale na szczęście udało mi sie ją odstawić bez większych problemów ale bardzo często dopadały mnie ataki paniki, np. w zatłoczonym autobusie lub sklepie. Towarzyszyły temu duszności, zawroty głowy, szumienie w uszach. Później doszło do tego szybsze bicie serca, wrażenie jakby..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 21

.. ...operacje wykonuje się częściej. Jak potrzebujesz więcej informacji to pisz. Jaber: Dziękuję, za wyjaśnienie skrótu. Nie przyszło mi do głowy, ze to chodzi o Płocką. Ja jestem warszawianką - więc tą placówkę znam. Obecnie jestem leczona w innym szpitalu, gdyż tam mam opiekę..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...okropnie tak jak duża część lewej strony klatki piersiowej. Miałęm wrażęnie żę umieram i byłem o tym przekonany. Czułem nudności i duszność. po paru godzinach mi przeszło. nikomu o tym nie powiedziałem lecz serce mnie kuje do teraz non stop. Co pare godzin mam zawroty głowy. Nie wiem co..

Słabe krążenie w okolicach głowy

.. ...okolicach twarzy? Czy jest na to jakiś sposób? Czy są może leki,które mógłbym zażywać a które powodują rozkurcz żył i lepszy przepływ krwi? Z góry dziękuję za odpowiedź!! PS.Tętno mam zazwyczaj szybkie...

Drentwienie palca u nogi

.. ...bolących części ciała: całe szczęście nie miewam bólów głowy. wyrazy współczucia dla tych, co go mieli chociaż raz...hehe magnez( tabletki )+potas( sok pomidorowy )+duża ilość surowej wody niegazowanej...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...sporadyczne drętwienia różnych części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę trochę o mnie...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...ja :( Miałam jednak szczęście w nieszczęściu, bo tym razem moje * * objawy * * utrzymały się i w obecności lekarza Tętno miałam 170, ciśnienie 140/95 , skóra blada, spocone dłonie, cała dygotałam choć wcale nie było mi zimno, nie mogłam nad tym zapanować. Położyli mnie na kardiologii,..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...mnie do kardiologa. Częściej mam niskie ciśnienie, ale zdarza się ( zwłaszcza rano ) bradzo wysokie.Wtedy serce * wyskakuje * przez gardło,albo robi * fikołki * .Ból głowy jest albo bardzo silny albo * ćmiący * IDostałam leki Atoris ( 1 tabl. na naoc ),Betaloc ZOK 25 1 tabl. i krople..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 421

.. ...cieszę się ,że mogę dziś częściej poczytać na forum Twoje posty. Jednak obyło się bez opierniczania hihihihhihihihihi Zuza zgadzam się z Krystynką : ) )Ta choroba bierze się z naszej głowy.Nasze myśli bardzo często doprowadzają do ataków ,ściągają tę zmorę w najmniej oczekiwanym momencie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 809

.. ...Dobrze, że jeszcze masz 2 części to ze 2 tygodnie masz z głowy hihihi : ) Madziu Ty musisz coś zrobić koniecznie z tym strachem przed wyjściem do ludzi, dziewczyno kochana to są Twoje najpiękniejsze lata. Ja również jestem zdania, że za szybko odstawiłaś leki, kochanie porozmawiaj o tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1011

.. ...Wyobrażam sobie jaki był szczęśliwy i dumy ,ze jesteś obecna! Widzisz , ten lęk bierze się z naszej głowy,możemy nad nim zapanować i jak nadchodzi taka sytuacja że musimy się przeciwstawić chorobie ,po prostu o niej zapominamy Gratulację dla synka za zajęcie 2 miejsca! Jesteś dzielna..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1062

.. ...wczasach byłam jeszcze szczęśliwa i zadowolona,ale jednak wciaż zdenerwowana na wrzeszczace dzieci. Od zeszłego tygodnia zaczał mnie boleć mocno kar( taki sztywny jest też )oraz potylica głowy i z przodu w części czołowej - tak jak zatoki.W środę w nocy obudziłam się ze strasznym lękiem..

Nerwica w ciąży - Str. 150

.. ...a on mówi że jest szczęśliwy.Więc to chodzący anioł.Mam szczęście że na takiego trafiłam bo inny to by sobie głowy nie zawracał mną tylko by sobie inną znalazł.Ale czasem to mi go szkoda bo wiem że zasługuje na lepsze życie. Aga, tak mam za sobą cześć badań. Czyli pierwsze usg i test...

Uderzenie a bóle głowy

.. ...linia biegnie górną częścią głowy tak jak by ktoś założył mi słuchawki i uciskał, miewałam wcześniej bóle głowy ale takie normalne które po godzinie dwóch ustępowały a te nawracają niemal codziennie.Nie wiem czy po tym upadku mogło się coś stać czy to tylko stres wywołany obawą przed tym..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...głowy i dobrze wyszło a na tym forum nicie się o ym nie pisze chciałabym żeby ktoś mi doradził pozdrawiam mam dokladnie to samo idz do kręgarza na nastawianie kręgowslupa, pomaga na jakies pol roku rok : )..

Bardzo silne bóle serca

.. ...Ból serca ( o dziwo częściej po prawej stronie ) budzi mnie w środku nocy od wielu miesięcy. Często spada mi ciśnienie i drętwieją mi kończyny. Mam zawroty głowy i przytyłam 10 kg. Pół roku temu byłam u lekarza - powiedział, ze to na tle nerwowym i zalecił wizytę u psychologa - nie..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...drętwienie niektórych części ciała problemy z oddychaniem szczególnie w nocy odczuwam lęki z dnia na dzień bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się bardzo słaby oraz przeraźliwie..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 3

.. ...nogi z mrowieniem w części z tyłu za kolanem - ZAROTY GŁOWY ,zachwiania postawy ,nie zawsze dziwne ciągnięcie w plecach jak i szyji - słabe ręce nie zawsze - zmęczenie KARDIOLOGICZNIE NIBY OK konsultacja dwóch lekarzy ! Neurologicznie został mi tylko tomograf ! LEKI Polocard - prestarium..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...wewnątrz ciała ( najczęściej w okolicach gdzie mam bóle ) - zawroty głowy - niedotlenienie mózgu i problemy z pamięcią. - stres związany z długotrwałością objawów. kuracja zdrowotna: - biegam po mieszkaniu - jeżdżę na rowerze - gram w piłkę z braćmi - odżywiam się zdrowo - myślę..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...u siebie ból głowy w części potylicznej. Potrafi tak trzymać cały dzień ale następnego puszcza. W ciągu ostatniego roku miałam tak kilka razy. Nie mniej jednak do tego wszystkiego od około tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że dzisiaj nie..

Bóle brzucha, uczucie powietrza w nim itp.

.. ...w plecach w róznych częściach, zawroty głowy pojawiło sie jakies dwa miesiace temu, z powyzszych odczuwalnych ojawów mam takze lęk przed wyjsciem daleko od domu, mam chłopaka na wsi i boje sie wyjeżdzac do niego bo mysle od razu: tam daleko do szpitala tu zawsze bliżej w razie czego,..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...forum na to cierpi, część leczy się farmakologicznie, inni zdecydowali się na ablację. Ale póki nie masz jednoznacznej i potwierdzonej diagnozy przez lekarza nie martw się na zapas. Wiem, że wszelkie problemy z sercem powodują ogromny strach, ale staraj się go opanować. Bardzo często..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...Mrowienia w kończynach, najczęściej prawa ręka, ale również nogi i czasem tył głowy, do tego czasami zawroty głowy. Czasami mrowienie jest na tyle silne, że czuję że zaraz stracę możliwość ruszania ręką. Czasem mam takie objawy bez picia, ale po wypiciu na następny dzień są 10 razy..

Ociężałość głowy, nerwica

.. ...na silne bóle tylnej części głowy i przy okazji czesto omdlewałam... Mialam robioną tomografie, dopplera, eeg itp. badania okazały sie całkiem dobre i lekarze stwierdzili migreny i nerwice. przez rok był spokój. przepisane leki dawały ulge, ale teraz znów sie zaczęlo. tym razem ból sie..

Czy to nerwica? zaczęło się od problemów z częstym oddawaniem moczu

.. ...jakby nawroty raz chodzę częściej raz rzadziej. Ale to nie wszystko w te wakacje zaczęły się naprawdę poważne problemy. Miałem zawroty głowy,bóle brzucha( nie mogłem jeść całymi dniami ), straciłem na wadze. Miałem badania TK, badanie dna oka, sigmoidioskopie, morfologie które nic nie..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...lepiej. Boli mnie głowa w części potylicznej, nie cały rok temu uderzyłam się nie mocno w tył głowy i właśnie głowa mnie w tym miejscu boli ;( . Czasami bóle są nie do zniesienia * wogóle nie mogę ruszać głową, bo od razu robi mi się nie dobrze w głowie mam uczucie jak byś wzioł..

Profilaktyczne badanie głowy - jak ?

.. ...objawów guza mózgu i po części się zgadza. Nie wpadam w panikę lecz chciałbym wyeliminować to z mych myśli. Mieszkam dosyć daleko od mojego rodzinnego domu jestem sam w obcym mieście i nie bardzo wiem co mam zrobić abym mógł dostać skierowanie na badania głowy itp. czy ktoś może mi..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...technikum, zacząłem coraz częściej do nocnej nauki popijać kawe. Wiadomo, jedzenie byle czego na mieście, chodzenie często na głodnego + kawa...efekt się powtórzył. Zauważyłem że ten problem ze wzrokiem występuję gdy: - długi czas byłem głodny i wykonywałem przy tym jakiś wysiłek..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 58

.. ...nogi z mrowieniem w części z tyłu za kolanem - ZAROTY GŁOWY ,zachwiania postawy ,nie zawsze dziwne ciągnięcie w plecach jak i szyji - słabe ręce nie zawsze - zmęczenie KARDIOLOGICZNIE NIBY OK konsultacja dwóch lekarzy ! Neurologicznie został mi tylko tomograf ! LEKI Polocard - prestarium..

Osłabienie i zawroty głowy po wstaniu

.. ...wychodzi )zamieszczonemu w części dot.chorób serca zamieszczam posty osób, które wyszły lub wychodza z nerwicy.Bo naprawde mozna zapaść sie w nerwice,Można sie z choroba osłuchac , opatrzec jako dziecko u bliskich osób i wtedy odezwie sie w nas w okrsie np.dejrzewania czy podczas jakichs..

Dziwne mrowienie lewej części głowy

.. ...dziwne mrowienie lewej części głowy, któremu towarzyszą drętwienie oraz lekkie pieczenie lewej półkuli i lewej części twarzy. Nie robiłam jeszcze żadnych badań, ale boję się, że lekarze mogą stwierdzić obecność jakiegoś guza. Boję się też, żebym nie dostała udaru. Objawy te powracają..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 143

.. ...mi stac sie osoba szczęśliwa, do głowy innej osoby.Moge tylko wskazywać na sposób, w jaki ja to robiłam, jak ja radziłam sobie z lękami, z nerwica itd. Kazdy, do kogo to, o czym piszę przemówi, skorzysta z tego z tego lub nie.Wybór zawsze nalezy do nas.Pozdrawiam Wszystkich. Witam..

Dziwny ból głowy, pulsujący i zawroty głowy

.. ...okolicy skroni i tylnej części głowy. mialem cos podobnego pare lat temu.zrobilem badania eeg i tomografie glowy ale wszystko wydawalo sie w porzadku.Skonczylo sie roczna kuracja u neurologa ktory zapisywal mi srodki na krazenie mozgowe i przeciwmigrenowe,szczegolnie podawana doraznie..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...idzie do przodu coraz częściej można sie z Tego wykaraskać. Glowa do góry wszystkim hipohondryką którzy to forum wertują kiedy tylko żle sie poczuja: ) Do StudentAM. Ja właśnie mam takie objawy i chciałam sprawdzić o co chodzi. A tu chyba znalazłam odpowiedź. W czerwcu miałam..

Problemy z sercem, nadciśnienie, zawroty głowy i omdlenia

.. ...osób palących ( ja na szczęście nie palę ). Również praca polega na wytężonym wysiłku fizycznym. Ma 55 lat i nie chce wogóle rozmawiać o pójściu do lekarza, albo tłumaczy że nie stać go na wizytę. Jak bardzo poważne są te objawy? Może polecacie jakiegoś dobrego specjalistę na terenie..

Zespół Barlowa i zawroty głowy, napady duczności

.. ...występują u ciebie najczęściej pewnie gdy wstajesz ??? pojawia się uczucie że zaraz coś się stanie( straci przytomność, czy jakiś wylew ). Człowiek się nakręca, denerwuje i wmawia najgorsze, szuka gdzie indziej przyczyn swoich dolegliwości w organizmie, a przyczyna jest jedna + czasami..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...dolegliwości, które najczęściej nasilają się gdy jestem wśród tłumu ludzi ( najczęściej w kościele ) a mianowicie czuje lekkie kłucie serca, kreci mi sie w głowie, mam wrażenie, że za chwile upadne i nie wiem co sie ze mną stanie, ciężko mi oddychac, mam takie wrażenie jakby * zapadała *..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...szyjnym?Pozdrwiam. o zmianach w części kręgosłupa szyjnego słyszałam - ponoć też ma to wpływ na zawroty głowy,tylko nie odczuwam dolegliwości bólowych,muszę w tym kierunku też pomyśleć - dziękuję za sugestię droga jolu mój znajomy też miał podobne do ciebie objawy zawroty głowy i przy..

Bóle w klatce piersiowej, mdłości i zawroty głowy

.. ...piję alkohol( trochę częściej niż okazyjnie ), a od dwóch biore proszki antykoncepcyjne Novynette i jakakolwiek choroba( np. grypa przeziębienie itp. ) zdarza mi się raz na 7 lat ciśnienie mam zawsze bardzo niskie ciśnienie ok90/50 jeśli to w czymś pomoże. Proszę o pomoc ponieważ nie..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...spokój, od paru dni bóle w części lędźwiowej kręgosłupa po obu stronach i w część ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to zdarza:( Jeśli ktoś ma lub miał coś podobnego proszę piszcie... Pozdrawiam! Prawdopodobnie nerwica........

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...pulsujący * w niektórych częściach ( zawsze innych - skronie, czoło, tył głowy ). * Czasami ból jest niedozniesienia, czasami nieco mniejszy, ale zawsze jest. * Byłam u neurologa, lekarka stwierdziła, że nie ma żadnych objawów * neurologicznych. Rezonans wyszedł prawidłowo,..

Palenie w gardle i plecach, połączone z depresją i osłabieniem

.. ...cześci pleców, w górnej części podniebienia, czubku języka i w gardle, a czasami i w tyle głowy. Są to raczej dolegliwości okresowe i bywa że przez parę tygodni mogą wogóle nie wystąpic. Zaczynają się na ogół ok 10:00 i trwają do wieczora. Kilka razy zdarzyło się, że dolegliwości..

Ucisk w potylicy

.. ...odczucie ucisku po lewej części głowy,zauważyłam też że w miejscu ucisku mam powiększone węzły chłonne...dodatkowo drętwieje mi lewa strona twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo tego nie..

Dziwne zawroty głowy po jedzeniu

.. ...ciśnieniem. co zauważyłem , że częściej mi się chce spać. a jak sie obudzę to jestem cały mokry. no i boli mnie w lewym boku, tak jakby w płucu. oprócz tego zrobiłem badanie krwi i cholesterol. krew niemalże idealnie , wszystkie dane w normie a cholesterol jak w lutym miałem 269 to teraz..

Węzły chłonne,bół głowy,wada kręgosłupa

.. ...zaczęła mnie boleć tylnia część głowy,miewam też sporadyczne bóle za uszami oraz pieczący ból w klatce piersiowej( a dokładnie ból płuca )...Udałam się do neurologa i wykonałam badania krwi.OB, badania na toksoplazmozę( wszystkie wyszły dobrze )...dodatkowo wykonałam rentgen górnego..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...biorę propranolol,ale częściej zawroty głowy,mdłości,bóle głowy itp. zbadaj sobie poziom hormonów tarczycy - - - tsh,t3 i t4.niepokoj serca moze byc spowodowanym.in. nadczynnoscia tarczycy.A tymczasen kup sobie ,,aspargin * * i łykaj ziołowe taletki o nazwiie,,tabletki uspokajajace * *..

Czy uczucie ciśnienia w głowie i w oczach to objaw nerwicy?

.. ...by mi drętwaiała ta część. Zamulenie i brak sił.. Nerwica. Myślałam, że mam coś z głową, jednak pani neurolog która ogladala moje wyniki badań TK głowy stwierdziła, że jest tam na całe szczeście czyściutko : ) ( nie wiem, w jakim sensie to mowila.. ). Tak czy inaczej to tylko nerwica. Im..

Wpływ odchudzania na serce

.. ...psełdopsychologowie skoro częściej wypowiadają się na temat mojej głowy niż serca. Widać nie trafiłam tam gdzie trzeba. Jednak dziękuję za wszystkie inne rady. Wypowiedzi oszołomów można spotka w każdym niemal wątku ponieważ agresja towarzyszy niektórym na co dzień i tymi się nie..

Mrowienia w nogach a kręgosłup

.. ...również lekki ból w lewej części szyi szczególnie gdy przekręcam głowę. Czuje również lekko odrętwiałą skórę głowy z lewej strony, szczególnie jak poruszam głową intensywnie. Nie miałem robionego RTG szyjnego odcinka. Ponaddo czasem mam lekkie skurcze między kciukiem a palcem wskazującym..

Ciągły przewlekły ból głowy

.. ...przede wszystkim sródkowa część czoła czasami ‘pulsowanie’ w glowie tak jakby duze cisnienie gdy stoję bądź sie poruszam, glowa boli mnie troche mniej. gdy uprawiam sport, boli mnie duzo mniej, czasami wcale jej nie czuje, ale gdy przestane grac, bol powoli wraca...

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...nawet siedze:( :( najczęściej to wystepuje po mocnym wysiłku,ćwiczę taniec bardzo często i oporowo,nie wiem czy to od zmecznia:( jak napiję się alkoholu jakieś 2 piwka naprzykład to też tak mam lub po jakiejs imprezce wiekszej na drugi dzień..jest to naprawde nieprzyjemne uczucie takie..

Silny ból z lewej strony tył głowy

.. ...bardzo silny w tylnej części głowy po lewej stronie.Ból pojawia się np kiedy * napnę ciało przez chwilę * ostatnio pojawił sie podczas pływania po zaledwie 80metrach albo podczas mocnego krótko trwałego wysiłku kiedy to np nabieram powietrza do płuc i wstrzymuje sie oddech na moment..

Przyczyna ostrych bóli głowy

.. ...głowa,a następnie ,najczęściej w nocy,dochodzi do częściowego niedowładu.Wskutek spadku ciśnienia ,a więc spowolnionego przepływu krwi przez tętnice następuje zakrzep tętniczy.i krwotok mózgowy .Dzieje się tak często u osób starszych ze zm. miażdżycowymi w tętnicach.Ale guz mózgu to tez..

Czy ktoś wie co to może być?

.. ...jest mi gorąco. Coraz częściej mam kołatanie serca i kłucie w lewej piersi. Gdy wczoraj zmierzyłam sobie puls to wynosil 105, a byłam spokojna i w dobrym humorze...Gwałtowne wstanie czy skłon powodują u mnie zawroty głowy i robi mi sie ciemno przed oczami... Czy to jest normalne? Boje..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 6

.. ...niemożliwe, ale z dalszej części książki nie tylko dowiesz się, że to jest możliwe, ale także w jaki sposób to zrobić. Emocje są niezwykle istotne przy podejmowaniu decyzji. Wbrew pozorom człowiek większość swoich decyzji podejmuje pod wpływem emocji. Najpierw działa, a dopiero później..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 9

.. ...funkcjonuję. Ja na szczęście od dwóch lat mieszkam w domu z rodzicami - uwielbiam to miejsce. Przede wszystkim - cisza, spokój, las w poblizu, ogródek wspaniali sąsiedzi czyli kolejny powód by się cieszyć prawda ? A to * paskudztwo * niszczy nam najlepsze lata zycia i weź tu się z taką..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 10

.. ...sakramentow. Myślę, że to po częśći tkwi w mojej psychice i stad ten niepokój. Rozmawiałam z moim mężem o tym co się stało on twierdzi, że może Bóg chciał nas przed czymś uchronić, bo mogłoby się okazać, że dziecko urodziłoby się np. niedotlenione. I tak sobie to tłumaczę, napiszcie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 16

.. Aha, usg naszczęście wyszło pozytywnie: ): ): ): witajcie,jestem tutaj po raz pierwwszy,mam starszny problem z zawrotami glowy,one sa jakies dziwne,dodam ze choruje na nerwice lekowa,chcialabym z kims pogadac o tych zawrotach,pozdrawiam czekam za jakakolwiek odpowiedzia, Super Jagoda ze Usg wyszło ok.Mam..

Brak tchu

.. ...promieniować na jedną część twarzy i oko, powodować zawroty głowy i uczucie wysokiego ciśnienia w skroniach. Sama kiedyś przeżyłam tak trzy dni i wiem, jak jest to mało komfortowe uczucie, tak więc ci nie zazdroszczę, ale może idź do lekarza, bo przyczyn bólu głowy jest wiele i ciężko..

Coś, ale nie wiem co (może nerwica?)

.. ...odczucie pulsowania wielu części ciała ( bark, ramię, czasem głowa, brzuch ) - szum w uszach, męty i śnieżek przed oczami ( to już mam z pare lat ;] ) - coś jakby waliło w środku głowy przy zmęczeniu ( ale nie po grze w piłce, tylko np. po biegach na 100 m ) i nerwach - ciśnienie,..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...stop są zdrętwiałe te części które opisuje Drętwienie to opisuje tak : To jest takie jak by połowiczny brak czucia, stwardniała skóra mięśnie twarzy , naciąganie skóry i mięśni twarzy , mocne kurczenie się , tak jak bym nie czul twarzy w ogóle, dziwi mnie tylko to że czuje ból tych..