Częste biegunki

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...ostatnią teorią przemawia częste współistnienie zespołu jelita drażliwego i zaburzeń depresyjnych lub zaburzeń osobowości. Wyróżnia się także zespół jelita drażliwego po infekcji bakteryjnej przebiegającej z biegunką. Klinicznie, zespół najczęściej objawia się uporczywymi biegunkami...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...zapachów - wymioty, częst biegunki, a tu kazdy ruch to poteguje ból. Od 18 lat jestem pod stałą opieka neurologów. Brałam róże profilaktyki ale dopiero FLUNARIZINUM pomagał. W zeszłym roku w lipcu był tak silny atak, że przez tydzień dochodziła,m do siebie, a barki kark to były tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 283

.. ...lipcu ubiegłego roku. Częste napady lęku, trudne do opanowania, afobam jakoś nie działał, zaczełam szwankować w pracy więc wzięłam trochę zwolnienia. Znowu poszłam do psychiatry, dała mi pramolan ale nie wiele to mi pomagało, potem luxete, po której dostałam tylko silnej biegunki...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 289

.. ...lipcu ubiegłego roku. Częste napady lęku, trudne do opanowania, afobam jakoś nie działał, zaczełam szwankować w pracy więc wzięłam trochę zwolnienia. Znowu poszłam do psychiatry, dała mi pramolan ale nie wiele to mi pomagało, potem luxete, po której dostałam tylko silnej biegunki...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 26

.. ...nudności? Oczywiście Pogódko,często mam nudności a jak zaczynały sie początki tej choroby to nie moglam nic jesc i bardzo schudłam,tak mnie to wykonczyło,do tego biegunki i tak trafilam do lekarza,wiesz myśle że warto sie przejść,zobaczysz co ci doktor powie,lepiej się poczujesz gdy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...kawy, nie używam soli, często biorę omegę 3 i aspargin. Jednym słowem dbam o siebie. Kilka dni temu dość mocno zakręciło mi się w głowie. Później przeszło, ale byłem cały czas osłabiony dość mocno, czułem się niezbyt dobrze, do tego doszła dziwna biegunka. Po nieprzespanych dwóch nocach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...kiepsko się czuję( dość często choruję i to mnie martwi ).Ja też sobie radzę jakoś,wychodzę z domu swobodnie,nie biorę żadnych leków,chodzę na terapię( bardzo pomaga ).Ja kiedyś miałam silne biegunki, które nie pozwalały mi funkcjonować,ale minęły po zrobieniu kolonoskopii.W trakcie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 38

.. ...mogą się zdarzać nie często, sporadycznie.. Witam ja dziś wylądowałam w szpitalu mialam podobne objawy drgania,całego ciała bolało mnie serce,trzęsło mi sie wszystko do tego bralo mnie na wymioty biegunke,bardzo bolał mnie brzuch,niec nie jadłam 4 dni.Prawie się odwodnilam.Podejscie..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...lat ) cierpię z powodu częstych biegunek. Zdarzają mi się one prawie codziennie i po parę razy na dzień. Uważam,że nie mam powodu do dużego stresu,ale myślę,że to nerwica żołądkowa. Widzę, że wiele osób spotyka się z takim problemem, jak ja. U mnie bóle brzucha raczej rzadko się..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...głów i daje znaki - my często bagatelizujemy. Ja leczyłam się ponad rok na nerwice, choć nie wierzyłam że to możliwe. Omdlenia, spadki ciśnienia, drętwienia, nagłe napady drgawek, kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców..

Nerwica serca?

.. ...to długo. Ja mam częste omdlenia i zawroty głowy. Tętno ponad 100 a z sercem jest wszystko wporządku;]co może mi doegać??? czy to nerwica? Uważam że to biegunka i nerwica odbytnicy cierpiącej,pozdrawiam..

Lexapro - Str. 6

.. ...takie zachowania są często typowe dla depresji dwubiegunowej, czyli od totalnego smutku do euforii. Nie twierdzę, że tak jest z Tobą, bo nie mam takich uprawnień i nie chcę nikogo skrzywdzić. Może Ty tak akurat reagujesz. Z twojej korespondencji wynika, że bierzesz lek od ok. 9 - 10 dni...

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...biodrowego i niżej pachwiny, często też ból schodzi do nogi ( wew. str. uda ). Wszystko zaczęło się biegunką, potem był ostry dyżur - podejrzenie wyrostka, ale zostało po obserwacji wykluczone. Wówczas zdiagnozowano u mnie infekcję dróg moczowych - krew i leukocyty w moczu, dostała..

Życie w ciągłym strachu

.. ...rozbolała mnie głowa w częsci potylicznej. Jeszcze nigdy nie czułem takiego bólu. W tym samym momencie dostałem takiej biegunki, że nie wiedziałem co się ze mną dzieje. Ból po jakichś 30 minutach ustał, jednak od tego momentu borykam się z codziennymi bólami głowy. Od ponad pół roku w..

Drętwienie rąk, nóg, biegunka, wysokie ciśnienie, zmęczenie...

.. ...przeczytać wasze odpowiedzi. Często dretwieją mi ręce i nogi, do takiego stopnia że nie mogę się ruszyć. Przy tym wszystkim występują zawroty głowy, wysokie ciśnienie ( 140/90 ), biegunka, zmęczenie, duszność i potliwość. Wystarczy tylko, ze rozwieszę pranie, a już jestem cała mokra od..

Biegunka i wymioty jednocześnie

.. ...jelito grube Witaj ja mam często biegunki,bywał okres że codzień;( nie wymiotuję tylko jak mam iść do wc to strasznie mnie mdli.Miałam robioną kolonoskopię pierw wyszło,że mam zapalenie jelita grubego - brałam na to leki jakiś czas miałam spokój,nie dawno wróciło i zrobiłam znów..

Kłucie w głowie, uczucie pulsującej krwi w głowie

.. ...kiedyś tak teraz nie, często miewam biegunki i szybko chudnę A jakie leki bierzesz w ogóle przy tym zapaleniu jelit? To jest ważne co się stosuję jakie leki bierze , jak długo itp. Mogą to być objawy NZJ, ale nie muszą. Konieczna będzie kolonoskopia, ale to już twój lekarz rodzinny..

To mi pomogło w bardzo silnej nerwicy.

.. ...razu jak stado kruków, częste biegunki, no i najgorsze – średnio po max 4 - 5 godzin dziwnego, nerwowego snu. Polecam wszystkim, którzy mają takie objawy lek, który w zasadzie już w 2 miesiące postawił moje życie z powrotem na jako takie nogi. Ten lek to MIRTOR. To ponoć nowy..

Nadczynność tarczycy

.. ...a nawet za zimno ) - często się wypróżniam ( niekiedy nawet 8 razy dziennie ), często stolec jest w postaci jakiś kamyczków, czasami się zdarza biegunka ( ale sporadycznie od kiedy zmieniłem nawyki żywieniowe ), mam wrażenie, że wypróżniam się partiami tzn. nie dam rady się całkowicie..

Czy to nerwica?

.. ...dziennie oddaję stolec często biegunka Boli mnie żołądek i w dzień jak i w nocy Nogi strasznie mnie bolą jak idę po zaledwie kilku schodach, jestem zmęczona czuję jak bardzo mi brakuje siły na wykonanie różnych czynnosci, czuję ręce jak z waty Od urodzenia syna 1.5 roku temu nie mam..

Nie wiem co mi jest, pomocy!

.. ...36,8 - 37,5, mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio mam duzo negatywnych mysli, kiedys tego nie mialem w ciagu ostatnich dwoch miesiecy utracilem ok 6 kg masy ciala. Gdy to sie zaczęło, mialem goraczke..