Częste drętwienie kończyn

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...ale po jakimś czasie często zdarzały mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, i czesciowy blok prawej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...kłujące, zlokalizowane często na koniuszku serca. * Oprócz bólu, pacjenci skarżą się na kołatanie serca, dławienie w gardle, drętwienie, mrowienie i ziębnięcie kończyn. * Bóle są niezależne od wysiłku fizycznego. * Często, gdy pacjent jest czymś intensywnie zajęty, wcale nie odczuwa..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...- taki stan prowadzi często do hiperwentylacji ( zbyt głębokie oddechy ) która nasila wszystkie ww. objawy oraz duszności i parestezje ( vide: drętwienie kończyn ). Jeśli badania nic niepokojącego nie wykazują, może to być na tle psychosomatycznym. dzięki za odpowiedź. ekg ani usg, ani..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...czasu około 2 lat czuję częste kłucie pod prawą łopatką, brakuje mi czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu ) do tego dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...kilkunastu lat odczuwam częste silne bóle klatki piersiowej/kłucia w okolicach serca/ oraz drętwienie kończyn i dolnej części twarzy.Jeszcze w wojsku po jednym z takich ataków straciłem przytomność na kilka godzin . Po tym zrobiono mi EKG i echo serca całkowitych wyników tych badań..