Częste kłucie w sercu

Wysokie cisnienie i kłucie w sercu

.. ...46kg wagi, serce bardzo często kłuje. Mam też nadkomorowe zaburzenia rytmu i częstoskurcze. Najgorzej jest jak się zdenerwuje. wtedy ciśnienie bardzo skacze. często mdleje a wtedy ciśnienie mam nawet 70/40. co robic? czy to normalne w moim wieku? proszę o pomoc! ja mam 18 lat ,186 cm..

Dziwne ciepło w głowie

.. ...drętwieje mi bardzo często lewa ręka. mrowienie jest najsilniej odczuwalne w dłoni i promieniuje w kierunku ramienia. czasami ściśnie mnie też w klatce piersiowej i nie mogę złapać oddechu tzn. nabranie powietrza powoduje bolesne kłucie w okolicach a może i samym sercu. Witam,..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...przemęczona, nie miałam siły, częste bóle głowy...przy okazji kłucie w sercu,coś w rodzaju ostrej kolki.Stało się to tak dokuczliwe i sprawiało mi problem,iż skończyło się na ciągłych kontrolach, częstych odwiedzinach w gabinetach lekarskich i szpitalach,na badaniach i holterach...objawy..

Tetralogia fallota - Str. 2

.. ...biorę. Aha jeszcze czuję często jakieś kłucie w sercu lub wieczorami czuję jak serce bije ale można do tego przywyknąć. W zasadzie ciągle w jakiś sposób czuję serce, denerwuje mnie to ale cóż. Mam 28 lat, operację miałem w 85 roku w Gdańsku. Trzymajcie się i pozdro. Jestem osobą po tej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...dotleniało płuc i serca. Często robiłam głębokie wdechy połączone z ziewaniem. Teraz wiem, że to był początek objawów nerwicy. Później ( po ok. 2 latach ) zaczęły się inne objawy dużo bardziej utrudniające funkcjonowanie - kłucie i ból w sercu, przyspieszone bicie serca, drżenie ciała,..

Kłucie w sercu

.. ...Nie zdarza mi się to często, więc moja mama zawsze bagatelizowała ten problem, mówiła, że jest to związane z dojrzewaniemi to przejdzie, a znajomi sugerowali, iż mogą to być nerwobóle. Ja jednak ostatnio coraz więcej o tym myślę i boję się, że to może być coś poważniejszego. Kłucie jest..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...okresie dojrzewania często bolało mnie serce oraz miewałem nieregularne bicie serca. Ekg nic szczególnego wtedy nie wykazało. Za przyczynę przyjęto garbienie się ( za co mogę podziękować systemowi edukacji, który zmusza młode organizmy - kręgosłupy - do dźwigania wielokilogramowego..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...mam dopiero 16 lat, i często boli mnie serce,np.jak zaczynam biegać to zaraz musze przestać bo serce mi tak wali że nie wiem co robić.Nie wiem co robić. Ja mam 14 lat, też mnie kłuje, czasem nawet codziennie, ale jakąś daje radę, myślę ze to przez dojrzewania Jak fajnie, że nie jestem..

Kłucie w sercu - Str. 6

.. ...również jak Iwa muszę często przystanąć na moment bo kręci mi się w głowie, słabo mi i czuję się jakbym biegła na 100m sprintem. Co to może być??? Moja kardiolog stwierdziła iż może to być spowodowane odpadaniem płatków od zastawek. Jednak na badaniu echa serca wykryli mi tętniaka. Co..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...ale tym razem w prawej częsci klatki piersiowej... jestem przerażona bo wczorajszy trwał jakieś 20 minut i nie byłam w stanie nic zrobic;( mam zaledwie 17 lat jeszcze nie skończone nawet )po tym ataku mialam dreszcze i gęsią skórkę oraz kołatanie serca;( idę dziś do lekarza... i czego..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...Zdarza się to dosyć często, jednak nie są to takie bóle jak wy tutaj opisujecie. Są to bardzo delikatne, krótkie bóle podczas których normalnie mogę funkcjonować. Nie zapiera mi dechu, a nie utrudnia jakichkolwiek ruchów. Mimo to trochę się tym przejmuję. Czy powinnam iść do lekarza? Hej..

Bóle i kłucie serca

.. ...Czuję się teraz dość często słabo. Mam szmery w sercu. Być może spowodowane to jest ograniczoną aktywnością fizyczną - nie ćwiczyłam ze względu na ból kręgosłupa, który niedawno ustąpił. Jestem osobą szczupłą, ważę dzieś koło 45kg. Piję Hydroksyzynę, ale jak narazie nie pomogło. Lekarz..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...napadzie rośnie do 170/100.częstoskurcz i drętwienia reki oraz kłucia w sercu to norma.tez wymyslam sobie rózne choroby i najczęsciej są one nieuleczalne i śmiertelne. wszyscy męczymy sie z ta nerwicą mąz i moje dzieci też.czy znacie kogoś kto sie z tego wyleczył? Małgosiu,jak miło Cię..

Czy to nerwica? kłucia w sercu

.. ...się, że nie. Lekarze często lekceważą dolegliwości u młodych osób. Na sąsiednim forum pisał chłopak, u którego lekarze stwierdzili nerwicę, ale tomografia wykazała że może mieć tętniaka mózgu. Musisz sam zadbać o swoje zdrowie. Zrób morfologię krwi, sprawdź serce i tarczycę. Jak nie uda..

Kłucie w sercu

.. ...lekarzem, pozdrawiam Bardzo często takie kłucia występują w młodym wieku , to mogą być bóle tzw. wzrostowe, ale uważam że powinnaś powiedzieć o tym mamie, będziesz spokojniejsza. zawsze jest lepiej zrobić potrzebne badanie niż potem coś zaniedbać. Pozdrawiam. Poproś mamę żeby z Tobą..

Bóle pleców, korzonki, kłucia w sercu (lub płucach), częste migreny

.. ...Od dawien dawna mam częste ( raz na tydzień lub max. raz na dwa tygodnie ) bóle głowy, na które działa dawka 2 - 3 ibupromów max. Niekiedy nawet po takiej końskiej dawce i śnie trwającym 6 - 8 godzin ból nie ustępuje i następnego dnia muszę poprawić tabletkami. Ponadto - dość często mam..