Częste krwotoki z nosa

Dziecko nienarodzone z wadą serca

.. ...przy wiekszym wysiłku fizycznym kucie w okolicach serca, szybciej się męczymy niz normalne dzieci większa ilość potu wydzielamy czasem się zdarzają rownież silnie i długotrwałe i częste krwotoki z nosa...

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. ...mocniejszy, mam bardzo częste krwotoki z nosa, żyły * wychodzą * nawet jak odpoczywam, szybko się męczę i dostaję zadyszki. Ale do rzeczy zamieściłem skany wyników badań i bardzo proszę o ich interpretację, ponieważ na powtórnej komisji wojskowej powiedziano mi że jestem zdrowy nawet nie..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być?

.. ...kiedy pamiętam, miałem częste krwotoki z nosa, i bardzo bolesne kucie w okolicach serca, które nasila się przy wdechu. Kucie to pojawia się w różnych momentach czasem gdy jestem zdenerwowany, albo przemęczony, a czasem bez powodu. Zazwyczaj trwa kilkadziesiąt sekund, i przez ten czas..

Niespodziewane krwotoki z nosa

.. ...czasie krwotoku ) - często jest to wyraz nadciśnienia. pozdrawiam stracatella caly czas ma prawie takie same tylko jak leci to jest wyzsze Witaj. Może twój tata powinien być skorzystać z konsultacji laryngologicznej i zrobić dodatkowe badania, aby ustalić przyczynę tych krwotoków z nosa...

Krwawienie z nosa

.. Osłabienie, częste krwotoki z nosa i obfite też mi się to zdarza ale to chyba z powodu słabych żyłek:/ Najczęściej mam przy katarze takie krwawienie z nosa:/ Witaj . Wybierz się do laryngologa, bo przyczyn może być wiele Jakie masz ciśnienie? Pożdrawiam cisnienie mam zazwyczaj niskie tzn. tak powiedziała..