Częste oddawanie moczu

Częstoskurcz - ablacja - Str. 41

.. ...nie: ) - na napadowe częsrtoskurcze, czy podczas ataków lub po nich odczuwaliście zwiększone oddawanie moczu?W artykule przeczytałam, że tak to może przebiegac, a jak to wygląda w praktyce?będe wdzięczna za odpowiedz. Miniu max 178,156 na dawce bisocardu 20. aga to dlaczego nie pojdziesz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 101

.. ...dyskomfortem w brzuchu ,częstym oddawaniem stolca tego dnia i częstymi gazami. Nie więdząc co się dzieje zacząłem szukac w necie różnych objawów związanych z takimi dolegliwościami i widocznie za dużo się naczytałem. Przecierpiałem wekend poleciałem do lekarza i zrobiłem badania krwi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1048

.. ...uszach i pulsowanie częste oddawanie moczu kołatanie serca skoki ciśnienia Po badaniach krwi okazało się, że mam niedobór potasu i magnezu w organizmie. Przez 3 doby podawano mi kroplówkami potas i magnez. Dostałem także skierowanie do psychiatry, gdyż stwierdzono, że są to zaburzenia..

Duszący kaszel

.. ...furosemid ),powoduje on częstrze oddawanie moczu,i omdlenia,a nie na poprawienie akcji serca!!! Jestem po operacji baypasach 2 miesiące i występuje u mnie dokuczliwy kaszel zwłaszcza nocą nadmieniam iż biorę leki zalecone przez lekarza. Proszę o jakąś radę! POZDRAWIAM I CZEKAM NA..

Udar mózgu

.. ...chce zostać. Całe szczęscie, że chciała, bo na drugi dzien doszło do rozwoju udaru. Nie otwierała oczu, lewa strona ciała stała sie niewładna, nie kontroluje oddawania moczu ect. Umysł w pełni sparwny, ale bardzo słabiutka. Jestem załamana, bo kocham ja jak mamę, która mi zastapiła. I..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 665

.. ...gardle, suchość w ustach, częste oddawanie moczu, zlewne poty ( gorące lub zimne ), uczucie wędrującego bólu. Osoby cierpiące na te dolegliwości są przekonane, że ich organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Doświadczają uczucia lęku, przygnębienia, rozdrażnienia, kłopotów ze snem w nocy i z..

Częstoskurcz i wielomocz?

.. ...cierpiących na napadowe częstoskurcze, czy podczas napadu, lub po nim odczuwacie nasilone oddawanie moczu?bardzo mi zależy na odpowiedzi osób, które mają takie częstoskurcze zdiagnozowane. z góry dziękuję za odpowiedż. Witaj Gabi. Ja też podczas napadu mialam częstomocz,to ponoć..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje? - Str. 2

.. ...występuje WIELOMOCZ, częste oddawanie moczu. no, że serce bije jak oszalałe, to juz jasna sprawa: ) wiem, że w napadowym częstoskurczy ponadkomorowym występuje częste oddaanie moczu, bo już tu doczytałam na licznych watkach. czy przy KOMOROWYM ktoś odnotował taki objaw? musze sie przebic..

Czy to nerwica? zaczęło się od problemów z częstym oddawaniem moczu

.. ...temu od problemów z częstym oddawaniem moczu. Byłem wtedy u lekarza rodzinnego wykonał serię podstawowych badań które nic nie wykazały i stwierdził że jest to na tle nerwowym. Przepisał mi leki uspokajające które mi pomogły i na jakieś 2 lata miałem spokój. Potem znów pojawiły się znów..

Dziwny spadek ciśnienia

.. ...ejste nadciśnienie: ) często podczas oddawania moczu - zwłaszcza rano może wystąpić zaburzenie równowagi elektrolitów i idąc dalej zaburzenie błędnika - i takie objawy mogą wystąpić - poobserwuj siebie i ewent. z kardiologiem dalej monituj sprawę, sugeruję też powoli wstawać z łóżka,..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...parę miesięcy wstecz częstym oddawaniem moczu i jak by swędzeniem cewki moczowej. Miesiąc wstecz doszły silne bóle głowy oraz czasem uczucie odlotu. Myślałem że to ze zmęczenia bo pracuje średnio po 12Godzin dziennie!! A od paru dni mam uczucie kołatania klatki piesiowej oraz duszności...

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...trzy tygodnie temu: 1. Częste duszności, czyli ciągłe ziewanie przy którym nie moge złapać powietrza i ziewam dopóki w końcu złapie * pełne * powietrze. 2. Dużo częstsze oddawanie moczu niż to było do tej pory przy spożywaniu takiej samej ilości płynów. 3. Kilka razy na dzień pojawia się..

Impotencja, prostata i zaburzenia erekcji

.. ...bolesne ale coś pulsuje ;/ częste oddawanie moczu moze byc zwiastunem cukrzycy[nie musi],ale sprawdzic warto.6 złotych kosztuje. myślę,że w twoim przypadku wiele wątpliwości rozwiałoby USG,koniecznie zrobione przez urologa.Wybierz się tam prędko. a to pulsowanie w kroczu? , mi się wydaje..

Witam

.. ...spowodowane nerwicą,do tego przyspieszone bicie serca...