Częste senność

Terazosyna (Tesin, Hytrin, Kornam, Setegis)

.. ...hipotonia ortostatyczna i częstoskurcz. W początkowym etapie terapii oraz przy zmianach dawek mogą wystąpić zawroty głowy, uczucie senności - należy zachować uwagę przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Preparaty zawierające terazosynę dostępne w Polsce ( za Indexem Leków MP 2007 ):..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 951

.. ...wykańcza moj organizm. Często miewam zatracenie między jawą a snem, patrze na swoje ciało, dotykam je i czuje jakby nie było moje. częste bóle w klatce piersiowej, skrajne wyczerpanie, przyspieszony, płytki oddech, ból pleców, mięśni, kości i stawów, ciągła senność, brak apetytu. ból..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...kręgosłupa szyjnego,i atlasu często taki efekt dają osteofity wcinające się w stawy lushkiego,gdzie blisko s nitki nerwowe wychodzące z rdzenia objawy senności ,to dalsza konsekwencja ucisku tętnic kręgowych zwłaszcza w okolicy atlasu po zrobieniu badań,z wynikami do terapeuty[kręgarza]..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...mi głowe, czaszke , często jak wstaje widzę jakąs róznice cisnien - drżenie rąk - zawroty w głowie, odrealnienie, problemy z koncentracją, nie mogę się skupić na tym co czytam - problemy ze snem lub przewlekłe zmęczenie i senność ( po kilka tygodni, zmiennie ) - ból i sztywnienie karku;..

Nadużycie kawy i ból serca, podyższone ciśnienie i puls

.. ...nadużywaniem. Jestem kierowcą i często potrzebuję się czymś wzmocnić. Wcześniej była to kawa, po której również miałem nieciekawe doświadczenia. Trzęsące ręce, osłabiania zanim zaczęła działać, no i niekiedy senność. dzisiaj stosuje zioła ALVEO. Jedna, dwie, miarki dziennie pobudza mój..

Cisnienie 100/60 i tętno 50

.. ...) niskie cisnienie ( często w okolicy 90/50 ) i tetno też. Czy powinnam zrobic jakieś badania? Czuję się dobrze, chociaż czasami sennie. Witaj Gosiu ! znam co najmniej kilka osób które mają takie ciśnienie jak TY! poza sennością nie narzekają na nic !Popijają kawkę aby podnieśc sobie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 206

.. ...spastyczność. Pomaga często tym chorym, którzy nie reagują na Baclofen. Preparatu nie należy podawać przy chorobach wątroby. U chorych z lżejszymi zaburzeniami jej czynności lub z kłopotami nerkowymi konieczna jest stała kontrola u specjalistów. Tak samo jak inne leki przeciwspastyczne..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk

.. ...i bóle mięśni karku, często przechodzące do klatki piersiowej i na przestrzał przy łopatkach. Ja już doszłam do tego, że to bolą mięśnie, które najpierw są napięte na maksa, a potem odpuszczają i stąd ten ból. W trakcie - nazwijmy to - ataku myślę o rozluźnieniu tych mięśni ( gardło i..

Wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90

.. ...mam bo długim śnie, częstpo odczuwam senność w dzień. Najgorczą koncentrację mam w pomieszczeniach mocno oświetlonych, gdzie długo jestem w jednej pozycji. Czasami mam krótkie napady lęku. id zdo kardiologa w wieku 15 lat takie cisneinie jest poprostu nie do przyjecia tachykardia czy..

Jestem rozkojarzony, nie potrafię siś na niczym skupić, źle sie czuję

.. ...tutaj napisali. Bardzo często występuje u mnie rozkojarzenie, otępienie, brak chęci do podejmowania jakichkolwiek działań, wielka pustka i senność. Do tego dochodzą silne bóle głowy i kłucie serca. Poszedłem do lekarza i stwierdził, że mogę mieć tzw.Chroniczne zapalenie zatok ( o ile się..

Napady dusznosci, strach, ucisk w klatce piersiowej, tiki nerwowe, nerwica?

.. ...drgawki, zawroty głowy, mam częste napady płaczu byle błachstka potrafi mnie zdenerwować brak apetytu. Czasem wieczorem dopada mnie strach a do tego silne kołatanie serca i okrpony lęk że tego nie wytrzymam. Od czsu do czasu dopada mnie senność w nocy dręczą mnie koszmarne sny chciałabym..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...bliskich - wydaje mi się często jakbym miał zaraz umrzeć,że tracę kontakt ze światem - podwyższone ciśnienie - rozwolnienie - najgorzej jest w marketach,na giełdach itp. - nerwowość - zatykanie uszu - drętwienie - jeszcze do niedawna ( teraz minęło ) bezsenność - jeszcze do niedawna..

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...* brak powietrza * z częstym kłuciem,od tygodnia stan jak na * kacu * senność, zmęczenie, stan depresyjny, lęk przed śmiercią. Mam 22lata palilem przez 5 lat, 20 papierosów dziennie. Może to byc nowotwór??? Ja to mysle, ze papierosy to zaglada ludzkosci, * gandzia * jest zdrawsza. Bo *..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 83

.. ...tle nerwowym,ja tak często miałam przy nerwicy.A jak nastrój coś lepiej? Izabello dobrze,że się wspomogłaś lekami i trochę pospałaś,lepiej nie dopuszczać do bezsenności.Jak sobie radzisz z kolonia letnia ? ; ) Myślę,że dzieciaki dobrze wpływają na Twój nastrój. Witaj Anno! widzę,że..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...odpowiedzi, jednak zbyt często znajduję sam temat bez konkretnej rady i pomocy. A potrzebuje jej i to bardzo. Sprawa wygląda następująco. Od jakiś trzech - czterech miesięcy dostrzegam znaczącą zmiane w moim odczuwaniu i reagowaniu na boźce otoczenia. Z początku bardzo mi się to..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...czas zimne i w ogóle często jest mi zimno,jak inni chodza w t - shirtach ja mam na sobie bluzę czy sweter. Czasami robi mi się coś takiego,że bardzo * wychodzą * mi żyły na dłoniach Uczucie senności,zmęczenie( czasem wydaje mi się,że mogłabym zasnąc na stojąco ). Często robi mi się..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...stała się drażliwa, często płacze. Aktualnie skarży się na ból głowy, zmęczenie, senność, lęk, drażliwość, dostała łupieżu, czasami bóle w okolicy serca. Najgorsze jest to, że ja powoli nie jestem w stanie jej pomagać, boje się kolejnego smsa, tego, że znowu napisze, że źle się czuje, że..

Ciągłe zmęczenie i senność

.. ...kiszonej.Rośliny strączkowe często jedz.A zamiast słodyczy - pestki ze słonecznika,dyni.Zawsze niech przy kompie stoi miseczka z nasionami.Zero czipsów,nigdy nie pij,kolorowych napojów,nie jedz pizzy na mieście, mc Donaldów i innego chłamu,coca - coli,chrupek.Płatki owsiane górskie plus..

Zawroty głowy, senność, dodatkowe bicie serca

.. ...w gardle. Dodatkowo często mi się odbija nawet jak nic nie zjem. Byłem z tym u lekarza i ten powiedział że mam zespół Gilberta , co jednak nie wyjaćnia zawrotów głowy, uczucia ucisku w głowie , senności. Prosze o jakieś propozycje . Pozdrawiam. małolaty mają to do siebie,że najpierw cos..

Interpretacja badania krwi i dziwne samopoczucie

.. ...żołądka ostatnio dość często mam zawroty głowy mrowienie po rekach i nogach omdlenia nagłą senność trace czasem kontrole np kierując auto poprostu omdlewam. Mam problem z oddychaniem czasem ciągle odsząkuje i wydaje mi sie że mam coś w oskrzelach ale przy samym początku od tchawicy ale..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...najprostsze miejsca często sie nei mogłem skupić. Czasem odczuwam dusznośc w przełyku na tchawicy. Prosze o pomoc sennośc i osłabinie naprawde mi przeszkadza w życiu codziennym. Ostatnie dni ciągle sie zastanawiam i wymyślam nowe choroby szukam rozwiazania czasem myśle ze naprawde umre..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. ...suchość skóry oraz ust, częste bóle głowy ( czasami nawet zawroty ), 0 koncentracji i związane z tym problemy z nauką/zapamiętywaniem, wstawanie z łóżka to była katorga, do tego częsta senność w ciągu dnia, zmienne nastroje, a zimne stopy i dłonie to w sumie u mnie norma. Zawsze mam dużo..