Częste zawroty głowy

Metoprolol (Betaloc, Betaloc ZOK, Beto ZK, Metocard, MetoHEXAL, Metoprolol)

.. ...zaburzeń rytmu serca ( częstoskurcze, migotanie przedsionków, skurcze dodatkowe ). Do działań niepożądanych, występujących głównie po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym przyjmowaniu innych leków wpływających na układ bodźcoprzewodzący serca, należą bradykardia i bloki przewodzenia...

Trimetazydyna (Metazydyna, Preductal, Trimetaratio)

.. ...niedokrwiennej serca - zmniejsza częstość występowania bólów wieńcowych, zwiększa tolerancje wysiłku. Trimetazydyna stosowana jest także w chorobach przebiegających z zaburzeniami ukrwienia siatkówki oka oraz przy zawrotach głowy różnego pochodzenia. Trimetazydyna jest dobrze tolerowana,..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...wegetatywne zaburzeń lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia,..

Terazosyna (Tesin, Hytrin, Kornam, Setegis)

.. ...hipotonia ortostatyczna i częstoskurcz. W początkowym etapie terapii oraz przy zmianach dawek mogą wystąpić zawroty głowy, uczucie senności - należy zachować uwagę przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Preparaty zawierające terazosynę dostępne w Polsce ( za Indexem Leków MP 2007 ):..

Leki na Alzheimera mogą spowalniać akcję serca

.. ...bradykardii mówi się, gdy częstość akcji serca wynosi poniżej 50 - 60 uderzeń na minutę. Stan ten bywa bezobjawowy. Jeśli jednak występują omdlenia, zawroty głowy czy utrata przytomności, oznacza to, że pacjent wymaga leczenia. Jak zaobserwowali naukowcy, potrzeba hospitalizacji zaszła w..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...świadomie przyznaje, że często denerwuje się i myśli o swoich problemach, podczas gdy podobnie twierdzi jedynie 2,6 proc. chłopców .Co więcej, dziewczęta częściej odczuwają objawy napięcia, takie jak zawroty głowy, bóle brzucha, uczucie złości, smutku i zmęczenia, a także pocenie się i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...słabo robi się dosyć często.Mam można powiedzieć codziennie mniejsze czy też większe zawroty głowy.U mnie to uzależnione jest to dużo od pogody. Jak jest niskie ciśnienie czuję się wyjątkowo osłabiona i często robi sie słabo. Staram się w taki dzień nie robić przede wszystkim gwałtownych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 52

.. ...wiekim on się utrwala i często lekarz mówił do mnie - a może pani tak wygodniej żyć? - Biegaj,ćwicz i bądz zdrowa czego wszystkim i sobie życzę. Foko ja też to mam.Na początku było serce.Waliło mi szybko w różnych sytuacjach.Po kilku latach serce już się trochę uspokoiło ale zaczęły się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...miałam i mam problemy ( częste zapalenia ucha środkowego ) i one mogą powodować te zawroty głowy. Jeśli te badania wyjdą ok udaje sie do psychologa. Bo tak jak pierwszy rzut nerwicy był nagły tak teraz od sierpnia miałam tylko zawroty głowy a od października doszło resztę, laryngolog..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 469

.. ...całego serca.Sama nie często miewam bóle głowy ale jak już mnie dopadnie to szkoda gadać.Jestem wówczas nieczynna więc rozumiem co w tej chwili przechodzisz. Krystynko3 - Ty biedactwo równiesz masz problemy .Mam nadzieję ,że te zawroty szybciutko miną i poczujesz się lepiej .Liczę na to..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...mam wypadanie płatka często żle się czuję mam zawroty głowy odczuwam zmiany pogody a czasem mam wrarzenie że zaraz upadnę biorę dorażnie etanolol szukam wiadomości na ten tematW odpowiedzi na : Re: wypadanie płatka zastawki dwudzielnej wyslane przez Nadzieja dnia 2005 - 05 - 19 13:12:12:..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 22

.. ...objawy które mam to częste skurcze w nogach, zawroty głowy, bladość, i czasami serce mnie kłuje... Thorus. żyj spokojnie to nic się nie stanie. Lekarze bardzo często nie mówią o tym, aby pacjent miał większy komfort psychiczny. Magnes jak najbardziej bo wypływa korzystnie na serce i..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...mozliwe ,ze miałam jakiś częstoskurcz i po nim mój organizm zareagował tym zasłabnięciem...??? ogólnie często inaczej sie czuje...miewam cos w rodzaju zawrotów głowy( tak jakbym była po drinku )...a gdy poczuje ,że moje serce bije nie jak trzeba to zaczynam o tym mysleć i ...pojawia sie..

Choroby serca - genetyczne?

.. ...niektórych przypadkach, czuję sie normalnie nie uwzglęgniając tych zaburzeń. często mam przy tym zawroty głowy. czy to może być jakaś choroba uwarunkowana genetycznie? może wiecie co mi dolega?? odp! serduszko..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 2

.. ...czy to coś groźnego? Często robi mi się słabo,mam zawroty głowy,ale nigdy jakoś nie zwracałam na to większej uwagi.Prosiałabym o szybką odpowiedz.Z góry dziękuję. Mój chłopak ma szmery serca i bierze używki czy jest to groźne??? groźne może być przy używkach. przynajmniej tak mi się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...zainteresowania. Bardzo często własnie mam zawroty głowy gdy jest cisza i pełne skupienie w duzym gronie. Z drugiej strony pamietam tez sytuacje jak miała okolo 16 lat to na dyskotekach zdarzało mi się że mdlałam i nic nie pamietałam co sie stało. Zapamietałam tylko szybkie miganie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 153

.. ...trochę spokoju.Moje najczęstsze objawy to;suchość w ustach,mdłości,zawroty i ból głowy,biegunki i te okropne lęki.Bardzo często zdarza sie tak,że jestem spokojna,czymś zajęta i nagle bez żadnej przyczyny ogarnia mnie niesamowity lęk.wtedy czuję silne wewnętrzne drżenia,serce bije jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...jednostajne. Poza tym często dopada mnie uczucie jakbym był lekko pijany, może nie nawet zawroty głowy, ale uczucie bycia pijanym. A słowo - trzeźwy chodzę ; ). Ale najgorsze ( bo niewyjaśnione, trudne do opisania, wcześniej nigdy niespotykane ) są jakby lekkie zaburzenia w odczuwaniu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...drętwienie szczęki, nie często tu opisują to jako objaw a aj dokładnie mam drętwienie szczęki właśnie, oczywiście rownież zawroty, bóle, mrowienia itp - ale te objawy się powtarzają częściej, czekam na rezonans głowy, może po tym się uspokoję, gdzie robiłeś tzn w jakim mieście MR? Czy..

Arytmia serca?

.. ...ale oprócz nich czuję często zawroty głowy i szybki puls. Po ekg i usg serca wykryto mi również tylko wypadanie płatka ale zdaniem kardiologa jest to niegroźne. Prawdopodobnie moje dolegliwości związane są z nerwicą ale czekam jeszcze na badanie metodą Holtera. Po kilku wizytach..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...położyć , zamknąć oczu! często w nocy budzę się ,kiedy przez sen przekręcę się z boku na bok to własnie zawroty mnie wybudzają i potem ciężko mi nawet usnąć ! W dzień jako tako ! Zrobiłam badania - czekam na wyniki ! Dziś miałam tomografię komp. głowy - wynik za tydzień ! ponadto szumy..

Dodatkowe skurcze - Str. 71

.. ...mi z tym bardzo źle,częste dławienia,zawroty głowy w najmniej spodziewanych momentach powodują narastanie stanów lękowych.Zapisałam się prywatnie na badanie wysiłkowe i echo serca oraz prywatnie na wizytę do kardiologa.Zastanawiam się czy powinnam przed wizytą u kardiologa powinnam..

Dodatkowe skurcze - Str. 78

.. ...dod. skurcze komorowe i często źle się czułam ( zawroty głowy, uczucie odpływania, tracenia świadomości, bóle głowy itp. ) i byłam już nieźle podłamana. Wtedy znalazłam to forum , kontakt do CK Anin, umówiłam się do prof. Walczaka - byłam na wizycie w zeszłym roku w lipcu, wtedy były..

Dodatkowe skurcze - Str. 95

.. ...miałam ( przed ablacją ). Często miałam - ja to nazywałam atakami, które trwały kilka dni - zawroty głowy, uczucie że odpływasz - jakbyś miał zemdleć ( non stop przez kilka godzin ), bóle w klatce piersiowej bóle i zawroty głowy, rozdygotanie w środku, dreszcze. Nie mogłam jeździć..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...tego nie czuje,dość częste krótko trwałe bóle w piersiach, mrowienie i bóle lewej reki, zawroty głowy, dusznosci ( kiedy serce dziwnie sie zachowuje ). Odbyłem wiele wizyt u lekarzy i żadna konkretna diagnoza nie została postawiona, jedynie co robili to przypisywali mi leki w tym jeden..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat poczytaj o nerwicy serca na..

Niskie tętno 45-48 w spoczynku

.. ...czuje się z tym źle. Często mam zawroty w głowie i właściwie nic nie znalazłem na podwyższenie tętna. Codziennie ćwiczę przez ok. 40min. W tym momencie czuje się lepiej, ponieważ bije mi szybciej serce. Po 4 - 5h tętno wraca do niskich uderzeń i znów mam zawroty głowy. Czuje się z tym..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...lęku panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...dostanę zawału. Bardzo często zdarza mi się zasłabnąć z tych nerwów. Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc to bardzo proszę. Może mam nerwicę ? To moze być nerwica.Do jej objawów należy m.in.kołatanie serca,potliwośc, zawroty głowy,duszności a nawet omdlenia.Jednak zanim zaczniesz sie leczyc..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...okazji objawy, które często opisujecie mogą być przyczyną niedomykających się zastawek - duszności, kołatania serca, mrowienie w rękach, zawroty głowy, ale gdy chodzi już o poważną niedomykalność.Niestety trzeba zrobić usg serca, żeby to stwierdzić, ekg miałam robione kilka razy, nigdy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...serca, zimne ręce ( często spocone podczas ataku ), niepokój ( który po chwili przeradza się w panikę ), różnego rodzaju lęki, duszności, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie dolegliwości, których objawami są: nagłe..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...ja do tego czuje sie często jak bym coś robił przez sen jak bym był na wpół przytomny :/ a najgorse co mnie dobija to te zawroty głowy i omdlenia :/ ( dupna sprawa ) ta myśl co sobie ktoś o mnie pomyśli jak zobaczy ze słabne i pajtam jak pijak ehhh Co do serca to też miewam kołatania i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 269

.. ...spłycony oddech i bardzo często ma uczucie duszności, bólów w klatce, zawroty głowy. dlatego też proponuję Tobie ( mnie i wielu innym pomogło ) zacząć od zaraz ćwiczyć bardzoooo głebokie wdechy - nabierać tyle powietrza, że poczujesz je w stopach : ) I tak nabierasz ustami bardzo wolno i..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...) + - bóle gardła - częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy + - problemy z przełykaniem - bezdech nocny + czasami - nocne poty+ Oczywiście nie muszą występować wszystkie. Ja miałam te gdzie dałam krzyżyk - czyli prawie wszystkie...CZasem są..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 31

.. ...drętwieją mi ręcę nogi, często mam wrażenie, że zaciska mi się szczęka i mam zaburzenia mowy, czuję ucisk w klatce i zaciśnięte gardło a do tego zawroty głowy. Biorę Bisokard ( pół tabletki ), to coś takiego na obniżenie ciśnienia i na uspokojenie, coś na obniżenie cholesterolu (..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...swiat. Hejka! Też mam częstoskurcze, wiotką zastawkę mitrarną i potykające się serce, powtarzają się coraz cześciej i męczy mnie to bardzo. Miewam też zawroty głowy, szum w uszach i uczucie niepokoju. Ból w klatce piersiowej przy * potknięciach * . Jestem umówiona na wizytę w poradni..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...boleriozie występują częste kłopoty z sercem ,często mylnie diagnozowane nerwicą lub depresją,zawroty głowy też są znamienite dla tej choroby!!! Hej.Od kilku dni też mam zawroty głowy i czasami miewam bóle głowy w skroniach przeważnie.Niekiedy śpię po 10 godzin i w ogóle sie nie..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...oskrzela; przy tym wszystkim często zdarza mi się kołatanie serca wiecznie czuję się słabo, mam wrażenie, że zaraz * odlecę * ; byłam już u dwóch kardiologów ( dodam, że prywatnie ); obaj robili mi EKG, ECHO i jeden skierował mnie na badania hormonów tarczycy; wszystko wyszło ok, więc..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...podobne? Dodatkowo odczuwam często zawroty głowy, uczucia omdlenia itp. czasem przyspieszona akcja serca, lub też przeskakiwanie, kołatanie, zatrzymywanie... Ale jeszcze nigdy nie czułam się jak wczoraj:/ Pozdrawiam Kasia 23 lata Wykonaj badanie Ekg i zrob badania krwi potas i magnez..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...mnie ręce. W głowie często czuje ucisk a najgorzej kiedy chcę sie skoncentorwać dłuższy czas na czymś. Jeżeli chodzi o moj puls to przez jakiś czas bije normlanie pjawia sie dodatkowy skurcz a potem przez 2 sek. nie ma nic ( serce jakby stawało )i znowu, czesem bije normalnie i jest..

Narkotyki z problemami serca

.. ...problemów ale bardzo często dopadały mnie ataki paniki, np. w zatłoczonym autobusie lub sklepie. Towarzyszyły temu duszności, zawroty głowy, szumienie w uszach. Później doszło do tego szybsze bicie serca, wrażenie jakby chciało wyskoczyć. Odstawiłam kawę bo czułam sie po niej jakbym..

Nadciśnienie

.. ...lek? Mimo, że kaszle często - alergia - nigdy nie skończyło sie to wymiotami. Ogólnie czuję sie fatalnie. Mam zawroty głowy, które często budzą mnie w nocy. Prawie codziennie mam mdłości - czuje jakby gule w gardle. Nie mam siły, nic mi sie nie chce tracę wiarę w to że będę taka jak..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...one uzależniają.Bardzo często przepisują je lekarze domowi i neurolodzy.Jeśli wyniki badań będą dobre nie wstydż się i idż do psychiatry.Teraz jest naprawdę dużo leków przeciwdepresyjnych z możliwie małymi działaniami ubocznymi.Można wtedy normalnie funkcjonować .Życzę powodzenia. Ucisk..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...pamiętam. Jako dziecko często przy jakimkolwiek większym wysiłku męczyłam się okropnie.Miałam robione badania Ekg w czasie spoczynku i wysiłkowe, które nie wykazało * nic wielkiego * . Od tego czasu minęło 11 lat i przez ten czas zauważyłam u siebie częszcze męczenie się, zawroty głowy..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...sobie tego wytłumaczyć. Często mam wrażenie jakbym chciała odjechać.Czy przyczyną może być tarczyca lub kręgołup szyjny.Czasami mnie boli.Szum jest tak mocny że włączone radio nie jest w stanie tego zagłuszyć. Witam . Korzystnie byłoby zrobić badania. jeżeli nic nie ujawnią z całą..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...już od około 1,5 roku. Często zasypiam i budzę się z bólem głowy, dziś w nocy obudziłam się, bo tak mnie bolała że to mało powiedziane, nie wspomnę już o zawrotach głowy. Moje ciśnienie dzisiejsze to 120/75 puls 110. Dodam, iż bóle głowy nasilają się rano, mam kłopoty z koncentracją,..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...gęsta krwią...jest mi często zimno i stopy i palce szybko marzną co mam robić??Cisnienie w Normie... Mój lekarz też mi powiedział , że mam za gęstą krew kazał mi dużo pić nawadniać organizm . Szybko się męczę, jest mi ciągle zimno ,mam zawroty głowy,jak jest zimno na dworze staram się..

Plavix , Zylt - tańsze zamienniki

.. ...od roku Plavix i miał często zawroty głowy i nudności .Lekarz z Ochojca w Katowicach zapisał odpowiednik Clopidix z firmy Lekam za 50zł a pod dworcem w Katowicach w promocji do końca roku za 9,99zł .Czuje się dobrze i wyniki są znacznie lepsze.Pytajcie o zamiennik Clopidix. biore areplex..

Drętwienie palców

.. ...towarzyszą objawy: bardzo częste - codzienne z małymi przerwami zawroty głowy, równie niesystematyczne * mroczki * przed oczami, plątanie języka..........dodatkowo od kilku lat chudnie mi jedna łydka - na dzień dzisiejszy - 2 cm różnicy między lewą a prawą:( , nie mam odróchów..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...trzustkowe,tsh, no i morfologie często robie )oczywiście wszystko w normie a ja wciąż czuję się chora,prawie wszystkie objawy znanych chorób do mnie pasują.Bardzo ciężko się z tym żyje,ale wciąż mam opory przed pójściem do psychologa czy psychiatry,bo wiem,że zapisze mi jakiś lek a ja go..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...przypominające nerwicę, dlatego często nie jest rozpoznawane przez lekarzy. A choruje na nią coraz więcej ludzi, zwłaszcza młode kobiety. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...powiedzmy zmniejszyły swoją częstotliwośc i zostalem wypisany do domu. Ale od tamtego momentu i tych wszystkich przeżyciach wiele w moim życiu się zmieniło i nie ukrywam że na gorsze. Zaczołem mieć leki obawy o swoje zdrowie życie denerwowałem się gdy przybywałem w dużej grupie osób np...

Bardzo dziwne ciśnienie 120/42

.. ...120/73, mam też ostatnio częste zawroty głowy, ciągle chce mi sie spać. a rano jak wstane to często czuje ból w klatce. nie wiem co to może znaczyć, moze ktos z Was spotakał sie kiedyś z czyms takim. Proszę piszcie, pozdrawiam.... Katee, Trudno, wręcz nie wolno stawiać diagnozy poprzez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 206

.. ...spastyczność. Pomaga często tym chorym, którzy nie reagują na Baclofen. Preparatu nie należy podawać przy chorobach wątroby. U chorych z lżejszymi zaburzeniami jej czynności lub z kłopotami nerkowymi konieczna jest stała kontrola u specjalistów. Tak samo jak inne leki przeciwspastyczne..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 716

.. ...pulmonologa , skoro tak często chorują ? Dzien Dobry kochani Ja tez troszke pomarudze od wczoraj mnie dusi ta cholerna nerwica ale co zrobic ssam validol na okrągło nie dość że nerwica to zawroty głowy k.....a czy to się już nigdy nie skończy szlak by to wzioł mam takie nerwy że szok..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 900

.. ...zrówka uśmiechajmy się często i bądzmy zawsze piękne i ponętne Buziaczki Ja zbieram się za gotowanie obiadku dzisiaj przyjedzie córcia z mężem na obiad U mnie pogoda paskudna leje deszcz wczoraj padał śnieg a ja jak na złość mam te francowate zawroty głowy ach jaj mam ich już dosyć ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 930

.. ...Robo4 ja tez miweam dosc często własnie drentwienia palców /dwóch ostatnich/ale ja to mam ogromne zmiany w kregosłupie a Ty w pozadku masz kręgosłup?a i czasem zawroty głowy tez są od kręgosłupa przez uciski na jakis nerw,ja naprawde mam to często po jakims czasie przechodzi a potem..

Wysoki puls serca

.. ...np. w szkole a jest to częste ) a jesli nawet jest to na tle nerwowym to nie mogę brać ciągle tabletek na uspokojenie, musze normalnie funkcjonować. Pozdrawiam serdecznie i życzę użytkownikom forum zdrówka :D Mam 24 lata, od jakiś 3 miesięcy miewam duszności zawroty głowy, puls mi skacze..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...pojawiających się z różnoraką częstotliwością, jestem senna i miewam ( lekkie ) zawroty głowy. Dziś, po... chyba sześciodniowych mega - dusznościach czuję się trochę lepiej. I wydaje mi się, że to dzięki temu forum i wypowiedziom ludzi cierpiących tak samo jak ja - uzmysłowiłam sobie, że..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...problem z oddechem i częste ziewanie. Pewnego razu myslałem ,że mam zawał - duszności zawroty głowy, ucisk w klatce piersiowej,drentwienie lewej strony ciała. Zabrało mnie pogotowie pomyślałem , że już po mnie - schodzę !!! Dodam że mam 36lat więc zawał jest możliwy moja Mama zmarła na..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...przed ciążą. Bardzo często w ciągu dnia i nocy odczuwam silny ucisk w klatce piersiowej i ból a także duszności i zawroty głowy. Hormony tarczycy mam badane regularnie, są w normie. Magnez i potas także, zwłaszcza że w ciąży miałam częste skurce macicy, w związku z tym musiałąm..

Nerwica serca?

.. ...to długo. Ja mam częste omdlenia i zawroty głowy. Tętno ponad 100 a z sercem jest wszystko wporządku;]co może mi doegać??? czy to nerwica? Uważam że to biegunka i nerwica odbytnicy cierpiącej,pozdrawiam..

Nerwica w ciąży - Str. 190

.. ...problem z oddechem narósł. często się w prost duszę. ogarnia mnie często wielki smutek a tysiące myśli zalewają mi głowę. nie panuję nad emocjami i często przez to muszę przepraszać bliskich, których ranię. zaczynam nie panować nad objawami , zawroty głowy przeradzają się w jakby..

Lekkie zawroty głowy

.. ...głowa mnie boli dosyć często no i te zawroty. 4 lata temu byłem na misji wojennej te dodatkowe skurcze to od tej właśnie misji może te zawroty to tez jakaś pozostałość po nerwach i stresie spędzonym w obcym kraju. a może tabletki tak działają biorę już je od ponad roku może za dużo . nie..

Złe samopoczucie, zawroty głowy i omdlenia

.. ...ale to staje sie coraz częstsze i mnie powoli już dołuje nie wiem może to od tabletek które przyjmuje biorę Tritacet 2,5 Bisohexl2,5 i rytmonorm 3x po 300 jeżeli ma ktoś coś podobnego i wie co to jest to niech sie odezwie dzięki i pozdrowiaka . Tez tak kiedys mialam teraz to juz..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...odczuwam ból serca dość często. Udam sie dzisiaj chyba do lekarza, mam nadzieje, ze to nic powaznego... Dziekuje Witaj Artur,ja takie wszystkie objawy miałam i to jest nerwica,tak przynajmniej było ze mną,również miałam zawroty głowy i uczucie jakbym miala zaraz zemdleć i również gorzej..

Zawroty głowy przed snem

.. ...badania a przedewszystkim prześwietlenie jeśli nic ci nie jest z tym kręgoslupem to przyczyna leży gdzie indziej może masz jakieś niedotlenienie muzgu a jak u ciebie z ciśnieniem ? Pozdrawiam cię Commader..

Bardzo silne bóle serca

.. ...nocy od wielu miesięcy. Często spada mi ciśnienie i drętwieją mi kończyny. Mam zawroty głowy i przytyłam 10 kg. Pół roku temu byłam u lekarza - powiedział, ze to na tle nerwowym i zalecił wizytę u psychologa - nie pomogło, więc chciano mnie wysłać do psychiatry. Nie mam żadnych innych..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...bardzo się nasilają często jakieś dźwięki nawet najdrobniejsze przez nie bardzo gwałtownie się przebudzam z snu i momentalnie czuje się bardzo słaby oraz przeraźliwie przestraszony,mrowienie,problemy z snem,czasami problemy z składaniem wyrazów oraz komunikowaniem się z innymi bóle w..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...10 lat ) jednak ich częstotliwość i nasilenie bywały b. różne. i nie dokuczały tak bardzo jak dziś ,robiłam kiedyś EKG ale nic nie wykazało. Ból jest dość silny czasem kilka razy w miesiącu silny ból * serca * podobny do palenia ściskania ,zgniatania , dodam ze nie mam zawrotów głowy czy..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i kompletnie rozwala system nerwowy, powoduje też problemy z koordynacją ruchów. Nie wiem, czy przyczyną Twoich problemów jest tarczyca, ale powinieneś to sprawdzić! Pozdrawiam. hej wrublo mnie lekarze wmawiają że mam nerwice..

Czy to nerwica - nie mam już sił?

.. ...na to bardzo uwagę, często mnie pioką oczy ( byłem u dwóch okulistów mówią że z oczami wszystko ok ) - czasem mam takie zawroty głowy, wtedy wpadam w stres i pogarszam swoja sytuację ( miałem robiony rezonans, tomograf EEG głowy wszystko ok ) - mam takie dni jak wczoraj, dzisiaj cały..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...góry dziękuje. Kamil Częste ziewanie może być odruchem nawykowym ( nerwicą ) lub mieć związek z niedotlenieniem np. mózgu. Wrażenie duszności mają dość często ludzie z nerwicą, którzy najczęściej prowokują u siebie hiperwentylacjię i stąd mają zawroty głowy a nawet omdlenia. Prawidłowa..

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...dobę. Towarzyszyło im często b. złe samopoczucie: zawroty i bóle głowy, wrażenie, że zaraz stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym..

Silne bicie serca, pocenie się i uczucie lęku

.. ...klatki piersiowej? Ja mam często podobne objawy.. kilka razy mój chłopak musiał prowadzić mnie pod rękę bo miałam zawroty głowy.. czasem jak moje serce zacznie wariować to dopadają mnie takie lęki, że nie mogę się uspokoić.. mam wtedy wrażenie że zaraz umrę! dodatkowe objawy to: bóle w..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...go opanować. Bardzo często strach i nerwy niepotrzebnie potęgują problemy z sercem. A poza tym dobrze, że na Holterze został uwieczniony zapis Twojego * ataku * . Przynajmniej będzie wiadomo dokładnie co CI jest. Lepiej znać dokładnie swoje choroby i wszelkie dolegliwości, bo wtedy..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. Witajcie - 3 lata przed zajsciem w ciaze miałam takie objawy jak zawroty głowy polaczone z mroczkami przed oczami i uczuciem goraca w uszach tak jakby krew mi szybko odpływała z mozgu i powodowało to jakies niedotlenienie ( nie umiem dokladnie tego wyjasnic ) ...kardiolog wowczas stwierdził ze to arytmia na..

Po ablacji omdlenia i zawroty głowy

.. ...Nie dzieje sie to zbyt często, zaczełam także odczuwać silne zawroty głowy rok po drugiej ablacji. A serce bije mi tak jak by miało się zaraz calkiem zatrzymać ( uczucie takie występuje z rana jak się obudzę ). Najgorsze jest to, że jak mi założą holtera to zbytnio nic się nie dzieje, a..

Kłucie serca, duszności i zawroty głowy

.. ...Razem z kłuciem bardzo często nie mogę oddychać. Drugim problemem jest to że po odpoczynku kiedy się podnoszę robi mi się ciemno przed oczami a nawet czasami tracę przytomność.Proszę niech ktoś powie co to może być bo martwię się czy ty nie jest coś poważnego. Witam. Przypadkowo..

Podwyższon ciśnienie i od razu krew z nosa

.. ...lekaży. Ostatnio też dość często mam zawroty i bóle głowy, ale to chyba nic do tego nie ma.. Dodam do tego wszystkiego, że mam 14 lat. Występuje u Ciebie tzw.niedokrwistość,którą należy leczyć w poradni Hematologicznej/sądzę że się leczysz i zostało określone jaki typ niedokrwistości..

Czy to psychika?

.. ...dużych sklepach. Bardzo często właśnie tą przypadłość łączy sie z wyrodnieniem kręgów i różnego rodzaju zaburzeń psychicznych i innych nie przyjemnych rzeczy np. mdłości, zawroty głowy, bóle głowy,drętwienie kończyn( bóle ),brak aptytytu, słabość, i setki innych. Nie dawaj se wmówić że..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...głowy - może dlatego, że często się w tym miejscu dotykam... Do tego ciągle kręci mi się w głowie, przy tym pogarsza mi się wzrok, nie umiem się skupić. Myślę, że to od bólu zatok. Często mam problem z wydmuchaniem nosa, ale gdy już mi się uda wydzielina w niczym nie przypomina..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...gorąco, mam gorączkę, częste zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo zawsze miałam bardzo obfite. Nie wiem co robić, czy to może być białaczka? Dodam jeszcze, że gram w siatkówkę. Ostatnio nie mam siły, żeby..

Czy to nerwica? problemy z sercem

.. ...ukłucia, ALE dodatkowo często wymiotuję. Prawie każdy posiłek, który zjem - zwracam. Nie wiem co jest nie tak, ale bardzo sie boję. Często uginają mi się nogi i mam zawroty głowy. Lekarza jeszcze nie odwiedziłem ponieważ obecnie przebywam za granicą i mam nadzieję, że mi to przejdzie...

Częste omdlenia w wieku 13 lat

.. ...dziewczynę w wieku 13 lat. Często mdleje zazwyczaj jak jest zdenerwowana. Odczuwa mdłości i zawroty głowy. Bardzo się o nią boje... Co jej dolega? Co to może być i czym może to grozić? Witaj: - )czemu nie weźales jak dotad pogotowia gdy zemdlala? przy mnie jeszcze nie zemdlała, rodzice..

Szybki rozwój organizmu a przerwy w biciu serca

.. ...przerwę * . Miewam je dośc często. Kombinowałem z niedoborem potasu i magnezu, ale tylko troszkę pomogły. Dodam, że uprawiam sport i w żaden sposób mi to nie przeszkadza ( nie mam żadnych zawrotów głowy, kłucia w klacie itd. ). Po prostu troszkę mnie to martwi :P. I ciśnienie i tętno mam..

Atenolol i zawroty głowy

.. ...rytmu serca ( napadowy częstoskurcz nadkomorowy ). 3 tyg. temu zmieniono mi lek, bo poprzedni nie działa już :/ obecnie biorę atenolol, na początku brałam 25 mg rano i 25 wieczorem. ale bardzo spadało mi ciśnienie ( 90/50 ) a puls w spoczynku wachał się ok 50 - 60. po kilku dniach za..

Niska temperatura, bóle głowy i kłucie w okolicy serca

.. ...piersiowej,dokładniej w okolicach serca, często mam zawroty głowy. Miałam robione wymazy i wyszło, że mam gronkowca złocistego w gardle, kilka miesięcy wcześniej miałam podwyższone ASO:500. Żadnych problemów z tarczycą. Czy ktoś miał podobne objawy? Proszę o odpowiedz: ) Witaj: - )trzeba..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...2,55mmol/L EKG: rzm o częstości 82/min,prawogram,pionowe położenie serca RTG klp: Narządy KLP RTG w normie wiekowej. RTG kręg.C: W odcinku szyjnym kręgosłupa cechy przewężenia tarczy międzykręgowej C5 - C6 oraz zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej. USG DOPPLER: Przepływ przez tt...

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...pole magnetyczne ). Często te wymioenione objawy są spowodowane niedoborami związków magnezu.I przypuszczalnie niewłaściwą dietą.Czy masz plomby z rtęcią? nie mam. kucie serca czasami jest bardzo bolące Kasiu nie wiem co Ci poradzic ale wiem napewno ze jesli pojdziesz do lekarza i..