Częste ziewanie

Nerwica - czy na pewno? - Str. 86

.. ...Ci się ziewa.A bardzo często przy braniu leków p/depresyjnych występuje nadmierne ziewanie. Idę spać,bo nikogo nie ma.Jestem ciekawa czy ktoś się zjawi jutro.Życzę wszystkim spokojnej nocy.DOBRANOC No już 5 godzin na nogach jakoś nie najgorzej dzisiaj witajcie wszyscy u mnie nawet,nawet..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...dotleniało płuc i serca. Często robiłam głębokie wdechy połączone z ziewaniem. Teraz wiem, że to był początek objawów nerwicy. Później ( po ok. 2 latach ) zaczęły się inne objawy dużo bardziej utrudniające funkcjonowanie - kłucie i ból w sercu, przyspieszone bicie serca, drżenie ciała,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...wcześniej w brak tchu i częste ziewanie . Może to i nerwica . Tylko dziwne te wszystkie objawy pojawiają si e po stresie jak już jestem spokojna. Sama nie wywołuję żadnych lęków myśleniem o chorobach. Te wszystkie objawy pojawiają się niespodziewanie w ciągu dnia wtedy jak ja jestem..

Duszenie się - Str. 45

.. ...wejdź na forum brak tchu częste ziewanie.Tam sąwpisy i moje i innych osób, którez tym walczą. Poczytasz sobie. Ja nie rozumiem.Dziś rano niczym się nie zdenerwowałam a mam częste odwiedzanie toalety, dreszcze i jakby mi coś podchodziło do gardła i ciężko mi złapaćgłębszy oddech...

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...Pozdrawiam Roman Też tak mam często ... nawet teraz. Pytałeś lekarza? Mój powiedział że to nerwica... choć też myślałam że raczej mało prawdopodobne... mam 32 lata... Znam tę dolegliwość. Po raz pierwszy objawiła mi sie w wieku, w którym , zdaniem lekarzy, najczęściej się objawia, czyli..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...reszty. Moje objawy to częste ziewanie, uczucie niepełnego oddechu, mrowienie w rękach i nogach, a do tego jeszcze codzienne bóle głowy. Również zrobiłem sobie badania - krwi, tarczycę, echo serca, EKG, rentgen klatki piersiowej ( płuca ) i wszystko ok na badaniach ale nie ze mną. Lekarz..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...oddech.Takiego nie potrafie zbyt często,więc na przymus wywołuje ziewanie bo wtedy oddech jest głęboki.Czasem lecz bardzo rzadko udaje mi sie wziaśc ten głębszy wdech bez ziewania lecz wymaga to wielkiego wysiłku:( Nie chcę wciąż wierzyc ze to nerwica z tego względu że u mnie zaczęło się..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...pojawiających się z różnoraką częstotliwością, jestem senna i miewam ( lekkie ) zawroty głowy. Dziś, po... chyba sześciodniowych mega - dusznościach czuję się trochę lepiej. I wydaje mi się, że to dzięki temu forum i wypowiedziom ludzi cierpiących tak samo jak ja - uzmysłowiłam sobie, że..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...góry dziękuje. Kamil Częste ziewanie może być odruchem nawykowym ( nerwicą ) lub mieć związek z niedotlenieniem np. mózgu. Wrażenie duszności mają dość często ludzie z nerwicą, którzy najczęściej prowokują u siebie hiperwentylacjię i stąd mają zawroty głowy a nawet omdlenia. Prawidłowa..

Szybkie przemęczenie i częste ziewanie

.. ...przy komputerze to dość często chcę mi się ziewnąć - muszę wtedy wziąć głęboki oddech bo czuje dyskomfort, rozumiem że od czasu do czasu ludziom się ziewa, ale nie non stop przez kilka godzin... Tak sobie pomyślałem że może to być jakaś choroba serca? Jeśli wiecie coś w tym temacie,..

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...trzy tygodnie temu: 1. Częste duszności, czyli ciągłe ziewanie przy którym nie moge złapać powietrza i ziewam dopóki w końcu złapie * pełne * powietrze. 2. Dużo częstsze oddawanie moczu niż to było do tej pory przy spożywaniu takiej samej ilości płynów. 3. Kilka razy na dzień pojawia się..

Wymuszony oddech, brak tchu, lęki i ból pod prawą łopatką

.. ...nabrać głębokiego wdechu, częste ziewanie, uczucie, że zaraz się uduszę. Do tego ból z mrowieniem pod prawą łopatką, a wczoraj doszło uczucie wymuszonego oddechu - mam wrażenie, że jak nie będę się zmuszać do oddychania, to moje ciało samo nie będzie oddychać i umrę. Mam o tym natrętne..

Ciężkość w złapaniu oddechu

.. ...wyjsc. czy ktos z was mial podobne problemy ( i jak sobei z nimi poradzil )???? bardzo prosze o odpowiedz Zajrzyj kochana na * brak tchu i częste ziewanie * . Jest nas więcej z tym problemem. Pozdrawiam Aga..

Nadmierne ziewanie

.. ...od kilku lat bardzo często ziewam, przeważnie jak siedzę np w szkole, kościele, przed komputerem. Jest to wkurzające ponieważ żaden z moich znajomych nie ziewa na lekcjach tylko ja. Zauważyłem tez to u mojego brata od momentu jak był mniej więcej w moim wieku aktualnie mam 16 lat lecz..

Dusznosci

.. ...posty pt. * brak tchu i częste ziewanie * . Jest nas dużo : ). U mnie po wielu wizytach i badaniach wyszły 2 możliwe przyczyny: - ortopedzi: blokada międzyżebrowa z tyt. wady postawy = * rehabilitacja - psycholog/psychiatra: nerwica/depresja. Zacznij od nich. I nie powielaj naszych..

Nie potrafię normalnie żyć

.. ...wątku * Brak tchu i częste ziewanie * . Jest nas tu wielu, wszyscy się z tym borykamy i doskonale Cię rozumiemy, tak to jest, że jak ktoś nie przeżył to nie zrozumie. Kiedyś przyjdą też lepsze chwile, trzeba tylko przetrwać kiepski początek. Pozdrawiam. Aga To tak jak kazdy z NAs ZALECAM..

Problemy z oddychaniem.

.. ...wątek pt. * brak tchu i częste ziewanie * . Też mamy problemy z oddychaniem, może nasze wpisy coś pomogą. Pozdrawiam, Aga Witaj ja mam podobne problemy.Chodze po lekarzach i kazdy mowi mi ze jestem zdrowa.Tez mam klopoty z oddychaniem. Nie jestem lekarzem nie moge powiedziec co ci jest.W..

Brak powietra,szybkie bicie serca.

.. ...odpowiedzi.Mam pytanko,jakie leki stosujecie?Dziękuje.Mam 27 lat. Hej Lidia, sprawdź najpierw jakie leki brałaś zanim się zaczęło. Zajrzyj też na wątek * brak tchu i częste ziewanie * . Pozdrawiam, Aga..

UCZUCIE BRAKU ODDECHU .. NERWICA?

.. ...) no ale bez wyjscia kontaktu zludzim hmm juz sam nie wiem a masz rower? Rusz sie z domu jak możesz już jeżdzić i noga ci pozwala. Hej, rzuć okiem na wątek * brak tchu i częste ziewanie * . pozdrawiam..

Ból z lewej strony klatki piersiowej i duszność.

.. ...wątek pt. * brak tchu i częste ziewanie * . jest nas więcej, witaj w klubie : ) ) U mnie to są blokady i neuralgie międzyżebrowe oraz wada postawy. Dają takie właśnie jak opisujesz objawy, pomaga dobry ortopeda i rehabilitacja typu masaż, krioterapia i ćwiczenia rozciągające tzw...