Częstomocz

Nerwica - czy na pewno? - Str. 196

.. ...Bieganie siusiu, czyli częstomocz i szybsze bicie serca to w Twoim wypadku objawy nerwicy, easy jest przecież ok i badania pokazują, że jesteś zdrowa, a ten ból w klatce to nerwoból. Pozdrawiam Grunt to nie zapomniec o oddychaniu, tez mam nerwice i nerwobóle przerozne, nawet jak siedze..

Dodatkowe skurcze - Str. 97

.. ...i magnezem to miałam częstomocz. pozdrawiam kurczących się i migających. Nie jestem lekarzem, ale drgawki, pocenie sie, przyspieszone tetno, podwyzszone cisnienie, oddawanie moczu przychodzace nagle moga wskazywac na zespol leku napadowego. Wskazania wizyta u psychiatry !! Psycholog..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 43

.. ...- u mnie występował częstomocz i ogromne gorąco na całym ciele ,a jego efektem było również oblewanie ( obfite ) potem. Szczęśliwie mam to za sobą. Pozdrawiam również wszystkich forumowiczów życząc dobrego zdrówka. Ewa Dziekuję Wam kochani , jestem wdzięczna za te ciepłe słowa i za..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...maszynowy - w nocy masz częstomocz - masz po śnie podwyższone ciśnienie - nie czujesz się wyspana/y po nocy - zasypiasz w autobusie, tramwaju, wykładach, pracy - jesteś ciągle zmęczona/y to mogą być objawy obturacyjnego bezdechy sennego OSAS Mam w rodzinie na zachodzie osobę, u której..

Częstoskurcz i wielomocz?

.. ...ja mam dodatkowe skurcze komorowe, ale 2 miesiące temu serce nagle mi przyspieszyło bardzo dosłownie na pół minuty a potem miałam wielomocz chyba z kilka godzin. do dziś nie wiem co to było.pozdrawiam..

Dodatkowe skurcze komorowe - arytmia w ciąży

.. ...objawy? Bladość zimny pot częstomocz duszność ( mocno nasilona ) ból w mostku. Czasami lekko słabłam - ale nie pytałam lekarza bo skoro jeden powiedział że to normalne to dzielnie znosiłam. W końcu pierwszy raz byłam w ciąży i skąd miałam wiedzieć co jest normalne a co nie. Urodziłam..