Czkawka serca

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach

.. ...szarpinięcia, cos w rdozaju czkawki serca, czasmi są to pojedyncze rwania, dośc mocne czasami uczucie lekkiego przepływu krwi czy prądu - dama juz nie wiem - w klastce piersiowej. chce sie zapytac wszystkich którzy to mają, czy was również lekarz uspokajał ze wszystko w porzadku, w moi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 579

.. ...niemiarowo, coś w rodzaju czkawki serca. Mycha, ja właśnie tak strasznie się chce ich pozbyć. Już wydaje mi się czasami że minęły i za jakiś czas spowrotem wracają. To straszne uczucie. I ten strach który temu toważyszy. Napisz coś więcej o Twoich skurczac i jak sobie z nimi radzisz..

Koszmarne dodatkowe skurcze a u lekarza wszystko OK, to nerwica?

.. ...chol...skurcze. tak jakbym miała czkawkę serca 5 normalnych uderzeń, przerwa i 2 po sobie,Obudziło mnie to i dopiero jak usiadłam, pokręciłam sie to przeszło - a w tym czasie i jelita sie poruszały, bo czułam jak mi bulgocą.Dziś robie sobie USG - popytam jeszcze tej lekarki to napiszę...

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...* klubu * częstej * czkawki * dołączyłem bardzo niedawno. W sumie zaczęło się jakieś dwa lata temu od nagłych przyspieszeń akcji serca, tak pod 150 - 160 na minutę trwających po kilka mint i czasem sporadycznie * czkawki * ale nie całymi długimi seriami, tylko tak pojedynczo albo krótką..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...posiłkach i towarzyszy temu czkawka, zgaga, skłonność do wymiotów oraz bóle w żołądku - podajemy 3 razy dziennie Pulsatilla C9 po 5 kropel. Jeśli dodatkowym objawem jest uczucie kuli w gardle i przygnębienie - podajemy 3 razy dziennie Ignatia C9 po 5 kropel. Gdy pojawiają się ponadto..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 33

.. ...czasami męczy mnie taka * czkawka * serca /skurcze dodatkowe?/ Zaraz po tym jak pojawiły się pierwsze po przerwie migotania zarejestrowałam się do CK ale podobnie jak Ty muszę czekać do 19 marca, okropnie długo i często myślę czy doczekam tego terminu, a jest to tylko wizyta lekarska..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 2

.. ...tez czesto mam atak od czkawki czka sie i czka i nagle buuum !!!! ostatnio schyalam sie zeby dziecku buta zawiazac i w tym momencie gdy dalam glowe na dol to sie zaczelo trwalo doslownie chwile ale bylo!!!! Normalna, witaj : - ) u mnie atak wyglada podobnie ale troche inaczej serduch mi..