Czułam

Choroba niedokrwienna a płeć człowieka

.. ...( badaniem bardziej czułym i specyficznym, które warto by wykonywać u kobiet jest echokardiografia wysiłkowa. Także w warunkach szpitalnych badania inwazyjne są blisko 10 - krotnie częściej wykonywane u mężczyzn, częściej też otrzymują oni leczenie trombolityczne, dożylnie nitroglicerynę..

Badanie CK (kinaza kreatynowa)

.. ...CK jest więc bardzo czułe i jednocześnie mało swoiste ( wzrost stężenie następuje w wielu sytuacjach, niekoniecznie chorobowych ). Badanie jest natomiast bardzo wygodne przy monitorowaniu leczenie zdiagnozowanych wcześniej chorób. W kardiologi oznaczenie poziomu CK, dokładniej frakcji..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...ustąpieniu migotania czułem się zupełnie dobrze, a teraz to muszę odchorować przez cały dzień ( cóż, latka lecą ). Generalnie coraz gorzej znoszę napady. Mam w związku z tym pytanie - w czasie napadów migotania często się biega z moczem - podobno to normalne, ale jaki jest tego mechanizm..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 7

.. ...powodu HBS ). Po ablacji czułam sie jakby moje zycie wygladalo juz calkiem inaczej. Czestoskurcze pojawialy sie raz na jakis czas ale bylam o tym wcześniej poinformowana przez lekarza. Od jakiś 3 miesięcy mam częstoskurcze kilka razy dziennie, wejście na pierwsze piętro to dla mnie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 13

.. ...chłodu nic innego nie czułam: ) ) ) ) Pani dr ( chyba anastezjolog ), nazwiska nie znam, przesympatyczna osoba, cały czas mówiła co ze mną * wyprawiają * ; ) ) ) ) ) Podczas 2giej ablacji była już inna Pani, ale równie miła. Pozdrawiam je serdecznie. Może będą wiedziały, że to o nie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 14

.. ...wysokiego tętna : ) czułam sie głupio, bo wszyscy mówili, że przesadzam a nie udawało sie tego złapac na EKG, aż po kolejnej wizycie w szpitalu gdzie oczywiście nic nie wykazano, trafiłam do kardiologa, który jakby zrozumiał o czym do niego mówię ... tyle, że przepisał leki i już, dobre..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 9

.. ...znieczulenia apotem czułam tylko dotyk Grażyno! pytałaś czy latanie samolotem ma jakiś wpływ na serce u osób z częstoskurczem. w moim przypadku ma bardzo duży - zazwyczaj szczególnie przy starcie mam strzasznie silne ataki oraz cięzko mi się oddycha. Z tego tez powodu musiałam z tego..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 12

.. ...się nie działo. Też czułam sie bardzo zmęczona, nie miałam siły. Serduszko tez jakby się * potykalo * i tętno też miałam przyspieszone.Cały czas się wsłuchiwałam w bicie serca i myślałam o tym czy mnie nie * złapią częstoskurcze * . Niedługo juz będę miesiąc po ablacji i aby tak dalej...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 19

.. ...[przeziębienie]spowodowały że żle się czuł, potem wystąpil częstoskurcz ,ale na razie jest bez leków nasercowych.{pz powodu infekcji leżał w klinice w Poznaniu. Teraz czuje się dobrze.Pozdrawiam Do Davida Cześć.Częstoskurcze miałam od dość dawna i z różną intensywnością.12 maja 2007..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 20

.. ...nastapiło inne życie, poczułam się jak nowo narodzona. teraz jest krochę gorzej ale bez porównania to tego co było, przedewszystkicm trzeba sie oczszędzac, nie niedzwigać,to ma duzy wpływ na nasze schorzenie. Pozdrawiam wszystkich chorych, poddajcie się ablacji medycyna tak poszła na..

Jaki powinien być prawidłowy puls?

.. ...Witajcie. Dziecko źle się czuło już w nocy. Ból głowy, stan podgorączkowy, dostał tabletkę i poszedł dalej spać. Jednak ok. południa znów marudził, że głowa go boli, może bardziej oczodoły. Zmierzyłam ciśnienie i zmartwiłam się - 111/55/95 po kilkugodzinnym leżeniu/spaniu. Nie jestem..

Jaki powinien być prawidłowy puls? - Str. 3

.. ...Podczas tego odpoczynku poczułam nagle szybkie bicie serca ( około 10 sek )ale nic poza tym - bez duszności, bez bólu. Zmierzyłam sobie ciśnienie, które przedstawiało się tak: 109/89 i Puls 195 czy ktoś umie odczytać te wyniki?? Proszę o pomoc w odczycie, ja specjalnie sie nie znam na..

Echo serca - Str. 8

.. ...dłuższego już czasu czułem się z dnia na dzień coraz gorzej i dwa tygodnie temu trafiłem do szpitala. Kolejny raz przeszedłem serię badań i, o zgrozo!, po raz pierwszy * odpadłem * na próbie wysiłkowej. Zatrzymana ona została już na początku drugiego etapu z powodu komorowych zaburzeń..

Echo serca - Str. 15

.. ...podleciałam do tego okna juz czułam ze cisnienie uderza mi do głowy serdycho zwolniło maksymalnie takie uderzenia dziwne i jeszcze szybciej wskoczyłam do łozka i jak sie juz połozyłam to prze jakies 10 sekund czyłam jakieś dziwne uderzenia czułam je bardzo mocno było wolne i miało jakby..

Echo serca - Str. 21

.. ...Ostatnimi czasy nie czułam się dobrze, chodziłam po lekarzach i w końcu okazało się ze to tarczyca ze mna wyrabia. Biore Letrox 25 połóke codziennie, zrobili mi również kilka razy ekg w zwiazku z przyspieszoną akcja serca i usg serca, wszystko wyszło w porzadku. Tylko po tych wszystkich..

Echo serca - Str. 22

.. ...holtera założonego to czułam to około godizny 21.00 a z tych kartek wynika ze nie zostało to zarejetrowane tylko te w nocy gdzie spałam i o których nic nie wiem. Musze przyznać że mam troche nerwicy czy to może być tego przyczyna?? mało magnezu ok. 1,8 pomimo zażywania tabletek...

Dziwne skurcze dodatkowe - Str. 2

.. ...odrazu wracało do normy. Czułam się normalnie. Aż do ostatniego razu. Serce biło mi bardzo szybko przez ponad 4 godz. i nie ustawało. Gdy trafiłam do szpitala okazało się że mam mój puls sięga 230. Porobiono mi wszystkie badania. Są wporządku, holter wykazał w ciągu doby tylko 3 skurcze..

Betaloc zok 50 raz dziennie

.. ...zok 50 przez 4 lata czułam się okropnie szumy uszne ciągle zmęczenie napady łzawienia oczu przytyłam i to dużo ponad 10 kg stawałam się bardziej nerwowa brak spokojnego snu teraz biorę lokren 20 i czuję się znacznie lepiej biorąc betalok u okulisty przy zakropieniu oczu robiło mi się..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 4

.. ...kolana w jednej chwili poczułem się jakbym stracił skrzydła, jakby ktoś obdarł mnie z marzeń i odebrał wszytko to na co tak ciężko pracowałem. Ale dzięki wam, dzięki opisom tej dolegliwości postanowiłem wałczyć, skoro nigdy nic nie czułem, nie wiedziałem o tym ze cos takiego mam i nigdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 5

.. ...przeciwdepresyjnych czułam się źle, wieęc sama je odstawiłam. Przez dłuższy czas brałam Tranxene i to mi pomogło. Z czasem lek całkowicie odstawiłam. Zaczęłam uczyć się pozytywnego myślenia i wierzyć ,że uda się z tego wyjść. Przez dłuższy czas było dobrze, nawet zdołałam całkowicie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 9

.. ...dnia bardzo źle sie poczułam miałam wrazenie ze zemdleje, zwymiotuje. Nogi sie pode mną uginały serce kołatało z ogromną siłą. Od tamtej pory moja psychika powraca do tamtego stanu. Przestałam wychodzic z domu, poniewaz boję sie ze się źle poczuje. Za kazdym razem jak mam opuścic mój dom..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...temu,siedziałam z męzem i nagle poczułam ze dusi mnie w gardle myslałam ze umre,dostałam dreszcze,telepało mnie.Brałam ziołowe tabletki i hydroxyzinum,pomagało ale to powracało,teraz od prawie roku odwiedzam psychiatre biore leki i czuje że żyje,juz się nie boje.Pozdrawiam pa Emiliko -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...południa. Gdy wstałam czułam się nadal fatalnie ale musiałam pojechać po syna. Gdy wracałam już do domu dostałam tak potwornie silnego ataku że byłam przekonana że to koniec.Zdążyłam zatrzymać samochód, wejść do najbliższego sklepu i krzyczeć że umieram. Wezwano karetkę i zabrali mnie do..