Defiblyrator

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...itp. Moze chodzi Ci o defiblyrator. W kazdym badz razie ja mam wszczepiony rozrusznik i od okolo pol roku mam czestoskurcze ( przez rok prawie 600!!! ). Biore biosotal i prestarium, ale pomalu szykuje sie na ablacje niestety.. Lek nie pomaga. Tak wiec zycie z rozrusznikiem nie jest zle :..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 3

.. ...inplantacji kardiowertera ( defiblyrator ). Jak wygląda zabieg, ja się z tym żyje, jakie są zagrożenia, instrukcja obsługi. Proszę o pomoc! Pozdrawiam. Cześć,mam to cacko już od 2 lat i żyje się z tym raczej normalnie,zabieg trwa do godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 6

.. ...tak szybko wymienić defiblyrator.,że..bylo az tyle wyładowań...spotkałam osoby w szpitalu, ktore 9 lat chodziły z jednym aparatem...i dopiero następowala wymiana, ale...nie uruchamiał się wcale.. Dobrze,że Ci wymienią w grudniu..na Swięta bedziesz bardziej pozytywnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 252

.. ...przechodzi. Nie mam zadnych defiblyratorow ;/ W piatek bylam u lekarza, on mi tylko zwiekszyl dawke lekow, teraz UWAGA dziennie lykam 16 tablet xD hahaha o zal... bede lekomanem ;/ do tego dochodzi chory zoladek, toksokaroza [prowadzi do zgonu] i jakies zachwainie blednikow... Ja..

Dodatkowe skurcze - Str. 272

.. ...NAPADOWE!! Nie chcę słuchać o defiblyratorach i całej reszcie!! Mam leki - nie zawsze pomagają ale mam!!! A gdy przychodzi migotanie komór czuje to - łykam leki SZYBKO NAJSZYBCIEJ JAK SIE DA.. zanim zemdleje... Kilka razy omdlałam - znalazłam się w szpitalu!!!! Okay, może to i ciężkie..

Życie z defiblyratorem

.. ...tym urzadzeniem. Po zabiegu tato * stanie w kolejce * po nowe serce a nastepnie przeszczep. Prosze jezeli ktos jest w podobnej sytuacji o kontakt serdecznie dziekuje anka moj mail nastka_25@hotmail.com..