Depakine chrono 300

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...dziennie coaxil.Prócz tego depakine chrono 300 i chrono 500.Na poczatku leczenia brałam 2 razy dziennie lorafen i doraznie hydroxizinę.Leczę się od marca i jest poprawa.Objawy były niemalze identyczne.Jeszcze terazczasem wystepują kołatania serca i duszności,najczęściej w pozycji..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 285

.. ...biorę też 2 xdziennie depakine chrono 300 rano i wieczorem 500.Jest to lek stosowany przy padaczce,ale też przy chorobie dwubiegunowej i poprawy nastroju.Do 4 tygodni na początku wprowadzenia coaxilu ,brałam lorafen w niewielkich dawkach,tak żeby do 4 tygodni w ogóle z niego zejść.Jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 469

.. ...przepisał mi tymczasowo leki Depakine chrono 300 i Trittico CR...nie wiem co mam robić,mam dobrą( stałą ) pracę,chciałem kupić mieszkanko,a teraz co mam wszystko rzucić??? wracać,leczyć się...masakra:/ czuję,że się coś ze mna niedobrego dzieje:( kołatanie serca,duszności,ból żołądka to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 35

.. ...dziennie,oprócz tego depakine chrono 300 i 500 i uspokajajace.Depakine jest lekiem przeciwpadaczkowym.Jest stosowany w chorobie dwubiegunowej i ogolnie poprawia nastrój ,a przy tym u mnie wpływa korzystnie na moje drapanie.Nie znaczy to ,ze powstrzymuje definitywnie odruch drapania..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 114

.. ...),nadal biorę tabletki( depakine chrono 300 ). Lekarz stwierdził, że badanie prawidłowe i że ze mną jest ok. Proponował zmniejszenie dawki leku lub w ogóle odstawienie go. Niestety ja się boję i zażywam tabletki tak jak dotychczas( 2x1 ), ponieważ czasem mam problem z PAMIECIĄ : ) i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 8

.. ...się nie dało.. - biorę Depakine Chrono 300 i Sumatriptanum.. i prawdę mówiąc recepty na całkowite wyleczenie z migren - nie znam.. Tymczasem większość osób tutaj na forum - miewa bóle głowy, które nie są migrenami.. ( albo są, ale w połączeniu z bólami psychosomatycznymi ) są to bóle w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 113

.. ...dziennie,pózniej 3 razy.Depakine chrono 300 pół rano i wieczorem 1 i pół.potygodnie depakine crono 300 - 1 tabletka,a na noc depakine chrono500 jedna tabletkę.I tak zostało do dzisiaj.Z tym,że lorafen biorę w ostateczności.Zastępuję go hydroxiziną.Może coś opatrznie zrozumiałaś.Rano też..

Czy mam nerwicę?

.. ...przepisał mi tymczasowo leki Depakine chrono 300 i Trittico CR...nie wiem co mam robić,mam dobrą( stałą ) pracę,chciałem kupić mieszkanko,a teraz co mam wszystko rzucić??? wracać,leczyć się...masakra:/ sam nie wiem,póki co postanowiłem,że będę latał co 3 miesiące do polski do..