Depresja lękowa leczenie

Klomipramina (Hydiphen, Anafranil)

.. ...trójpierścieniowych antydepresantów. Leki te zmniejszają dolegliwości lękowe, fobie, są stosowane w różnych stanach depresyjnych, również w leczeniu schizofrenii. Mechanizm działania leków z tej grupy polega na blokowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Są to..

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...Citalopram to lek antydepresyjny z grupy wybiórczych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny. Citalopram stosuje się w leczeniu depresji, w zapobieganiu nawrotów zaburzeń depresyjnych oraz w niektórych zaburzeniach lękowych. Citalopram jest dobrze tolerowany, nie wywołuje uzależnienia,..

Paroksetyna (ParoMerc, Paxeratio, Paxtin,Rexetin, Seroxat, Xetanor)

.. ...to silny lek przeciwdepresyjny. Mechanizm działanie leku polega na wybiórczym hamowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny i tym samym zwiększeniu jej stężenie w szczelinach synaptycznych. Braki w serotoninie są jednym z mechanizmów powstawania zaburzeń depresyjnych i lękowych. Paroksetyna..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 2

.. ...owym czasie nawet antydepresantami, ale krótko ( koledzy mi je zjedli ) dostałem amiodaron, no i oczywiście w konsekwencji nadczynności tarczycy - znowu leczenie ( pieprzony konował nie zlecił badania hormonów ) dowiedziałem się od swojego endokryno doktora, że jestem najmłodszym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...sie te schizy( stany depresyjno - lekowe0 i do tego cisnienie( 85/48 ) zwalajace mnie z nóg to lekarz wysłal mnie na badania hormonów( były w normie )i usg tarczycy.I dopiero po usg sie okazało ze mam guzki,potem biopsja tych guzków( narazie ok )i zalecenie pani endokrynolog * leczenie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 47

.. ...nerwicę zapisuje leki antydepresyjne? Depresja a nerwica to nie jest to samo.W nerwicach raczej nie myśli się o samobójstwie a w depresji jest to na pierwszym miejscu.Byłam kilka razy w CTN w Mosznej gdzie leczenie odbywa sie bez leków i na krótko mi to starczyło.Po jakimś czasie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...to, że moja Mama miała depresję, próbę samobójczą i leczenie w szpitalu psychiatrycznym.Panicznie boję się, że jest to w jakiś sposób genetyczne.Tak bardzo potrzbuję ciepłych słów ludzi, którzy wiedzą jak to jest przestać panować nad myslami i uczuciami.To jak chodzenie w ciemnościach U..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 56

.. ...takze nasilająca się depresja spowodowana tymi stanamilękowymi. dostałam leki( Bioxetim,Xanax.Przez pierwsze dni byłam trochę śpiąca,ale potem juz mogłam normalnie egzystowac - pracowałam wtedy w banku jako kasjer.Leczenie trwało ok pół roku i pomału wszystko minęło.Miałam spokój przez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 531

.. ...co robic nie dość że depresja to jeszcze nerwica lękowa wylądowałam w szpitalu na 3 tygodnie na odziale leczenia nerwić i muszę ci powiedzieć że za bardzo to mi to nie pomogło spotkałam tam wiele osób chorych na tę chorobę i uświadomiłam sobie po spotkaniach z psychologami że na nic..

Nerwica w ciąży - Str. 43

.. ...zaburzenia lękowo - depresyjne lecze sie anafranilem to lek przeciwdepresyjny nigdy nie przyjmowałam żadnych typowo przeciwlękowych tak jak wspominałam wcześniej wybieram się do homeopaty bo słyszałam że można w ciąży je stosować ale nie wiem jak ze skutecznością tego leczenia czy tu na..

Nerwica lękowa

.. ...głowę. Nerwica lekowa, depresja oraz nerwica serca. Przeszłam bardzo długą drogę leczenia, zaczynając od homeopatów, psychiatry a kończąc na akupunkturze. Myślałam,że zejdę z tego świata. Bardzo miła pani doktor - ta od igieł - po postawieniu diagnozy i * znalezieniu * innych chorób,..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 12

.. ...Niusia, jest to lek antydepresyjny o nazwie mianseryna.Stosuję go od miesiąca i już jest trochę lepiej.Nie znaczy to ,że miałam depresję ,poprostu stosując go w nerwicy,w konsekwencji pomaga również na zawroty.Stosowałam różne leki p - ko zawrotom i nigdy mi nie pomogły w znaczący..