Depresja po marihuanie

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 2

.. ...wstydliwy, zaczyna lapac depresje i myslec ze nikt go nie loobi z tego powodu zamyka sie w sobie jest szykanowany zycie mu sie nie udaje woli umrzec ... itd. itp. ( ale alk. Tyt. Kok. amf. her. to prawdziwe zagrozenie i zdala od tego !!!!!!!!! ) Pozdrawiam a ja pale z osiem lat ale tez..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...zresztą działanie tego depresanta nigdy jakoś specjalnie mi się nie podobało, zawsze wolałem odprężający zimniutki smaczniutki browarek a na ziółko jakoś ostatnio znów zaczynam mieć ochotę, im dalej od wszelkich lęków i depresji tym bardziej pamiętam te dobre chwile a życie w trzeźwości..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...samobojczych też przy depresji ktorej nie macie i byscie nie chcieli wiedziec czym jest szpital psychiatryczny a nie ciepła kanapa w domu i necik. Więc kurwa spierdalać z forum dla niby chorych na niewiadomo co Jakie kurwa zmiany osobowosci tego kurwa nie rozumiem! Niemozna stac sie kims..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 5

.. ...kminie )miewałem stany depresyjne( niechęć do życia,atany lękowe itp )ogulnie żecz biąrąc nie polecam przygód z narkotykami na gróbszą skalę one nie tylko ryją baniak ale i cały organizm o alko już nie wspomne.palić można ale z umiarem raz na jakiś czas. A NA KONIEC - jak ktoś pali..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...lekową,mozesz do tego dojsc depresja ale niekoniecznie..idz do psychiatry...to normalne po zaprzestaniu palenia trawy...marihuana uwalnia leki człowieka,ja dotsałem pierwszego ataku nerwicy na wakacjach nad jeziorem białym myslalem ze umeram a to tylko nerwica była,bóle w klatce tętno..

Zapaść po marihuanie

.. ...nie wyrobiony, czasami depresja. - siedzący tryb życia, - kłopoty z żlłądkiem od kawy Alkohol rzadko ruszałem, raczej wolałem palić zielsko i właśnie paliłem i nic mi nie było nigdy. Po takim trybie życia, byłem często osłabiony ,zamulony, serce też inaczej biło. Jak się doładowywałem..