Deprexolet

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Mobemid ), mianseryna ( Deprexolet, Lerivon, Mianser - in, Miensemerck, Norserin ); neuroleptyki, np. sulpiryd; anksjolityki - milocardin ( fenobarbital ), buspiron ( Spamilan, Mabuson ), alprazolam ( Afobam, Alprozomerck, Neurol, Xanax, Zomiren ), medazepam ( Rudotel ), bromazepam (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...połączeniu Mobemidy z Deprexoletem. Także radzę nie zgadzać się u lekarza na taki eksperyment. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nerwusków: ) Witam wszystkich: ) Mała, Natalio, dziękuje Wam za optymistyczne odpowiedzi: ) Z nami, dziewczynami to już chyba tak jest, że jesteśmy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 934

.. ...wszystkich mi lekaż przepisał deprexolet elegancko zamula i daje pospać Witam kochani. Wczoraj moje objawy mineły po około 2 godzinach i było super oprócz lekkiego podduszania, które minęło podczas spaceru. Dziś wziąłam lek bez zadnych lęków , dziś zero objawów ospania, i tych..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 212

.. ...Dostałam Citronil i Deprexolet na noc. Tego na noc mam nie brac codzienie.Strasznie się boję brać te leki jak sie po nich poczuje, czy przypadkiem nie jeszcze gorzej, czy sie uzależnie i będzie problem z odstawieniem. Chyba nie mam wyjścia muszę sprobować. Rozbolała mnie po tej wizycie..

Depralin - Str. 2

.. ...również na noc miałam Deprexolet 10mg, on się chyba dobrze przyjął ponieważ w trakcie leczenia, Velafax odstawiłam i przyjmowałam sam Deprexolet i poprawa była widoczna natomiast teraz po zmienieniu tabletek jestem przytłoczona... jest gorzej niż było przed tymi tabletkami ja po 8 dniach..