Deprim przedawkowanie

Buspiron (Spamilan, Mabuson)

.. ...obserwowano zaburzeń pamięci, depresji oddychania ( jest to bardzo poważne działanie niepożądane benzodiazepin, występujące zwykle po przedawkowaniu lub przy jednoczesnym stosowaniu leków z tej grupy i spożywaniu alkoholu ). Nie zaobserwowano dotychczas zjawiska tolerancji na buspiron,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 109

.. ...napisane że może wywołac depresje albo ją nasilić,wystąpiły wszystkie objawy niepożądane jak po przedawkowaniu,byłam taka pobudzona żę trzesły mi sie wszystkie partie ciala.Z lekami do domu,pomogły doraznie,wieczorem wylądowałam na zastrzyku w ambulatorium,zrobili zastrzyk z hydroksyzyny..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...może wywołać zarówno depresję, jak i nerwicę. Słuchaj, nie wiem dlaczego lekarz powiedział; Ci, że możesz mieć zniszczone komórki serca jednocześnie sugerując nerwicę. Jeżeli lekarz wie o Twoich * amfetaminowych * grzeszkach, to być może patrzy się na Ciebie trochę inaczej niż na osobę,..

Przedawkowanie leków przeciwbólowych, skutki (?)

.. ...tabletek można mieć depresję i żółtaczkę?? ile człowiek musiałby jeść, żeby sobie tak życie zniszczyć? Niedawno połknełam wieczorem, przed snem 40 tabletek dosyć silnego leku, po czym miałam dziwne sny, że przeskakiwałam jakąś kule, póżniej chodziłam po domu bo myślałam, że tak trzeba, w..